430 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. Tym razem w zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy 430 zł w gotówce. :)

430 zł premii od BNP Paribas

Promocja dla ciebie od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 17.05.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 17.05, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 31.05.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 9000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu :)

Kolejne 190 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków pierwszej nagrody:

 • wykonamy min. 2 przelewy na kwotę min. 50 zł każdy oraz
 • wykonamy 4 płatności BLIK na dowolne kwoty oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 900 zł

W drugim przypadku chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W trzecim – możemy sobie po prostu przelać jakieś środki ze swojego konta w innym banku. A w pierwszym – odesłać środki skąd przyszły :)

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 190 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu spełnienie ich ponownie. Jak widać jest więc bardzo łatwo i przyjemnie zdobyć maksymalną nagrodę :)

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. dnia kolejnego miesiąca. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.03. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Przykładowo zawierając umowę i aktywując kartę w lutym maila otrzymamy pod koniec marca (a sam przelew – do końca marca). W marcu będziemy musieli również spełnić warunki drugiej, a w kwietniu – trzeciej nagrody. Otrzymamy za nie premie odpowiednio do końca kwietnia i maja.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza.

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kolejny raz (poprzednio przy promocji Walentynkowej) nie mogę złożyć wniosku – pojawia się komunikat o odrzucaniu i przetwarzaniu poprzedniego wniosku (który oczywiście nie istnieje). Kontakt z bankiem nie pomógł. Ktoś doświadzcył podobnych problemów?

  Anka Odpowiedz
  • U mnie wniosek udało się złożyć, ale ostatecznie po kilku dniach przyszedł sms, że wniosek został odrzucony i zapraszają do osobistego złożenia wniosku w placówce. Dodam, że wcześniej kilka lat temu już miałem tam konto, może trafiłem na jakąś czarną listę.

   Carson
  • @Carsin, też miałem ten problem jak zakładałem konto na selfie. 2x kazali do oddziału przyjść. Za trzecim razem wybrałem opcję przez kuriera. Okazało się, że podczas przeklikawania wniosku po drodze był punkt, że zgadzam się na wyciągi na maila (czy jakoś tak). Jak się tego nie zaznaczyło to wyskakiwała informacja, że nie można przez internet założyć konta, tylko trzeba do oddziału się udać. Podczas zakładania konta na selfie nie kojarzę niczego takiego do zaznaczenia i pewnie dlatego te wnioski na selfie nie przechodzą

   lolekanabolek
 • Aktywację karty można zrobić w momencie gdy konto jest już aktywne? Dostałem dzisiaj już kartę i nie mogłem jej jeszcze aktywować a konto ma status zablokowane

  Paweł Odpowiedz
  • Przyjdzie sms i mail za kilka dni po dostarczeniu karty o aktywacji konta i wtedy da się karta aktywować lub jak czas pogania to dzwoń na infolinię i tam kartę aktywuj. xyz

   prawdziwy-xyz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy