400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 400 zł w gotówce.

400 zł na start za konto w BNP Paribas

„Mega szansa” od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.04.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 15.05.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później!

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji!

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 100 zł w gotówce, zgarniemy za spełnienie w maju 2022 następujących warunków:

 • wykonamy min. 1 przelew oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 500 zł

W pierwszym warunku chodzi o najzwyklejszy przelew (typu Elixir) wykonany np. na swoje konto w innym banku za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej).

Jeśli chodzi o wpływy: akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Co z ostatnią nagrodą, czyli 250 zł w gotówce? Jeśli spełniliśmy powyższe warunki to zarówno w czerwcu, jak i lipcu powinniśmy:

 • wykonać min. 1 przelew
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 1000 zł
 • wykonamy płatności kartą na min. 300 zł

Pierwsze dwa warunki są analogiczne jak poprzednio (choć zmienia się kwota wpływu), natomiast jeśli chodzi o transakcje kartą, to brane pod uwagę są normalne płatności w sklepach lub internecie za realne towary czy usługi (wykluczone są ułatwiacze płatności z kodami MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody trafi do nas do 20.06, a o trzeciej – do 26.08. Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca, natomiast w celu odbioru przelewu konieczne będzie uzupełnienie swoich danych na stronie promocji – instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 26.06.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czekam do 1 maja z nadzieją, że znów będzie 500 zł bonusu. Tamta promocja szybko osiągnęła limit wniosków, ta nadal wisi, więc bank może nie potrzebować nowych klientów…

  Elizka Odpowiedz
  • Mam podobne wrażenie i też czekam do maja. Dali gorszą promocję żeby sprawdzić czy będą nadal chętni przy gorszej promocji. Jak widać chętnych wielu nie ma :)

   wucash
 • P.S. w banku jest dostepna lokata 3% 3 mce do 10 tys

  jaa Odpowiedz
 • Jest 13 czerwca nie otrzymałam jeszcze maila.

  Oliwia Odpowiedz
 • Czy otrzymaliście maile?

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy