400 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej + do 360 zł moneybacku od Santander Consumer Bank

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Consumer Bank z premią za wyrobienie karty kredytowej. W zamian za wyrobienie TurboKARTY zgarniemy 400 zł premii w formie vouchera Allegro + do 360 zł rocznie w formie zwrotów za paliwo i jedzenie w restauracjach.

Zyskaj 400 zł od Santander Consumer Bank

Weź kartę i zyskaj bony od Santander Consumer Bank

Aby skorzystać z promocji należy złożyć promocyjny wniosek o TurboKARTĘ i zawrzeć umowę (za pomocą kuriera lub przelewem weryfikacyjnym) nie później, niż 29.02.2024.

Bank zastrzega jednak, że należy być klientem, który nie posiada karty kredytowej Santander Consumer Banku ani nie posiadał jej w 2022 lub 2023 i wypowiedział taką umowę.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy min. 1 raz zalogujemy się do bankowości internetowej lub bankowości mobilnej oraz wykonamy transakcje kartą na min. 600 zł w czterech z pięciu pierwszych miesięcy. Bank przyzna nam bowiem 100 zł za każdy z czterech miesięcy, w których spełniliśmy warunki.

Bank zastrzega, że powyższe transakcje nie mogą być „ułatwiaczami” obrotu kartą, czyli płatnościami w miejscach z kodami MCC 7995, 4829, 6010, 6012, 6051, 6211, 6540 oraz doładowania portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal. Generalnie każda „normalna” płatność w sklepie spożywczym, markecie czy na stacji paliw będzie OK.

Nagroda zostanie przekazana za pomocą SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków, pod warunkiem, że nie mamy zaległości w spłacie zadłużenia wyższej, niż 50 zł i dłuższego, niż 10 dni.

Pula promocyjnych wniosków to 1500 sztuk. Po jej wyczerpaniu bank nie będzie przyjmował kolejnych.

Moneyback na TurboKARCIE

Zakładając kartę w promocji automatycznie przystępujemy do wbudowanej w nią promocji z moneybackiem za płatności w wybranych miejscach. I tak:

 • 5% zwrotu otrzymamy za płatności w:

  samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw

  (kod MCC: 7542)

 • 3% zwrotu otrzymamy za transakcje w restauracjach (kody MCC: 5811, 5812, 5813, 5814)
 • 1% zwrotu otrzymamy natomiast za transakcje na stacjach paliw (kody MCC: 5541, 5542, 5983)

Bank zaznacza, że chodzi tu o transakcje zaksięgowane w danym okresie rozliczeniowym, a maksymalna kwota zwrotu może wynieść maksymalnie 30 zł miesięcznie. Rocznie daje nam to nawet 360 zł.

Moneyback za dany okres wypłacany jest pod warunkiem, że spłacamy terminowo swoje zadłużenie na karcie. Kwota zwrotu dopisywana jest do rachunku karty w momencie generowania wyciągu.

Ile kosztuje TurboKARTA?

Standardowo posiadanie TurboKARTY jest płatne i wynosi 4,90 zł miesięcznie. Z opłaty możemy być jednak zwolnieni, o ile wydamy w danym okresie miesięczny (liczonym od dnia aktywacji karty) min. 1000 zł. W przypadku zamówienia wyciągu w formie papierowej będzie to 6,90 zł.

Z jednej strony 1000 zł miesięcznie to dużo, ale z drugiej – przecież i tak korzystamy z karty, aby generować moneyback.

Nie przegap!

Komentarze

 • Sprostowanie – opłata msc za kartę to 6,90 zł, można jej uniknąć po wydaniu 1000 zł msc, natomiast dodatkowa opłata za wyciąg papierowy to 4,90 zł.

  Iwonab Odpowiedz
 • Wyrobiłem tą kartę w tej promocji ale ten bank to troche masakra. Apple Pay – brak. Aplikacja mobilna – tragedia , zazwyczaj nie działa. Wziąć bony i do widzenia , zdecydowanie nic nie zachęca aby tą kartę zostawić.

  KaBe Odpowiedz
  • Mam podobne odczucia. I kod PIN wysyłany tradycyjnie pocztą… gdzie w większości banków jednak samemu można go sobie nadać przez apkę czy też bankowość internetową.

   Iwonab
 • Długa trwa cała procedura wyrobienia KK ?

  Daral Odpowiedz
 • @Admin
  Sporo tu nieścisłości, regulamin podpięty z innej promocji (300 zł do biedronki),
  ponadto warto dodać:
  – opłata miesięczna za kartę to 6,90 i jest pobierana w dniu aktywacji karty,
  – aby uniknąć kolejnych opłat należy wykonać transakcje na min 1.000 zł „miesięcznie”- ale licząc od dnia następnego po naliczeniu pierwszej opłaty.
  – inna opłata za wyciągi, ale to już pomijam bo można ją łatwo wyeliminować.

  Grzegorz333 Odpowiedz
 • Witam, ktoś ostatnio wyrabiał KK, jak długo w tym banku trwa cały proces?

  Shaggy Odpowiedz
 • Czy bank ma jakieś propozycje utrzymaniowe po złożeniu wypowiedzenia

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy