400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 300 zł w gotówce oraz 100 zł do wykorzystania w H&M. I to na łatwych warunkach.

400 zł od BNP Paribas

Konto na lato z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.07.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 15.08.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 5000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w zaledwie dwóch transzach

Tytułową premia podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce i 100 zł w formie karty podarunkowej H&M otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji, a następnie w sierpniu:

 • wykonamy min. 1 płatność BLIK oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na konto na min. 500 zł

W pierwszym przypadku chodzi o zwykła płatność na dowolną kwotę w internecie lub sklepie stacjonarnym, a w drugim – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną premię, tym razem 250 zł, otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków, a następnie we wrześniu:

 • wykonamy przelewy za pomocą bankowości elektronicznej na min. 300 zł oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na konto na min. 1000 zł

W przypadku przelewów chodzi o najzwyklejsze przelewy typu Elixir zlecone za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej – czyli np. przelew na swoje konto w innym banku. Jeśli chodzi o wpływy – warunek jest analogiczny jak miesiąc wcześniej, ale wyższa kwota.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 21.09, a drugiej – do 22.10. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję uzupełnienia swoich danych do odbioru premii. Nagrody będą przekazane do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Założyłem 2 konta i skorzystałem dla testu z obu opcji (kurier i wideoweryfikacja). W pierwszym przypadku wszystko poszło OK i czekam na kuriera.
  W drugim wideoweryfikacja udała się za 2 razem. Tylko teraz prosi mnie o autoryzacje umowy w aplikacji mobilnej, ale nigdzie nie widzę takiej opcji. Ktoś pomoże?

  Pterek Odpowiedz
 • Chyba pomylone zasady w stosunku do regulaminu.

  Andy59 Odpowiedz
  • Widocznie prawie nikt z tej promocji nie korzysta, ale uważajcie. W artykule pomylone zapisy z poprzednie promocji. Warunki trzeba tez spełnić też w październiku i listopadzie. Żeby ktoś póżniej nie składał reklamacji

   Andy59
 • W tym banku aplikacja nie pokazuje całej treści otrzymanego przelewu a tego potrzebuję. Jak chcę sprawdzić pełną treść to loguję się do aplikacji innego banku, w którym mam podpięte konto BNP (otwarta bankowość) i tam widać. Żenada, aplikacja „cudzego” banku dostarcza więcej informacji o przelewach otrzymanych w BNP niż sama aplikacja BNP

  Ew@ Odpowiedz
 • Dostał już ktoś maila o nagrodzie?

  Karolws Odpowiedz
 • e-karta upominkowa H&M o wartości 100PLN, ważność do 2024-08-31 odstapie za 90 PLN. Proszę o kontakt: wodan3mk@tlen.pl

  Marcin_Liv Odpowiedz
 • Działa wam ten kod do H&M? U mnie po wpisaniu pojawia się info ze kod jest nieaktualny.

  Rask Odpowiedz
  • działa, też myslałem że jest zły ale trzeba go wpisać w pozycje przy wyborze płatności masz „Dodaj karty upominkowe” i tam wpisujesz kod i PIN. Nie wpisuje się go w pole rabaty.

   Marcin_Liv
  • Wielkie dzięki za podpowiedź. W ten sposób faktycznie działa!

   Rask
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy