400 zł premii za założenie konta Millennium 360° (i do 7,5% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem do zgarnięcia mamy 400 zł za założenie konta Millennium 360°. A dla oszczędzających – do 7,5% na koncie oszczędnościowym Profit do 200 00 zł.

400 zł premii od Banku Millennium

400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiadała żadnego konta osobistego Banku Millennium po 1.01.2020. Posiadanie konta technicznego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon
 • świadczenie przez Millennium Goodie usługi „Zwroty za zakupy”

Wniosek powinniśmy złożyć do 31.07.2023, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę. Do wyboru mamy dwie opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilimy je kwotą min. 1000 zł, a do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem na łącznie min. 360 zł oraz zalogujemy się min. raz do aplikacji mobilnej banku. W ten sposób zapewnimy sobie pierwszą z nagród, czyli 100 zł w gotówce, które zostanie wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych spełnimy poniższe warunki:

 • suma wpływów na konto wyniesie min. 1000 zł
 • dokonamy co najmniej 5 płatności kartą lub BLIK na min. 360 zł
 • zalogujemy się min. 1 raz do aplikacji mobilnej

Tu warto dodać, że spełniając powyższe warunki automatycznie spełnimy warunki miesięczne zwalniające z opłat za konto i kartę debetową.

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie (przez selfie) to powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów). Będziemy mieć na to cztery pełne miesiące licząc od miesiąca założenia konta.

I to tyle! 300 zł trafi do nas w formie przelewu do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić). Łącznie zgarniemy więc 400 zł w gotówce :)

Ile kosztuje konto Millennium 360°?

Konto Millennium 360° jest co do zasady darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Żenua, żeby karencja była 3,5 roku

  Dario Odpowiedz
 • Wpłaciłem na oszczędnościowe a oni że standard 2%. Kiedyś ich poważałem a teraz mam ich w tym co oni mnie ….

  isekala Odpowiedz
 • Opis skopiowany z poprzedniej edycji promocji. Nie uwzględnia zmian w regulaminie dot. wypłat dalszych nagród. Nie wystarczy jak w opinie 5 transakcjii – por. regulamin

  Heniutek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy