110 zł w gotówce za założenie Konta Optymalnego i do 300 zł w formie zwrotów!

Zakończona

Wystartowała kolejna promocja darmowego Konta Optymalnego. Tym razem w zamian za założenie rachunku zgarnąć możemy 110 zł premii w gotówce. A dodatkowo do 300 zł w formie comiesięcznych zwrotów :)

Do 410 zł premii za założenie Konta Optymalnego

110 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem BGŻ BNP Paribas. Na szczęście w przypadku tej promocji warunek nowego klienta jest dość prosty – uczestnikiem może być osoba, która:

w okresie od dnia 20 grudnia 2016 roku do dnia 19 czerwca 2017 roku […] nie był posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas

Warto tu zaznaczyć, że osoby posiadające konto oszczędnościowe BGŻOptima mogą wziąć udział w promocji – tam obowiązuje inna umowa ramowa, a sam rachunek nie jest kontem osobistym.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku.

Czas na rejestrację w promocji mamy do 17 lipca 2017, natomiast na podpisanie umowy – do końca lipca. W promocji istnieje jednak limit 1000 rejestracji, dlatego warto się śpieszyć – po przekroczeniu puli możliwość składania wniosków zostanie zablokowana! A patrząc na poprzednią promocję z premią pieniężną można wnioskować, że nastąpi to relatywnie szybko :)

Co dalej? Po podpisaniu umowy (za pomocą kuriera) konieczne będzie spełnienie dwóch warunków w trzech kolejnych miesiącach. Aby więc zdobyć tytułowe 110 zł należy zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł w sierpniu, wrześniu oraz październiku (np. z własnego konta w innym banku) oraz dokonać transakcji kartą na kwotę min. 300 zł w każdym z tych miesięcy.

To tyle! Premia zostanie wypłacona do 30 listopada, ale pod pewnym warunkiem – do 25 października otrzymamy od organizatora maila z prośbą o podanie danych do odbioru premii – chodzi tu oczywiście o podanie numeru aktywnego Konta Optymalnego. Będziemy mieli na to czas do 15 listopada.

Dodatkowe 300 zł w postaci zwrotów

Oprócz premii na start do zdobycia mamy również dodatkowe 300 zł w postaci comiesięcznych zwrotów za płatności kartą. BGŻ BNP Paribas zapłaci nam 2% od transakcji tego typu, ale nie więcej, niż 25 zł miesięcznie. Promocja trwa przez rok i jej zasady są niemal identyczne, jak zasady promocji startowej – tu trzeba jednak wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Po szczegóły odsyłam do majowego prześwietlenia oferty: do 300 zł zwrotów za płatności kartą na nowym Koncie Optymalnym.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Skoro bank tyle daje na start, to z pewnością coś od nas chce, prawda? Wygląda na to, że w przypadku tej promocji niekoniecznie. Konto Optymalne jest bowiem darmowe, bez spełniania dodatkowych warunków. Nie zapłacimy również ani grosza za posiadanie karty debetowej.

To za co możemy zapłacić? W zasadzie jedyna opłata z kategorii „podstawowych” to wypłaty z bankomatów. Te kosztować nas będą 5 zł, ale za darmo wypłacimy pieniądze z bankomatów własnych oraz Planet Cash.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak na razie nie wypłacili premii za maj, tak tak wiem, mają czas do jutra.

  Ewelina Odpowiedz
 • „Aby więc zdobyć tytułowe 110 zł należy zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł w sierpniu, wrześniu oraz październiku…” – to chyba ostatnia promocja ze 150 zł na grouponie była najlepsza – te 1000 zł do wyrobienia tylko w jednym miesiącu…

  Katarzyna Odpowiedz
 • Chyba się pośpieszyli bo na promocji na grouponie zostało jeszcze 480 kuponów, a nagroda w tej promocji to 150 PLN :)

  jano Odpowiedz
 • banki zaczely badac rynek ,czy za mniejsze nagrody,uda sie osiagnoc przynajmniej ten sam efekt co kiedys.Ja na razie to olewam,bo nam praca i ganianie zostalo to samo,niczego nie sugeruje ale mam nadzieje ze pomyslicie, zanim zdecydujecie o nastepnym koncie.Pozdrawiam:)

  Romek Odpowiedz
 • Jakie macie doświadczenia z zakładania konta w promocji przez groupon ? Czasami w komentarzach doczytałam, że bywały jakieś problemy ?

  ABC Odpowiedz
 • Czy można być klientem BGŻ Optima ?

  Jur Odpowiedz
 • Czy są jakieś wykluczenia co do wydawanych 300 zł? Można w ramach tych wydatków wykorzystać SB czy BM?

  eLch Odpowiedz
  • Jak nie ma nic o tym w regulaminie to mozna.

   keton
  • dokładnie, można :)

   Michał
  • Dzięki. Właśnie w regulaminie tej promocji wykluczeń nie widziałem, ale wolałem się upewnić. Wykluczenia są tylko promocji ze zwrotami za płatności kartą.

   eLch
 • Pytanie do banku: dlaczego nie można założyć konta posługując się paszportem?

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy w bgz pin do karty dostajemy cy sami nadajemy w bankowosci ,a jesli dostajemy w kopercie to czy mozna zmienic,jesli tak to gdzie i za ile

  Sylwek Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał umowę na money back gdzie sprawdzić czy jest aktywna?

  Halina Odpowiedz
 • A czy mozna zmienic pin do kart jesli tak to gdzie i za ile

  Sylwek Odpowiedz
  • W bankomatach własnych Paribas i Planet Cash zmiana PIN-u jest darmowa. Sprawdzone.

   Iza
 • Robiac przelew tzn opłacenie np rachunku na poczcie i płacąc za to karta , zalicza nam tą płatność ?

  Arkadiusz Odpowiedz
 • Rozumiem, że wpływ 1000 zł może pochodzić z mojego rachunku tak ? :)

  Marcin G.. Odpowiedz
 • Wczoraj byłem w Oddziale. Nie potrafili wyjaśnić dlaczego nie dostałem regulaminu ” Konto z Money Backu”. Sporządzili aneks, wręczyli regulamin. Dzisiaj w zakładce karty płatnicze sprawdziłem i oznaczenia, że uczestniczę w promocji „K z MB” nadal brak.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Sprawdź, czy masz zaznaczone na koncie zgody na kontakt na emaila i telefon. Może musi minąć kilka dni, żeby moneyback pojawił się w szczególach karty.

   Benito
 • Czekam już ponad 2 tygodnie na kuriera. Z kim się kontaktować w tej sprawie?

  Artur444 Odpowiedz
 • Miałem tak samo – najpierw infolinia BGŻ BNP – tam dostałem numer listu przewozowego, a potem ponaglenie w DHL – okazało się, że przesyłka utknęła w sortowni DHL, a była wysłana w dniu rozmowy z konsultantem – gdy potwierdzałem swoje dane do konta.

  Pozdrawiam

  Michał

  xx Odpowiedz
 • Hmm. A do mnie kurier nie dotarł w ogóle, więc umowy nie podpisałam, ale dziś dostałam maila z prośbą o uzupełnienie numeru konta. A czekam na kuriera z umową na promocje z 400 PLN. Myślicie, że dostanę oby dwie premie? :D

  Bea Odpowiedz
 • Ja już dostałem maila z prośbą o uzupełnienie konta z adresu kontakt@kontonazakupy.pl.
  Termin uzupełnienia numeru konta miałem podany do 29.08.2017.

  dawid_ Odpowiedz
 • czy wpłata 1000zł jako warunek musi odbywać się jako jednorazowy przelew czy może być kilka na sumę 1000zł

  Paweł Odpowiedz
 • Czy dostaliście już maila z prośbą o podanie danych do odbioru premii?

  Paweł Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał premie? Termin był do wczoraj…

  Mik Odpowiedz
 • Nie dostałem premii. Dane (numer konta na odpowiedniej stronie) podałem 29 października 2017r. Premia miała być wypłacona do końca listopada.
  Pieniędzy brak, a tymczasem…. 18 grudnia ponownie dostałem e-mail z prośbą o uzupełnienie numeru konta – do zalogowania mój adres e-mail oraz nowe hasło jednorazowe.
  Jak to rozumieć?!

  jaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy