400 zł w bonach Allegro, RTV Euro AGD, Empik lub Douglas za wyrobienie karty mamBONUS BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas, w której zgarnąć możemy aż 400 zł premii za założenie karty kredytowej. Tym razem nagrodę możemy odebrać w bonach do wykorzystania na Allegro, w RTV Euro AGD, Empiku lub Douglasie. Do wyboru, do koloru :)

400 zł w bonach Allegro, RTV Euro AGD, Empik, Douglas za kartę kredytową mamBONUS BNP Paribas

Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie ostatnich 18 miesięcy nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam voucher o wartości 100 zł za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym dokonamy transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem promocji jest ten, który następuje po miesiącu podpisania umowy o kartę. Przykładowo jeśli kartę wyrobimy w kwietniu, to 1000 zł powinniśmy wydać w każdym z miesięcy od maja do sierpnia. Łącznie do zgarnięcia mamy więc 400 zł, a jeśli w danym miesiącu nie spełnimy warunków – to zarobimy odpowiednio mniej (100, 200 lub 300 zł – zależnie od tego ile razy spełnimy warunki).

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Co ciekawe do promocyjnych transakcji bank zalicza nie tylko płatności w sklepach, ale również przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętajmy jedynie, że to operacje gotówkowe, które zazwyczaj są nieopłacalne w przypadku kart kredytowych (polecam mój poradnik na ten temat). Banki najczęściej pobierają za nie również prowizje – na przykład wypłata z bankomatu to koszt 4,9% (min. 10 zł). Oznacza to 49 zł prowizji od wypłaty 1000 zł. Warto jednak wiedzieć o tej opcji – być może braknie nam kilkudziesięciu czy kilkuset złotych w danym miesiącu i będzie je można łatwo nadrobić właśnie przez wypłatę z bankomatu. Pamiętajmy jedynie, że powstałe zadłużenie warto spłacić w ten sam dzień – okres bezodsetkowy nie obowiązuje dla transakcji gotówkowych.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Do wyboru będziemy mieli vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro, RTV Euro AGD, Empiku lub w perfumerii Douglas. Każdy z voucherów będzie ważny do 31.05.2020.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano pulę 6000 nagród. A konkretniej – 6000 uczestników promocji. Jeśli liczba osób wnioskujących przekroczy tę granicę, to bank kolejnym podziękuje. Warto więc się śpieszyć!

Liczba Uczestników jest ograniczona do 6000. Jeśli liczba Uczestników osiągnie 6000, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Swoją drogą pamiętajmy, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu.

Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł. Później możemy to zrobić bezpłatnie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy BNP Paribas widzi już karty wydane przez były Raiffesen jako swoje?

  Paweł Odpowiedz
  • dokładnie, jak mam mam kartę WIZZAIR to czy mogę wziąć udział w promocji?

   Mih
  • Od bodajże 1.11.2018 wszyscy posiadacze produktów w były Raiffeisen Polbank są posiadaczami produktów w BNP Paribas, bo nastąpiła fuzja prawna. Więc w teorii są oni wykluczeni z promocji. Inna sprawa czy w praktyce też już tak jest. Tego niestety nie wiem.

   Michał
 • Jakie papiery będą chcieli na działalności gospodarczej?

  abdul_a150443 Odpowiedz
 • Wysokie te obroty sobie zaśpiewali :/

  Matryc Odpowiedz
 • karta Raiffi Wizz wyklucza z promo ?

  JoX Odpowiedz
 • Czy obecnie (tak jak kiedyś) przy małych kwotach wszystko odbywa się na oświadczenie czy trzeba przedstawiać jakąś papierologię?

  Ewaaa Odpowiedz
 • Tak przy okazji – w jaki sposób mogę się teraz zalogować do byłego http://www.r-bank.pl?

  Paweł Odpowiedz
  • Dobra, już widzę. Odnośnik do zalogowania do właściwych systemów nazywa się „Online/Online Biznes/Dealer”.

   Paweł
 • „Podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność” – czy ten zapis wyklucza płatności przez internet za pomocą PayU?

  Robi Odpowiedz
  • Nie, chodzi raczej o jakieś płatności przez Blue Media czy Sprytnego Billa…
   Bramki typu PayU są w porządku, chodzi o to, by na wyciągu widzieć konkretny sklep, a nie pośrednika (a płacąc przez PayU widzimy np. Allegro).

   Don Quijote de la Mancha
  • Normalne płatności za towary i usługi są OK. Nie ma znaczenia wtedy kto pośredniczy w transakcji.

   Michał
  • a co z placeniem przez PayPal?

   pit
 • Dzięki wielkie za rozjaśnienie tematu :)

  Robi Odpowiedz
 • Ech, gdzie te czasy gdy punty wpadały za doładowanie R. Oj natrzepało się bonów. :D

  Purkier Odpowiedz
 • doładowanie r. ?

  JB Odpowiedz
 • Czy płatności za rachunki wchodzą w grę?

  damianoso Odpowiedz
  • Admin pisze:
   „Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.”

   Kate
  • Czyli rachunki w starym dobrym płazie ok?

   pytajnik
 • Jak wygląda procedura, gdy mam u nich konto? Jak podpisujemy umowę o kredytówkę, przez internet czy kuriera?

  Roman Odpowiedz
 • Czy trzeba założyć konto osobiste, czy można samą kart e kredytowa?

  Qwe Odpowiedz
  • W tej promocji zakładamy samą kartę kredytową. Konto osobiste to osobny produkt i nie jest wymagane.

   Michał
 • Czy ktoś wie czy z otrzymanych bonów można skorzystać łącznie – czyli np. obniżyć cenę produktu na allegro o 400 zł?

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • Konieczna jest wizyta w oddziale w celu podpisania wniosku?

  Iza Odpowiedz
  • Tak, wizyta w banku jest konieczna. Cała procedura z tą kartą to generalnie w moim przypadku pasmo samych nieszczęść i gigantycznego pecha. I coś czuję że to wina BNP a nie moja…

   Ale od początku. Postanowiłam (oczywiście skuszona bonami Allegro) skorzystać z tej oferty 06.06.2019. Postąpiłam zgodnie z instrukcją, wypełniłam formularz na www, po 15 min oddzwonił do mnie konsultant, wypytał o dane, historię zatrudnienia, preferowany limit na karcie etc. etc., poprosił o dosłanie dokumentów (mam działalność, więc PIT i KPiR, przelewy do ZUS, US etc. etc.). Odesłałam w tym samym dniu komplet dokumentów wraz z skanem dowodu osobistego. No i zadowolona że tak szybko udało mi się załatwić czekam czekam i CISZA. Dzwonię tam przedwczoraj, to jest 11.06.2019, nikt nic nie wie. Dzwonię na drugi numer infolinii i też nikt nic nie wie. W ogóle nie widzą mojego wniosku, po zalogowaniu na ich www (na razie mam tam tylko ROR) też nie ma nic. Rozmawiam na czacie z konsultantem i tu błędne koło bo „zadzwoń na infolinię”. Po 4 telefonach przedwczoraj i 1 telefonie wczoraj WOW – ktoś znalazł mój wniosek. Dostaję informację że wniosek jest kompletny. No to będą procesować. Myślę sobie fajnie, wszystko załatwię do końca tygodnia i szybciej zgarnę bony.

   Dziś dostaję info, że wniosek nie ma załączonego dowodu osobistego :D:D (oczywiście PIT, KPiR, przelewy wszystko inne jest). I w tym momencie już mnie trochę rozgrzało że tak powiem. Trochę im nawtykałam nie powiem, obsługa klienta jest naprawdę beznadziejna. nie wyobrażam sobie że jeden mówi jedno a drugi co innego, nie chcą mnie połączyć z osobą która się zajmuje moim wnioskiem, straszny bałagan.

   Dowód po raz drugi im odesłałam oczywiście i dostałam info, wniosek jest kompletny (po raz drugi), pozytywnie przeprocesowany i że mam się udać do banku podpisać dokumenty.
   Ciekawe co tam wymyślą :D Jak coś nowego mi tam na miejscu jeszcze wymyślą oczywiście Wam napiszę, jak zawsze.

   Wszystkich tych którzy czekają na decyzję o karcie, jeśli już złożyli wnioski i czekają na info zwrotne przestrzegam – dzwońcie i atakujcie ich by to procesowali bo najwyraźniej straszny bałagan tam mają!

   Agata
 • A czy ma jakiś sens utrzymywanie (w BNP) zapomnianego konta + debetówki PRZED zawnioskowaniem o KK?

  qq Odpowiedz
 • Witam. Nie moge znaleść informacji czu limit wnioskow jest już wyczerpany. Wie ktoś może?

  Conquerorgl Odpowiedz
 • W ulotce mamBonus, którą dostałam razem z kartą jest info o 20% rabatu do Answear, ale nie mam nic takiego po zalogowaniu na stronę, orientujecie się jak dostać ten rabat, czy może już jest nieaktualna ta oferta?

  Karo Odpowiedz
 • Ciekawostka. Konsultant do mnie zadzwonił namawiając do oferty, cisnąć o lepszą propozycję niż tę ogólną zaproponował zlecenie bezpłatnych przelewów z karty, zamiast prowizji 4,9%. Czy dobrze myślę, że to jest idealna propozycja? #pdk

  Wybrzeże Kości Słoniowej Odpowiedz
 • Jakie sa obostrzenia tych voucherów? jaki czas do zużycia? czy voucher na 100zł na allegro mam zuzyć w jednej transakcji czy bedę mógł zrobić np 2 zakupy po 50zł.

  No i czy sa jakieś pro-tipy na zmonetyzowanie tych voucherów? Jakoś nie mam pomysłu teraz co kupić na allegro a Euro omijam szerokim łukiem.

  Maciek Odpowiedz
 • Żona została zaproszona do oddziału banku w celu uzupełnienia dokumentów (wyciąg z wynagrodzenie i umowa o prace do wglądu). Podczas wizyty pracownik odnalazł umowę w systemie wydrukował ją, podpiął wyciągi i żona podpisała. Natomiast w regulaminie sprzedaży premiowej jest nazwa : „Z kartą warto – oddział banku” gdzie nie ma mowy o bonusie 400zł w formie punktów mambonus w zamian za wydanie 1000 zł karta od drugiego miesiąca – możecie sprawdzić swoje umowy czy są tam zapisy zgodne z tym co w artykule na blogu? NIe chciałbym abyśmy spalili sobie ten bonus bo podpisaliśmy jakaś inną umowę , ale kontakt był zostawiany z linku z tego artykuły później konsultant sam zadzwonił i na koniec wizyta w oddziale banku – jak to zweryfikować czy na tym etapie jest wszystko OK – obecnie czekamy na kartę ma być w ciągu tygodnia

  musiek Odpowiedz
 • Zwracał ktoś zakupy na Allegro przy użyciu bonu? Do zwrotu miałem 83,50 zł. 8,50 wpłynęło, ale 75 zł brak.

  Jest za to opis – Wykorzystane zniżki -75,00 zł

  Ciekawski Odpowiedz
  • Poszukaj w kuponach,w dziale monety i kupony tam będzie kupon do wykorzystania w ciągu roku.

   bolek
  • Na chwilę obecną brak w dziale kupony i monety. Poczekam zobaczymy co będzie.

   Ciekawski
 • „Swoją drogą pamiętajmy, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu.”
  Niestety nie widze tych dodatkowych punktow na swoim koncie, pomimo tego, ze sie zarejestrowalem.
  Czy to oznacza, ze cos poszlo nie tak, trzeba sie upomniec o te dodatkowe punkty?
  Pozdrawiam,
  Piotr

  Pioczu Odpowiedz
 • Odkupię bony do empik.com za gotówkę przy rozsądnym przeliczniku

  przemoo7 Odpowiedz
 • Wymienię bony do Circle, Empik, Allegro, Decathlon (takie mam) na EURO.
  Kontakt: pws (małpa) onet (.) pl

  pws Odpowiedz
 • Dostał ktoś juz bon allegro/punkty mambonus za transakcję wykonane w lipcu ?

  musiek Odpowiedz
 • Likwidowałem KK BGŻ, mam nadzieję, że punkty zostają. Czy jeśli moja Pani założy KK, to da się jakoś połączyć/scalić punkty?

  qq Odpowiedz
 • Macie bon? Ja się właśnie zalogowałam na strone mambonus pl i nic tam nie ma …

  Agata Odpowiedz
 • W jakiej formie? To są dodatkowe punkty mam bonus czy jakoś inaczej ?

  musiek Odpowiedz
  • Wyskakuje po zalogowaniu okienko „odbierz nagrode” czy jakos tak, klikasz i przenosi Cie na inna strone, gdzie wybierasz ktory voucher.

   Karo
 • Czytelnicy poprosili mnie o skasowanie kilku komentarzy i zwrócenie uwagi na bardziej dyskretną wymianę zdań na pewne tematy…

  Michał Odpowiedz
 • czy opłątę miesięczną (9zł) możemy jakoś obejść?

  tom_asz Odpowiedz
 • Mam do Was pytanie czy przy zakładaniu karty w oddziale (oczywiście najpierw wypełniłem formularz i miałem rozmowę z konsultantem) dostaliście jakas informacje, że jesteście zapisani do tej promocji, niestety u mnie żadnej takiej informacji nie dołączyli. Odnośnie karty to wysłali mi zwykła zielona kartę mambonus co też mnie trochę zdziwiło. Z góry dzięki za pomoc!

  McKwacz Odpowiedz
 • Czy jest jakaś oferta utrzymaniowa?

  RadekW Odpowiedz
 • Ktoś miał tak, że ten bonusowy voucher nie działał? Zamówiłam dziś do Douglasa (voucher za sierpień) i otrzymałam kod ale za krótki – powianiem mieć 17 znaków a mój ma 10 (info z Douglasa). Bank kazał napisać maila z reklamacją. Fajnie…

  JC Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy