425 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z łatwą premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy 425 zł w gotówce :)

425 zł za konto BNP Paribas

Podaruj sobie prezent od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.01.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 8.01, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 22.01.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 9000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 75 zł, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejne 175 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu spełnienia warunków pierwszej nagrody:

 • wykonamy min. 3 płatności BLIK na dowolne kwoty oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 700 zł
 • wykonamy przelewy na min. 300 zł

W pierwszym przypadku chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W drugim – możemy sobie po prostu przelać jakieś środki ze swojego konta w innym banku. A w trzecim – odesłać środki skąd przyszły :)

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 175 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu spełnienie ich ponownie.

Przykładowo jeśli aktywacja karty nastąpiła w listopadzie, to warunki do drugiej nagrody spełniamy w grudniu, a do trzeciej – w styczniu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (lub kolejny dzień roboczy). W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26. dnia miesiąca. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca. W naszym przykładzie będą to grudzień, styczeń i luty.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyli jesli mamy ponad 26 lat to oplaty (2 zl) za karty sie nie pozbedziemy?

  Edyta Odpowiedz
 • Czy mozemy nie brac karty by dostac 425zl tytulowe? W sumie nie jest potrzebna a po co placic 2zl?

  Edyta Odpowiedz
  • musimy. Zgodnie z regulaminem:

   złożenie wniosku o otwarcie Konta Osobistego wraz z Kartą

   No i wymagana jest aktywacja karty, aby de facto aktywować konto.

   Karta natomiast nie musi być fizyczna, a może być mobilna.

   Michał
  • Ale mobilna tez ma opłaty analogiczne jak plastikowa ( i warunki zwolnienia z opłaty tez te same)

   Bańka
  • A kiedy mozna zamknac karte by uniknac oplat?

   Baska
 • Da sie jeszcze przystapic do promocji? Jak wchodze w link, da sie tylko wpisac swoje dane i nie ma tego przycisku „potwierdz” albo czegos podobnego..

  Ewe Odpowiedz
 • Można dokończyć wniosek w oddziale?
  Niby założyłem to konto za pomocą biometrii, wszystko przeszło, a po chwili dostałem info na maila, że nie udało się otworzyć konta

  Bogusław Odpowiedz
  • To i dobrze, bo nowa promocja duzo lepsza. Jak nie udaje sie otworzyc konta to z pewnoscia problem jest z jakoscia skanu dowodu. Najlepiej robic zdjecia w dobrych warunkach oswietleniowych. Musi byc tez ten sam balans bieli.

   keton
  • Jaką lepszą promocję kolego masz na myśli? Pytam, bo chcialbym założyć swoim staruszką. Sam już niestety nie mogę- brałem udział z promocji w sierpniu/wrześniu pt. „Powrót z wakacji” zagarniając w banalny sposób 450,-.
   Pozdrawiam,

   Łukasz
 • Czy ktoś już dostał w styczniu maila z prośbą o uzupełnienie danych? Dzisiaj 22 i na skrzynce pusto….

  Jarosław Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy