Aż 400 zł premii za Konto Jakże Osobiste + 1% moneybacku w Alior Banku!

Trwa do 28.02.2021

Ruszyła VI edycja promocji Alior Banku „z nami lepiej”, w ramach której możemy zgarnąć rekordową premię na start wynoszącą ponownie 400 zł, z czego 300 zł wypłacane jest w gotówce, a 100 zł w formie punktów wymiennych na bony w programie Bezcenne Chwile. Oprócz tego ciągle możemy skorzystać z pakietu korzyści wbudowanego w rachunek i zgarnąć 1% moneybacku czy 1% na koncie oszczędnościowym.

Alior Bank: 400 zł premii na start

Z nami lepiej – 6 edycja

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego), Karty Kibica Alior Banku albo konta w T-Mobile Usługi Bankowe od dwóch lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową za pomocą kanałów elektronicznych banku nie później, niż 28.02.2021. Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera).

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

300 zł premii za konto w Alior Banku

Co dalej? Premia podzielona jest na dwie części, z czego każda z nich – na kolejne 12 części. Bank chce bowiem premiować naszą aktywność miesięczną.

Jeśli więc w danym miesiącu:
Aby więc zdobyć 10 zł należy w danym miesiącu:

 • zapewnić wpływy w łącznej wysokości min. 1500 zł oraz
 • wykonać min. 3 płatności kartą oraz
 • zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Pierwszym miesiącem, w którym wymagane jest spełnianie powyższych warunków, jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o konto. Łącznie do zdobycia jest więc 120 zł w 12 premiach po 10 zł.

Warto tu dodać, że jako wpływy rozumiemy tu wszystkie przelewy przychodzące z innych banków oraz przelewy z rachunków w Alior Banku, których nie jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Jeśli natomiast chodzi o transakcje kartą, to tu tradycyjnie wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900 (więcej o kodach tu). Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

A co z pozostałą częścią nagrody? Tu warunki będą podobne, ale do zgarnięcia będzie 15 zł miesięcznie (czyli łącznie 180 zł w 12 premiach). Aby je zdobyć powinniśmy w danym miesiącu:

 • spełnić warunki zdobycia pierwszej premii oraz
 • posiadać produkt kredytowy, na którym nie ma przeterminowanego zadłużenia.

Jako produkt kredytowy rozumiemy kartę kredytową, limit odnawialny w rachunku oraz „standardową” pożyczkę/kredyt, przy czym:

Nie dotyczy Umów o Pożyczkę/Kredyt na zakup towarów/usług zawartych u pośredników działających na rzecz Banku

Każda z nagród będzie przekazywana przez bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczem konta oraz karty debetowej. Nie możemy więc jej zastrzec wcześniej.

Który produkt kredytowy wybrać?

W najlepszej sytuacji w promocji są osoby, które posiadają już kartę kredytową, debet lub pożyczkę w Alior Banku – w ich przypadku ten warunek promocji spełnia się niejako automatycznie.

Co natomiast powinien wybrać nowy klient? Wzięcie pożyczki będzie prawdopodobnie najdroższym rozwiązaniem i nie zwróci nam się w premii od banku. Więcej sensu będzie miał limit odnawialny w rachunku – płacimy 2% od jego wartości, ale minimum to 75 zł. Jeśli z limitu nie będziemy korzystać, to nie zapłacimy też żadnych odsetek. Trzeba natomiast uważać na opłatę roczną (ponownie 2%, min. 75 zł) – dlatego prawdopodobnie najkorzystniej będzie tu wypowiedzenie limitu nieco ponad miesiąc przed jego odnowieniem.

Co z kartą kredytową? Najtańsza karta Mastercard OK to koszt 10 zł miesięcznie, jednak nic nie zapłacimy za kartę po wydaniu nią 600 zł miesięcznie. Decyzję co wybieramy musimy podjąć sami :)

Dodatkowe 100 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile

Oprócz 300 zł na start możemy zgarnąć dodatkowe 100 zł w formie 6800 punktów wymiennych na vouchery w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wystarczy, że zarejestrujemy swoją kartę debetową Mastercard w bankowości eletronicznej lub na stronie programu (wyrażając przy tym zgodę na wykorzystywanie danych kontaktowych przez Mastercard oraz przesyłania wiadomości marketingowych przez mail lub SMS), a następnie wykonamy 5 dowolnych płatności bezgotówkowych kartą na min. 10 zł (łącznie). Czas na wykonanie zadania to 30 dni.

Mastercard naliczy nam punkty w ciągu 25 dni roboczych po wykonaniu transakcji. Pula nagród to 3263 sztuk. Poprzednim razem wyczerpała się przed czasem, dlatego warto warto monitorować stronę promocji. Zgodnie z regulaminem bank powiadomi nas o szacowanym wyczerpaniu puli już 7 dni wcześniej (na podstawie dotychczasowego tempa).

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 1% na koncie oszczędnościowym pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie kartą do konta
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 1% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, Garmin Pay oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • 12x(10+15)? Po co AŻ tyle kasy co miesiąc? Wolałbym przez 24 miesiące po 5+7,5 lub przez 48 po 2,5 + 3,75. Szkoda, że Alior poszedł w tym kierunku. Jeszcze w zeszłym roku załapałem się na normalną promocję z bodajże jednorazową wypłatą 200 zł.

  Krisu Odpowiedz
 • Kasy niby dużo, ale zachodu jeszcze więcej.

  Beata2 Odpowiedz
 • Mnóstwo zabawy. Jak z BNP, zabawa co miesiąc. Dla mnie szkoda zachodu.

  Dominik Odpowiedz
 • A krwi co miesiąc nie trzeba oddawać?

  Tomko Odpowiedz
  • Doskonałe podsumowanie tej jakże atrakcyjnej promocji. Ochłapy z pańskiego stołu, a wysiłek niewspółmierny do korzyści. Powyżej padło porównanie do BNP – tylko, że wspomniany oferuje po 300-400 złotych za dość banalne warunki do spełnienia. Alior, gdyby mógł, to by jeszcze wycinał nam nerki ;)

   Adam K.
  • Za nerkę oferują konto darmowe bezwarunkowo… przez rok.

   Tomko
 • Właśnie przeczytałam na stronie Aliora:
  1% na KMO dla nowych środków, jeżeli zapewnisz na konto osobiste w Alior Banku wpływ min. 2000 zł/mies. i wyrazisz zgodę marketingową
  do tej pory był wymagany wpływ 1500 zł i dla mnie to niespodzianka.

  hanka08 Odpowiedz
  • A no tak, faktycznie, widziałem to w regulaminie nowej edycji promo, po cichutku zmienili ten warunek pewnie, żeby część ludzi nie zauważyła… Ja i tak leję 2,5k na KWJ, ale mimo wszystko nie jest fajna taka zmiana, tym bardziej, że na KJO ludzie leją po 1500 dla zwolnienia z opłat.

   pws
  • Plus dodatni:) jest taki, że przedłużyli podwyższone oprocentowanie na zwykłym KO. Bez tej korzyści dla osób, które mają tam ulokowane środki promocja na Mega KO z nowym rokiem straciłaby sens (spalone saldo 20tys). Masakra jak wszystkiego trzeba ciągle pilnować i sprawdzać, żeby dostać te marne 1%

   Ew@
 • Jaki to kurier z Aliora przyjeżdża ?

  Bogdan Odpowiedz
 • Naliczaja wam te 6800 punktów w Bezcennych Chwilach? Bo w tym roku jakoś mi nie.

  efenix Odpowiedz
 • Naliczyło 2000 pkt a powinno 6800 . na stronie bezcenne chwile jest informacja ze naliczaja wszystkim 2000pkt i chyba bank niema znaczenia wiec moze po 25 dniach roboczych bedzie dodatkowe 6800 czyli ok 120 zł razem?

  krooso Odpowiedz
  • A kiedy ci te 2000 pkt naliczyli? W sensie jaka data w historii bo ja czekam i doczekać się nie mogę.

   efenix
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy