400 zł w bonach Allegro, RTV Euro AGD, Empik lub H&M za wyrobienie karty mamBONUS BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji BNP Paribas, w której za wyrobienie karty kredytowej możemy zgarnąć aż 400 zł premii. Tym razem nagrodę możemy odebrać w bonach do wykorzystania na Allegro, w RTV Euro AGD, Empiku lub H&M.

400 zł za kartę kredytową BNP Paribas

Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie ostatnich 18 miesięcy nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam voucher o wartości 100 zł za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem promocji jest ten, który następuje po miesiącu podpisania umowy o kartę. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 400 zł, a jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków – to zarobimy odpowiednio mniej (100, 200 lub 300 zł – zależnie od tego ile razy spełnimy warunki).

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Co ciekawe do promocyjnych transakcji bank zalicza nie tylko płatności w sklepach, ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, że to operacje gotówkowe, które zazwyczaj są nieopłacalne w przypadku kart kredytowych (polecam mój poradnik na ten temat). Banki najczęściej pobierają za nie również prowizje – na przykład wypłata z bankomatu to koszt 4,9% (min. 10 zł). Oznacza to 49 zł prowizji od wypłaty 1000 zł. Warto jednak wiedzieć o tej opcji – być może braknie nam kilkudziesięciu czy kilkuset złotych w danym miesiącu i będzie je można łatwo nadrobić właśnie przez wypłatę z bankomatu. Pamiętajmy jedynie, że powstałe zadłużenie warto spłacić w ten sam dzień – okres bezodsetkowy nie obowiązuje dla transakcji gotówkowych.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Do wyboru będziemy mieli vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro, RTV Euro AGD, Empiku lub w H&M. Każdy z voucherów będzie ważny do 31.05.2020.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano pulę 2000 nagród. A konkretniej – 2000 uczestników promocji. Jeśli liczba osób wnioskujących przekroczy tę granicę, to bank kolejnym podziękuje. Warto więc się śpieszyć!

Liczba Uczestników jest ograniczona do 2000. Jeśli liczba Uczestników osiągnie 2000, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Z drugiej strony BNP Paribas od dawna oferuje promocję, w której jesteśmy zwolnieni z opłat w pierwszym roku – po wydaniu min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold. Po telefonie konsultanta sugeruję spytać, czy promocja jest ciągle dostępna (i zostawić info w komentarzach).

Pamiętajmy również, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu. Ich wartość to realnie około 40 zł.

Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł. Później możemy to zrobić bezpłatnie, jednak bank wprowadza pewne zastrzeżenie – musimy z tym poczekać do 30.04.2020. Dokładniej:

[Osoba] w okresie do 30 kwietnia 2020 roku nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę

Nie przegap!

Komentarze

 • Niestety trochę zmieniły im się warunki. Nie ma już opłaty rocznej tylko:
  „Miesięczna opłata za korzystanie z Karty głównej: 9zł. Opłata nie będzie pobrana jeśli łączna wartość rozliczonych Transakcji dokonanych
  Kartą główną w danym okresie rozliczeniowym, poprzedzającym naliczenie opłaty,
  wyniesie minimum: 1000zł.”

  crs84 Odpowiedz
  • Fakt, poprawiam

   Michał
  • Warunek dość wysoki jak na nasze realia, fakt teraz można posiadać u nich kartę z możliwością wyzerowana opłat wcześniej opłata roczna była i nie można jej było wogole obejść

   Dzikus
 • Od wysłania formularza do wykonania telefonu z banku minęło 77 sekund. Szok. BIK ok i mogę iść do placówki złożyć podpis.

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
  • Ile czasu trwa weryfikacja? Jakich wymagają dokumentów? Coś się im wysyła/zanosi czy tylko oświadczenie? Pytanie bardziej o kartę z minimalnym limitem.

   Paweł K.
  • Wziąłem limit na 6k. Stan cywilny, miejsce zamieszkania i rodzaj posiadania, miejsce zatrudnienia, rodzaj umowy, stanowisko, wydatki na mieszkanie (rzekomo dla celów statystycznych). Średnia pensja z 3 ostatnich miesięcy (na to chcą przelewy albo zaświadczenie).

   Podczas rozmowy telefonicznej wpisują na słowo to co opowiadasz plus zapytanie do BIK. W placówce przesyłają doniesione dokumenty „do Warszawy” i weryfikacja trwa ok. 15 minut. Kilka podpisów i gotowe.

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • min. limit. 2k; w nocy zgłosiłem a na jutro wybralem termin, by isc do placowki we wojewodztwie- podpisac papiry a przy okazji na glownym deptaku zjesc dobre paczki ( z 50 do wyboru:) , jakich u nos na wsi nie majom ;) ps. a dyć, zawżdy nose wsiowe nojlepse…. jak babcia dała kope to dwa tyźnie sie jadło…

   Krzysztoff
 • Zapytam, zamykał może już ktoś w BNP kartę kredytową? Ciekawi mnie, czy proponują coś za pozostanie… Będę końcem miesiąca likwidował, bo nie ma sensu płacić opłat.

  diego Odpowiedz
  • Zamykałam w oddziale, nic nie zaoferowali na miejscu ani nie zadzwonili z żadnymi propozycjami.

   Joana
  • Proponuję uważnie przyglądać się procesowi zamykania… Część ludzi z dawnego BGŻ jest mega opieszała i (celowo?) nieuważna… (Santander zresztą tak samo). Sporo pism i czasu mnie/nas to kosztowało w ostatnich latach, a reklamacje ciągną się do dziś… niestety… Na szczęście z tymi reklamacjami nie jest to Getin (choć w innych kwestiach ich MEGAbałagan sprzyja :]

   Krzysztoff
 • Prośba czy do allegro i euro można teraz łączyć bony?

  rw8888 Odpowiedz
 • W Euro mozna, na Allegro nie.

  Karo Odpowiedz
 • Wypełniłem formularz. Dla umowy zlecenie wymagają 12 miesięcy zatrudnienia u obecnego pracodawcy :-(

  Łukasz Odpowiedz
 • wykluczenie „…lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz
  właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w
  ramach tej transakcji lub…” moim zdaniem dyskwalifikuje 99% płatności w internecie, bo takie PayU czy Allegro nie są dostawcami a pośrednikami… czyli zostają fizyczne transakcje

  Paweł K. Odpowiedz
  • internetowe transakcje w sklepach w tym payu i allegro bez problemu wchodzi. Nie wchodza transakcje o MCC 4900 i 6012 i transfery pieniezne.

   koles
  • @koles W żaden sposób to nie wynika z regulaminu. Regulamin jest opisowy. A skąd taka interpretacja?

   Paweł K.
  • z wlasnego doswiadczenia i z poprzednich tematow na temat BNP.

   koles
 • Czy w pierwszym miesiącu też trzeba wydać 1000 zł by nie pobrało opłaty miesięcznej za kartę?

  Ewaaa Odpowiedz
  • Banki zwykle nie pobierają opłat za niepełne miesiące, ale dla pewności przy okazji zapytaj końsultanta.

   Iks
 • Jak ktoś wziął nieopacznie raty przez Allegro(docelowo w PNB Paribas) w ostatnim czasie, to bank traktuje, to jako kartę kredytową i nie kwalifikujemy się do promocji. :(

  Tasman Odpowiedz
  • Hmm… Regulamin mówi o posiadaniu „innej karty kredytowej”, nie o np. „innym produkcie kredytowym”, wydaje się, że raty to ni cholerę nie jest karta kredytowa… Jeszcze taka odroczona spłata typu Twisto ma coś wspólnego, ale zwykłe raty?!

   Don Quijote de la Mancha
 • A płatności na allegro nie poprzez payu a jako zwykła podłączona karta kredytowa kwalifikują się do tych płatnośsci na 1000zł ?

  ofunsuerfusyrvfitwryf Odpowiedz
  • Pytałem i odpowiedzieli, ale nadal nie wiem :D
   Np. na Allegro czy w Rossmann wybieram kartę płatniczą jako metodę a na liście jest PayU*Allegro, PayU*Rossmann.

   „Dzień dobry,
   transakcje wykonywane za pośrednictwem integratorów płatności ( np. PayU ) nie spełniają warunków promocji. Wymagane jest użycie karty podczas dokonywania transakcji.”

   Paweł K.
  • Pytaj dalej bank, to za chwile faktycznie juz te platnosci nie wejda, tak jak to bylo z bankomatami…

   koles
  • @koles Regulamin powinien być jasny. Chcę wiedzieć czy obrót 1000 zł mi coś da czy nie. Jak jest podany MCC to wiem o co chodzi, a tutaj to jakieś bajki… Akurat wydaje mi się, że nie mieli intencji, żeby wykluczyć wszystkie sklepy internetowe, raczej chodziło o „przyjaciół”. W każdym razie chcę mieć podkładkę do reklamacji.

   Paweł K.
  • Regulamin powinien byc ale nie jest jasny. Zapewniam cie, że to dobrze i zle. W tej jak i kilkunastu innych promocjach. W BNP kiedys wchodzily nawet wyplaty z bankomatu i były w sensownej „cenie” :) niestety za duzo osób pytało Bank i juz nie wchodza tzn pewnie wchodza ale juz się nie opłacają bo po lawinie zapytań zaczeli pobierac prowizje wg TOiP. Na nic zdawały sie zapewnienia ze jest ok, bo mają bląd w systemie i zeby juz nie pytac Bank, bo poprawią! Jak myslisz? ile im zajeło poprawienie tego „błędu” w systemie?
   Pare osób juz odpisało Ci, ze pomimo nieprecyzyjnych albo dzieki nieprecyzyjnym zapisom wchodzi to o co pytasz. Zreszta tez mozesz ruszyc głową i sie czasem wysylic no i sam sprawdzic, bo jesli wchodza pkt mam bonus to transakcja sie zaliczy do kryterium wyplaty premii. To chyba logiczne.
   Ludzie, to jest smutne ale niczego sie nie uczycie!!!

   koles
 • Ja płaciłam w lipcu przez PayU na Allegro i w sierpniu w sklepie internetowym przez Blue
  Media i za obydwa miesiące dostałam nagrodę (bez tych płatności nie wyrobiłabym wymaganego obrotu)

  Karo Odpowiedz
 • Kto i kiedy decyduje, które bony się dostanie?
  Bo dla mnie np H&M jest dużo mniej wartościowe od pozostałych.

  iks Odpowiedz
 • ja nie dostalem 5000 pkt za zalozenie karty :( a jedynie 200 za rejestracje w programie mam bonus.
  ktos tez tak ma?

  marrek Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już swoja pierwsza nagrodę?

  marrek Odpowiedz
 • i jak ? macie bon? bo ja nie

  agnes Odpowiedz
 • Ja dziś dostałem, wejdźcie na konto mambonus i sprawdźcie. Na maila nic nie przyszło.

  wit Odpowiedz
 • Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł. Później możemy to zrobić bezpłatnie, jednak bank wprowadza pewne zastrzeżenie – musimy z tym poczekać do 30.04.2020. Dokładniej:
  – w okresie do 30 kwietnia 2020 roku nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę

  jak wypowiem umowę teraz to co się wydarzy?

  marrek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy