50 zł w formie punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao S.A. (+ 200 zł na start + 7% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji skierowanej do nowych i obecnych klientów Pekao S.A. W zamian za zarejestrowanie karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile oraz wykonanie jednej transakcji możemy zgarnąć równowartość 50 zł w formie punktów do wykorzystania np. na bon Allegro. A jeśli jesteśmy nowym klientem banku, to dodatkowe 200 zł na start lub vouchery Canal+ o wartości 420 zł oraz 7% na koncie oszczędnościowym :)

4000 punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao

Punkty na start z Bankiem Pekao S.A.

Aby skorzystać z promocji „Punkty na start” należy być klientem Pekao, który zawarł z bankiem umowę o dowolną kartę Mastercard (lub Maestro). Nie ma znaczenia, czy kartę mamy od dawna, czy dopiero zawnioskujemy o nią wraz z kontem osobistym. Istotny jest natomiast fakt, że nie powinniśmy nigdy wcześniej być uczestnikami programu Bezcenne Chwile dla kart Pekao.

Rejestracji do programu dokonamy za pomocą bankowości internetowej Pekao24 albo za pomocą strony bezcennechwile.pl.

Teraz wystarczy, że w ciągu 30 dni wykonamy płatności kartą na łącznie min. 50 zł z wyłączeniem kodów MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540 oraz zakupy / doładowanie wszelkich kart podarunkowych.

Innymi słowy idziemy do sklepu (albo płacimy przez internet), wydajemy 50 zł i warunki spełnione :)

Promocyjne punkty będą ważne 6 miesięcy. Będziemy je mogli wykorzystać na wybrany przez siebie cel w programie Bezcenne Chwile.

Na koniec dodam, że promocja trwa do 30.09.2022.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

  • Z podobnej promocji bodaj trzy lata temu nie dostałem ani punktu. Teraz już ja skorzystać nie mogę, ale życzę powodzenia :/

    szamantak Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy