420 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego zgarniemy 420 zł – i to w gotówce.

420 zł premii od BNP Paribas

Wspinaj się po okazje z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 16.06.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 16.06, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 30.06.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 10000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 40 zł, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 190 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty:

 • wykonamy płatności BLIK na min. 200 zł oraz
 • wykonamy min. 5 płatności kartą oraz
 • wykonamy przelew(y) za pomocą bankowości elektronicznej na łącznie min. 500 zł oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na łącznie min. 200 zł

W pierwszym i drugim przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W przypadku przelewów – o wykonanie najzwyklejszego przelewu (typu Elixir) np. na swoje konto w innym banku. Jeśli natomiast chodzi o wpływy – akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas. Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli kolejne 190 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz spełnienie ich ponownie w kolejnym miesiącu.

Przykładowo aktywując kartę w kwietniu warunki spełniamy w maju i czerwcu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (lub w kolejny dzień roboczy). W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26. dnia miesiąca. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Michał,
  jesteś pewny co do opłat za kartę?
  Obecnie do 0 zł można ją zredukować pod pewnymi warunkami jak jest się do 26 r.ż.
  Reszt musi płacić 2 lub 7 zł miesięcznie

  sentinelsan Odpowiedz
 • Hej, tak, tabela opłat i prowizji załączona do posta jest nieaktualna, podobno nowa jest od 1 marca. Wg Pani na czacie karta jest za 0zł: „pod warunkiem zalogowania (co najmniej 1 raz) do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym oraz,
  – wyrażenia zgody na komunikację z nami w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej oraz braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie,
  – wykonania co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym”
  Ale nie mogę takiej informacji znaleźć w tabeli opłat, wg mnie też jest 2zł lub 7zł.
  Te warunki za 0zł są jedynie na stronie internetowej w zakładce karty ale czy to jest wiążąca informacja?

  anja Odpowiedz
 • Złożyłem wypowiedzenie 15 marca, ale zostawiłem 2 złote na wszelki wypadek. Żeby nie mówili że nie mogą zamknąć 14 kwietnia bo debet. Zobaczymy jutro czy naliczą.

  burak Odpowiedz
 • No i nie pobrali.

  burak Odpowiedz
 • No i nie pobrali.

  burak Odpowiedz
 • Jeszcze się nie ciesz, pierwszego to pobierają opłatę za wyciąg, za kartę kasują koło 9-tego.

  Ew@ Odpowiedz
 • Czy karta mobilna też będzie współgrać z tą promocją? Zamówiłam plastikową, ale poczta jej nie dostarczyła i cofnęli ją do banku. Aktywowałam więc wersję mobilną i dodałam do portfela.

  Ol@ Odpowiedz
 • Znów kopię się z Paribasem ale to co napisze, pisze jako ostrzeżenie i stawiam pytanie, jak to do jasnej ch…y jest ?
  Przystąpiłem do promocji. Jako że był limit wniosków zaklepałem sobie taki pod koniec marca. Nie wiedziałem jednak, czy uda mi się otworzyć konto w kwietniu i już zacząć spełniać warunki. Postanowiłem, że nie będę gonił z jęzorem na wierzchu i konto aktywuję w kwietniu zaś warunki zacznę spełniać od maja. Tak też się stało. 4 kwietnia aktywowałem konto i przez cały kwiecień było bezczynne. Jakież było je zdziwienie gdy na początku maja zapieprzyli mi 7 zł za kartę. Wysłałem zapytanie a Oni mi odpowiadają że konto zostało otwarte… 31 marca. Czyli co? Z chwilą podpisania odbioru dokumentów już miałem otwarte konto ? Pismo za pismem, że nie było pełnego miesiąca od momentu AKTYWACJI konta i opłata pobrana została bezprawnie. Przyjęli to jako reklamację. Po dwóch dniach 7 zł. wróciło na konto. To dobry znak, jednak wciąż nie mam pewności czy nie zdyskwalifikują mnie na premii. Oficjalnej odpowiedzi w tej sprawie jeszcze nie dostałem.
  Rodzą się zatem proste pytania, może macie jakieś doświadczenia.
  1. Kiedy konto zostaje otwarte. Dla mnie na logikę w dniu mojej aktywacji. Ale widać Paribas ma inny sposób myślenia. Czy to nie jest naginanie prawa, regulaminu czy cholera wie co tam jeszcze.
  2. Gdy konto np. otworzę 30.03 to za marzec absolutnie nie mają prawa pobrać żadnej opłaty? Choć kojarzę przypadki, że pobierają dzieląc opłatę na ilość dni czyli np. za jeden dzień bo nie spełniono warunku bezpłatności konta. Podobnie rzecz się ma gdy konto np. zamknie się 30.03.
  3. Gdy otworzę np. 1.04 to mogę już spełniać warunki dla premii czy zaczną się one spełniać w nowym pełnym miesiącu czyli w maju? Czy w takim przypadku mają prawo pobrać opłatę za kartę w kwietniu nie spełniwszy warunków bezpłatności konta?
  To niuanse ale jak widać cholernie ważne

  jojo Odpowiedz
  • Liczy się data podpisania umowy zwykle. Poza tym w tej promocji miesiące/warunki liczą od miesiąca aktywacji karty a nie od aktywacji/umowy konta.

   margob
  • 1. Tak jak jest napisane w regulaminie, konto jest otworzone, gdy aktywujemy pin do karty. A wiec jesli bank twierdzi inaczej trzeba zlozyc reklamacje i wyslac im najlepiej fragment z regulaminu. Rok temu walczylam o premie za konto, bo probowali wmowic, ze mialam otworzone konto (kurier nie dotarl, a potem mnie nie bylo i sie nie zlapalismy, wiec zostal zlozony tylko wniosek o konto i troche pozniej zlozylam wniosek jeszcze raz i udalo sie nadac pin do karty i od tamtego momentu konto bylo zalozone).
   2. Tego nigdy nie jestem pewna. Np w Ing pobieraja oplate za kazdy dzien, np gdy moje konto bylo zamykane np 6 dnia miesiaca to za te 6 dni pobrali oplate (czyli stosunkowo za 6 dni z calego miesiace). Ja zawsze wole spelnic warunki bezplatnosci nawet w ten 1 dzien
   3. „Gdy otworzę np. 1.04 to mogę już spełniać warunki dla premii czy zaczną się one spełniać w nowym pełnym miesiącu czyli w maju?” – jesli konto jest otworzone 1 kwietnia, warunki dla premii spelniamy od maja. ” Czy w takim przypadku mają prawo pobrać opłatę za kartę w kwietniu nie spełniwszy warunków bezpłatności konta?” – tak, bo jednak w kwietniu mamy konto i zeby za nie nie zaplacic, trzeba spelnic warunki. A premia to osobny temat. pozdrawiam

   ewe
 • Obyło się bez kopania z nimi po kostkach. Dziś wpadło 420 zł. Czas zamykać i przeczekać kolejny rok….

  jojo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy