100 zł do Rossmanna za założenie Konta Optymalnego ze zwrotem do 300 zł

Zakończona

Wystartowała kolejna akcja, dzięki której zgarniemy premię na start za założenie darmowego Konta Optymalnego. Tym razem do zdobycia mamy 100 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach Rossmann. Oprócz tego niezmiennie nawet 300 zł premii w formie zwrotów za zakupy przez 12 miesięcy.

100 zł na start

Aby skorzystać z promocji „Atrakcyjne konto” należy być nowym klientem banku – czyli takim, który nie był posiadaczem lub współposiadaczem żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego BGŻ BNP Paribas od 12.12.2016. Dodam, że rachunek oszczędnościowy w BGŻOptima nie wyklucza z promocji (tam obowiązuje osobna umowa ramowa, a sam rachunek nie jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy udać się na dedykowaną stronę promocji, zarejestrować się zaznaczając wszystkie zgody, a następnie złożyć wniosek o konto za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Na złożenie wniosku mamy czas do 10.07.2017, o ile pula 1000 wniosków nie zostanie wyczerpana – wtedy możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Na podpisanie umowy (via kurier) mamy czas do 24.07.

Same warunki zdobycia bonu są dosyć proste. Wystarczy, że w sierpniu na nasze konto wpłynie łącznie min. 1000 zł oraz wykonamy transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Bank zaznacza, że jako wpływy nie będzie liczył wpłat gotówkowych oraz przelewów własnych (w tym z konta w BGŻOptima), dlatego najprościej będzie przelać 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Ponieważ nagrody trafią do nas pocztą (ich wysyłka nastąpi do 30.09.2017), to konieczne będzie wcześniejsze podanie swojego adresu. W tym celu organizator promocji (agencja obsługująca bank) podeśle nam link do uzupełnienia danych. Maila otrzymamy najpóźniej do 1.09, natomiast dane będziemy musieli podać do 20.09.

Karty podarunkowe Rossmann będą ważne do 30.09.2018. Szczegóły promocji w regulaminie.

Do 300 zł w formie zwrotów

Pozostałe 300 zł możemy zdobyć w formie zwrotów za zakupy. Bank przeleje nam bowiem 2% wartości naszych zakupów w sklepach i internecie, ale nie więcej, niż 25 zł miesięcznie. Ponieważ zwrot możemy uzyskiwać przez 12 miesięcy, to łącznie do zgarnięcia jest 300 zł. Oczywiście mniejsze zakupy to mniejszy zwrot.

Szczegóły oferty „Konto z Moneyback” w moim majowym wpisie.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

W dużym skrócie Konto Optymalne to rachunek niemal całkowicie darmowy. Nie zapłacimy bowiem za większość podstawowych operacji: prowadzenie konta, przelewy internetowe czy posiadanie karty debetowej. Płatne są jedynie wypłaty z bankomatów innych niż BGŻ BNP Paribas lub Planet Cash – zapłacimy za nie 5 zł. Darmowe są natomiast wypłaty za granicą w bankomatach Global ATM Alliance – czyli zrzeszeniu dużych banków światowych (min. Deutsche Bank, Bank of America czy Barclay’s).

Nie przegap!

Komentarze

 • wyslalem wniosek w poprzedniej promo, ale jeszcze sie nie odezwali, moge skorzystac z tej?

  Mateusz Odpowiedz
  • tak, regulamin nie wyklucza takiej sytuacji

   Michał
  • Jednak zdaniem banku nie można, co ciekawe tu przyszło po godzinie, a tam weryfikuja już tydzien. „Twój wniosek nr (…) o zawarcie Umowy ramowej Konta Oszczędnościowo-Rozliczeniowego w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. został odrzucony.
   Weryfikacja wprowadzonych danych, wykazała iż posiadasz już wcześniej
   złożony wniosek o ten sam produkt, który jest w trakcie przetwarzania.”

   Mateusz
 • ale tu jest zapis: „nie są stroną Umowy ramowej Rachunków Bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. (dalej „Umowa ramowa”) na dzień składania wniosku o zawarcie tej Umowy ramowej oraz otwarcie konta w ramach promocji” – JAK SIĘ TO MA DO POSIADANIA KONTA BGZOPTIMA

  suzi Odpowiedz
 • chodzi mi o ten fragment: „.. Elektronicznych Kanałów Dostępu z Bankiem BGŻ BNP Paribas S.A. ” – to ma każdy z nas. Bo prawde mówiąc ta wersja promo jest korzystniejsza – co ciekawe inne regulaminy

  suzi Odpowiedz
 • A jak to się ma do karty kredytowej branej z walizka w sygma banku? Umowa ramowa nie jest podpisana przypadkiem z BGZ Paribas?

  Bartek Odpowiedz
 • I to z tego co widzę to 150 jest w gotówce a nie w bonie. wiec o wiele lepsza oferta.

  tomdwdswswsws Odpowiedz
 • Czy jako płatność kartą w punkcie handlowo-usługowym będzie traktowane zasilenie portfela Revolut, czyli transakcja zdalna kartą na rzecz firmy w UK (konkretnie w aplikacji mobilnej). Pytam, bo w niektórych promocjach są wykluczenia określonych kodów MCC m.in. pośredników finansowych np. BlueCash czy właśnie Revolut. Tu jest też istotne, czy liczą się tylko płatności kartą w Polsce, czy także za granicą (fizycznie lub zdalnie przez internet albo w aplikacji mobilnej).

  Paweł Nyczaj Odpowiedz
 • LOL, w piątek dostałem sms-a, że DHL będzie u mnie w południe z umową w poniedziałek. Mamy środę wieczór i jak nie widziałem kuriera tak go nie widzę. To jakaś kpina i to juz na samym początku tej promocji.

  Pako Odpowiedz
  • DHL padl podobno ofiara tego ransomware Petya. Oficjalnie sie nie przyznają oczywiscie, ale fakty mowia same za siebie. Do dzisiaj nie dostalem przesylki, znajomy tez czeka z kolei na sprzet ktory mial dhl dostarczyc we wtorek

   Pako
 • Mistrzowie bankowości.. :D Wypełniłem formularz i daje Otwórz konto

  PRZERWA W DOSTĘPIE DO SYSTEMU BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ
  ORAZ WNIOSKÓW ONLINE

  Informujemy, iż system bankowości oraz wnioski online są czasowo niedostępne ze względu na prace serwisowe.
  Przepraszamy za utrudnienia.

  luka89waw Odpowiedz
 • TOiO odnoście Konta Optymalnego jest zapis, że „obsługa nośnika zbliżeniowego” kosztuje 1 zł miesięcznie. Czy dobrze rozumiem, że jak się będzie płacić zbliżeniowo, to narażać się będziemy na koszta? Czy wspomniany nośnik zbliżeniowy to coś innego?

  eLch Odpowiedz
  • a nie chodzi tu o jakąś naklejkę na karty bez funkcji zbliżeniowej?

   Katarzyna
 • Czy ktoś ma też problem z dotarciem kuriera? Ja czekam już 6 dni roboczych. Dostałem już dwa smsy z informacją o tym, że niebawem kurier się pojawi. Zbiegło się to z atakiem ransomware Pyetia. Czy ktoś może potwierdzić? DHL oficjalnie nic nie pisze, bo mieliby jeszcze większe straty, ale wg mnie to też działanie nie fair.

  Pako Odpowiedz
 • ludzie w wątkach dot. tego banku psioczą na DHL, przeszukaj podobne wątki. Generalnie do mnie przyjechał za 2 SMS-em – miał być między 17 a 19 a był po 12.00 – dobrze że byłam w domu

  Katarzyna Odpowiedz
  • DHL to chyba najgorsza firma kurierska. Ich kurierzy nie dzwonią, tylko przejeżdża drzwi zamknięte, to nara…niepoważne podejście.

   abc
 • do mnie dhl dotarł dopiero po tygodniu….

  Ira Odpowiedz
 • do kiedy zwykle jest zwrot? dziś 30 i nadal zwrotu nie ma.

  Asia Odpowiedz
 • Czy ktoś może dostał już link do uzupełnienia danych adresowych? U mnie nic, a czas do jutra.

  mi Odpowiedz
 • Podobno dziś wysłali dużo maili aby uzupełnić. Ja dostałem ;)

  luka89waw Odpowiedz
 • e-mail od: kontakt@atrakcyjnekonto.pl zatytulowany: Informacja o zdobyciu nagrody, u mnie wyladowal w SPAMie.. takze radze przeszukac dokladnie i pochopnie nie kasowac zawartosci spamu :-)

  jacenty Odpowiedz
 • ciekawe kiedy będzie ten bon do rossmana :P

  luka89waw Odpowiedz
 • Podobno na innym forum ktoś pisał że dostał dziś bon. A ja się dowiedziałem że nie miałem zaznaczonych zgód… No tak na 100% tak było… dobry żart ;/

  luka89waw Odpowiedz
  • Potwierdzam, właśnie odebrałem dwie karty podarunkowe (własną i żoniną) dostarczone listem poleconym.

   gajowy
 • Ja dostałem wiadomość od kontakt@atrakcyjnekonto.pl wypełniłem wszystko a bonu jeszcze nie dostałem.

  Wacław Odpowiedz
 • orientujecie sie czy platnosci android pay z karta od bgz przypisana, tez zaliczaja sie do money backu ?

  jacenty Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy