425 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. Już za sam fakt aktywowania darmowego konta osobistego możemy zyskać 65 zł, a za spełnienie warunków aktywności – kolejne 360 zł. Razem 425 zł premii.

425 zł za konto w BNP Paribas

Konto z premią od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 20.11.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 4.12.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 65 zł w gotówce, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 160 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w grudniu:

 • wykonamy min. 3 płatności BLIK oraz
 • wykonamy min. 3 przelewy przez bankowość elektroniczną
 • zalogujemy się min. 3 razy przez aplikację mobilną (w ciągu trzech różnych dni)

W przypadku transakcji BLIK chodzi o zwykłe płatności za towary i usługi w sklepach lub internecie. Jeśli natomiast chodzi o przelewy – tu liczą się najzwyklejsze przelewy typu Elixir np. na swoje konto w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w styczniu spełnienie ich ponownie, tylko w ilości 5 sztuk. Oznacz a to, że w styczniu:

 • wykonamy min. 5 płatności BLIK oraz
 • wykonamy min. 5 przelewy przez bankowość elektroniczną
 • zalogujemy się min. 5 razy przez aplikację mobilną (w ciągu trzech różnych dni)

Warunki są więc niemal identyczne, tylko zmienia się kwota wydatków BLIK.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas 21.12.2022, o drugiej – do 23.01, a o trzeciej – do 22.02. Przelewy zostaną przekazane do końca danego miesiąca, przy czym aby je odebrać konieczne będzie uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.12. Instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu o nagrodzie.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Karencji brak?

  kamil95 Odpowiedz
 • Dostaliście maila w styczniu

  MarcinCeeeee Odpowiedz
  • Składaj reklamacje. Mi napisali że nie zalogowałem się 3 razy do aplikacji, co jest nieprawdą. Czekam teraz na odpowiedź banku.

   MarcinCeeeee
 • Dostał ktoś już maila z info o nagrodzie? Mają niby jeszcze czas do jutra, ale zawsze wysyłali wcześniej.

  maks1 Odpowiedz
  • Pisz reklamacje na bank powiedzą że nie zalogowałem się do aplikacji 5 razy

   MarcinCeeeee
  • 1. Domniemuję, że Ty już takową wiadomość dostałeś dot. przyznania 3. nagrody?
   2. Nadal czekasz na odpowiedź na reklamację w sprawie 2. nagrody?

   maks1
  • U mnie było tak nie dostałem drugiej nagrody, Złożyłem reklamację od razu dostałem informację że nie otrzymam również trzeciej nagrody po czym dostałam informację że reklamacja dotycząca drugiej nagrody została uznana reklamacja trzeciej nagrody nie została uznana złożyłem jeszcze raz reklamacje i została uznana długie skomplikowane i śmieszne. Teraz czekam na wypłatę drugi i trzeci nagrodę

   MarcinCeeeee
  • Dzięki za odpowiedź. Na szczęście nie muszę składać reklamacji, bo okazało się, że wysłali info o jej przyznaniu, ale tym razem dopiero w ostatnim dniu, o którym mowa w regulaminie.

   A co do reklamacji: uważam, że wprowadzenie w promocji warunku (logowanie do apki), którego spełnienie nie może zweryfikować klient nie jest poprawne, więc trudno by im było nie uznać reklamacji. Oczywiście, straci klient, który odpuści i nie napisze do nich owej reklamacji.

   maks1
  • Napisz jak dostaniesz przelew

   MarcinCeeeee
  • Przesłali ostatnią nagrodę.

   maks1
  • Dzięki za info. Na szczęście ja też dostałem

   MarcinCeeeee
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy