400 zł za założenie Nest Konta + 7,1% na Lokacie Witaj i Nest Koncie Oszczędnościowym

Trwa do 31.07.2024

Ruszyła promocja Nest Banku, w której za założenie bezpłatnego Nest Konta możemy zgarnąć do 400 zł premii w gotówce. Oprócz tego ciągle możemy skorzystać ze świetnej lokaty startowej z oprocentowaniem 7,1% w skali roku oraz konta oszczędnościowego.

400 zł za Nest Konto

Wakacyjna promocja z Nest Kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego Nest Banku od 1.01.2022.

Jeśli spełnimy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i złożymy wniosek o promocyjne konto. Wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych (za pośrednictwem SMS/MMS, rozmowę telefoniczną, pocztę elektroniczną oraz bankowość internetową i mobilną). Kartę natomiast warto wyrobić od razu, bo przyda nam się w kolejnych krokach.

Warto dodać, że choć wnioski w promocji można składać do 31.07 to bank zaznacza, że zostawia sobie możliwość zakończenia jej przed czasem (co oczywiście nie wpływa na osoby, które już wzięcie udziału w promocji sobie zaklepały zakładając wcześniej konto). Umowę o konto powinniśmy podpisać w ciągu 14 dni od złożenia wniosku.

Teraz wystarczy, że w aplikacji mobilnej banku złożymy wniosek i podpiszemy umowę o usługę Nest Kantor, a następnie wykonamy wymianę walut min. 100 euro (wymieniając złotówki na euro lub euro na złotówki).

Pierwsze 100 zł nasze. A co z kolejnymi 3 stówkami?

Bank zapłaci nam 100 zł miesięcznie za wykonanie min. 3 płatności kartą lub BLIK w danym miesiącu oraz utrzymanie salda min. 5000 euro na rachunku oszczędnościowym w każdym dniu danego miesiąca. Dodatkowo środki te będą oprocentowane – 1,5% do 200 000 euro przez pierwsze 120 dni – tyle bank płaci bowiem osobom, które nie miały w Nest Banku więcej, niż 500 euro na dzień 30.11.2023.

Warunki premii zaczynamy spełniać w pierwszym niepełnym miesiącu (podpisania umowy) lub w kolejnym. Biorąc pod uwagę, że saldo musimy utrzymać w każdym dniu – osobiście sugeruję skorzystać z drugiej opcji i zapewnić odpowiednie środki już dzień wcześniej – dla świętego spokoju.

Wypłata premii nastąpi do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

7,1% na Lokacie Witaj

Na koniec przypomnę, że w ciągu 30 dni od założenia Nest Konta możliwe jest uruchomienie Lokaty Witaj z oprocentowaniem 7,1%, dostępnej dla nowych klientów. Kwota maksymalna lokaty to 25 000 zł, a jej czas trwania to 3 lub 6 miesięcy.

Pierwsza wersja lokaty (kwartalna) dostępna jest prawie bez żadnych dodatkowych warunków – każdy nowy klient zgarnie 5,25% w skali roku, o ile udzieli zgód marketingowych dla banku. Jeśli natomiast chcemy skorzystać z półrocznej wersji lokaty z oprocentowaniem 7,1%, to ma ona dodatkowe wymogi: musimy udzielić zgód na marketing oraz zapewnić w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty wpływów min. 2000 zł oraz wykonanie 3 dowolnych transakcji spośród: płatność BLIK, operacja kartą debetową, przelew
(z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami Nest Banku).

7,1% na Nest Koncie Oszczędnościowym

Oprócz lokaty możemy również otworzyć konto oszczędnościowe, które oferuje 7,1% do 100 000 zł przez pierwsze 90 dni otwarcia rachunku, pod warunkiem, że spełnimy poniższe warunki w dwóch okresach: do 30 dni od otwarcia rachunku oraz między 31. a 60. dniem:

 • zapewnienie wpływu(ów) w wysokości min. 2 000 zł oraz
 • wykonanie 3 dowolnych transakcji spośród: płatność BLIK, płatność kartą, przelew z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to jeden z ostatnich, całkowicie darmowych rachunków na rynku. Co istotne – bezwarunkowo darmowych. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za prowadzenie rachunku, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów w kraju – niezależnie od aktywności na koncie! W zasadzie jedyne, na co należy uważać, to opłata za wydanie drugiej i kolejnej karty (np. do konta w PLN, a następnie do rachunków walutowych). Opłata ta wynosi 25 zł. Na szczęście wyrabiając kartę do konta w PLN nie ponosimy żadnych opłat.

Nie przegap!

Komentarze

 • Przymus utrzymywania aż 5000 € na 1.5% to absurd. Chcą zachęcić nowych klientów czy potrzebują kroplówki w dewizach – kredytu obrotowego z rynku detalicznego?

  Warszawski Bankier Odpowiedz
  • Wyższego oprocentowania chyba nie ma dla euro teraz.
   Jak dla mnie oferta dla osób, które chcą przechować sobie euro na przyzwoitym procencie i jeszcze do tego zarobić.
   Raczej bym nie kupował euro specjalnie do tego

   Kris
  • Są lepsze oferty dla Euro i śmiało można mieć 3-5%. Tylko trzeba chcieć.

   Mar_Wer
  • @Mar_Wer
   Możesz proszę rzucić trochę światła na to gdzie takie oferty uzyskać?
   Najwyższy procent jaki znalazłem to 2.20-3.00 na lokatach w Inbanku.

   AL
 • Nadal nest konto jest tylko dla nowych, ktorzy nigdy nie mieli tego? Bo potrzebuje cos znowu na 7%. Lokata witaj chyba spalona (kiedys ja mialem) a KO?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • to chyba konta dla ludzi którzy chca przechować euro, przechować nie zarobić

  stalker Odpowiedz
 • Czy ta promocja łączy się z programem poleceń?

  karampuk Odpowiedz
  • Regulamin: „Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi otwarcia Rachunku ROR, jakie organizujemy w tym samym czasie.”

   Kris
 • Limit lokaty do 25000 zł to jakis żart.

  Hubert Odpowiedz
 • czy ktoś może podpowiedzieć ile trzeba mieć aktywną tę usługę nest kantor żeby załapać się na tę stówkę? założyłam ror, włączyłam nest kantor, przewalutowałam… I nie wiem, mogę wyłączyć? Wyglada na to że to płatna usługa…

  anortyt Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy