430 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią za założenie konta. Tym razem do zgarnięcia mamy 430 zł w gotówce.

430 zł premii od BNP Paribas

Mobilna wiosna z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 19.03.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 19.03, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 2.04.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą, polecaną zresztą przy tej promocji, jest wideoweryfikacja za pomocą aplikacji mobilnej – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, a dodatkowo zgarniemy za to 40 zł premii.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Zasady zdobycia premii

A jak zdobyć pozostałe 390 zł? Oprócz opisanej powyżej premii 40 zł za zawarcie konta mobilnie, do zdobycia są jeszcze trzy premie. Pierwszą z nich, czyli kolejne 50 zł, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji, aktywowanie go poprzez nadanie PINu oraz wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej w kwietniu 2023. Wystarczy przelać dosłownie złotówkę na np. swój rachunek w innym banku i premia nasza.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 180 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz również w kwietniu:

 • wykonamy transakcje BLIK na min. 200 zł oraz
 • wykonamy 4 płatności kartą na dowolne kwoty

Chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). Natomiast w przypadku BLIKa możemy też przelać 200 zł za pomocą usługi „przelew na telefon BLIK”. To zdecydowanie ułatwi zdobycie premii :)

Kolejną nagrodę, czyli kolejne 160 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz spełnienie ich ponownie w maju (choć tym razem wystarczą transakcje BLIK na min. 150 zł).

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagrody za podpisanie umowy mobilnie trafi do nas do 20.04, o pierwszej i drugiej nagrodzie dowiemy się do 22.05, a o trzeciej – do 26.06.2023.

W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.04. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy posiadanie umowy ramowej wyklucza z promocji? Mam kredyt i kartę kredytową

  Michał Odpowiedz
 • Ktoś po krótce opisze tego blika na telefon. Nie znam tego wynalazku. Samemu sobie można taki przelew machnąć (oczywiście między rożnymi bankami)?

  jojo Odpowiedz
  • O to o czym pisze Admin w opisie…..

   jojo
  • Robisz przelew na podany numer telefonu, który ktoś przypisał sobie w apce banku do swojego konta. Przetestowałem teraz przelew BLIK z banku X do banku Y (Y mam przypisany do swojego numeru telefonu) i przeszło bez problemów :)

   Michał
  • Czyli wystarczy po jednym przelewie na numer telefonu, na kwotę 200 zł i 150 zł i warunek spełniony.

   Bogusia
 • Cześć jojo!
  Chodzi o przelew na telefon BLIK, płatność BLIK czy płatność Blikiem zbliżeniowym?

  Waldemar Odpowiedz
 • Z innej bajki!!!!
  Czy na smartfonie Redmi 9 da się zainstalować aplikacje Alior Banku dwóch różnych osób przy pomocy Parallel Space? Odpowiem sama. Da się. Niestety nie mogę uruchomić Blika zbliżeniowego na drugiej apce zakładanej w Parallel Space. Pomoże ktoś?

  Beata2 Odpowiedz
 • Ehh… nie wiem czy tylko u mnie był problem z wideo weryfikacja? 4 podejścia i klops. Trochę mnie to zniechęciło, że na wejściu miałbym pozbawiać się łatwych 40 zł. Odpuszczam

  Sławek Odpowiedz
  • U mnie właśnie za 4 razem się udało i nie wiem skąd ten problem jak za każdym razem robiłem tak samo.

   Mario123
 • Wczoraj w nocy za pomocą aplikacji mobilnej chciałam podpisać umowę, ale był problem z dodaniem dowodu i wniosek wygasł.
  Mam pytania:
  1- czy problem wyniknąć z powodu kiepskiego światła czy lepiej zamówić kuriera
  2- aby skorzystać z promocji muszę dzwonić na infolinię, aby wycofać ten wniosek czy mogę od początku go składać
  3- czy aplikację z telefonu też usunąć, aby nie było problemów z wypłatą premii, jeszcze przed złożeniem kolejnego wniosku
  Proszę o pomoc

  Bogusia Odpowiedz
  • U mnie za 4 razem się udało i tez robiłem wieczorem, wiec trudno powiedzieć czy to wina słabego światła.

   Mario123
 • Promocja, zmiana taryfy z podwyżką – i tak w kółko w tym bnp

  lol5 Odpowiedz
 • Czy można wybrać kartę mobilną czy musi być fizyczna? W tekście jest sprzeczność.

  fristajlos Odpowiedz
 • Po jakim czasie od złożenia wniosku przez komórkę mieliście potwierdzenie na maila rozpatrzonego wniosku i założone konto?

  Bolo Odpowiedz
  • Sam sobie odpowiem. Myślałem, że cały proces jest zautomatyzowany, ale wynika z tego, że nie, bo w niedzielę nie rozpatrują wniosku. Za to – rozpatrzenie przyszło dziś o 6.30 na maila i dali 1/2 godziny na podpisanie a trzeba wcześniej znów przechodzić przez weryfikację dowodu i 3x nagranie. Gdybym nie pracował od rana to wniosek by przepadł.

   Bolo
 • Jak dobrze rozumiem to jeśli wniosek przez internet nie przeszedł i zapraszają do oddziału to nie ma tam po co jechać?

  uzytkownik1111 Odpowiedz
  • Mam to samo u dziewczyny. U mnie przeszło chociaż w ogóle nie jestem podobny na dowodzie, u niej wygląd aktualny jest taki sam jak w dowodzie i nie przeszło. Zapraszają do oddziału lub kurierem, ale przez to traci się 40 zł. Nie potrafią podać powodu odrzucenia wniosku.

   Może ktoś ma więcej informacji dlaczego tak może być? Nie miała usług w tym banku.

   fristajlos
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy