425 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. Już za sam fakt aktywowania darmowego konta osobistego możemy zyskać 65 zł, a za spełnienie warunków aktywności – kolejne 360 zł. Razem 425 zł premii.

425 zł za konto w BNP Paribas

Konto z premią od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 20.11.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 4.12.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 65 zł w gotówce, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 160 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w grudniu:

 • wykonamy min. 3 płatności BLIK oraz
 • wykonamy min. 3 przelewy przez bankowość elektroniczną
 • zalogujemy się min. 3 razy przez aplikację mobilną (w ciągu trzech różnych dni)

W przypadku transakcji BLIK chodzi o zwykłe płatności za towary i usługi w sklepach lub internecie. Jeśli natomiast chodzi o przelewy – tu liczą się najzwyklejsze przelewy typu Elixir np. na swoje konto w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w styczniu spełnienie ich ponownie, tylko w ilości 5 sztuk. Oznacz a to, że w styczniu:

 • wykonamy min. 5 płatności BLIK oraz
 • wykonamy min. 5 przelewy przez bankowość elektroniczną
 • zalogujemy się min. 5 razy przez aplikację mobilną (w ciągu trzech różnych dni)

Warunki są więc niemal identyczne, tylko zmienia się kwota wydatków BLIK.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas 21.12.2022, o drugiej – do 23.01, a o trzeciej – do 22.02. Przelewy zostaną przekazane do końca danego miesiąca, przy czym aby je odebrać konieczne będzie uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.12. Instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu o nagrodzie.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Karencji brak?

  kamil95 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy