400 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas na mikołajki

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią od „mikołaja”. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego zgarniemy 350 zł w gotówce i 50 zł do wydania na Allegro – to drugie już za sam fakt otwarcia i aktywowania konta :)

400 zł premii od BNP Paribas

Mikołajki od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 16.12.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 31.12.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli voucher 50 zł na Allegro, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 175 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w styczniu:

 • wykonamy płatności kartą na min. 4 płatności kartą oraz
 • wykonamy transakcje BLIK na min. 200 zł oraz
 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej

W pierwszym i drugim przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W przypadku przelewów – o wykonanie najzwyklejszego przelewu (typu Elixir) np. na swoje konto w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli kolejne 175 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz spełnienie ich ponownie w lutym, tj:

 • wykonamy płatności kartą na min. 4 płatności kartą oraz
 • wykonamy transakcje BLIK na min. 200 zł oraz
 • wykonamy min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas 20.01.2023, o drugiej – do 17.02, a o trzeciej – do 28.03. Voucher oraz przelewy zostaną przekazane do końca danego miesiąca, przy czym aby je odebrać konieczne będzie uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 23.02. Instrukcję znajdziemy w mailu.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Uwaga BNP wysyła te umowy pocztą, u mnie ten skansen obsługują zombie

  Romek Odpowiedz
 • Koniec promocji, niestety.

  jmg Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy