Łatwe 440 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 400 zł w gotówce oraz 40 zł w bonach do sklepów Żabka. I to w naprawdę banalnie prosty sposób! :)

440 zł za założenie konta w BNP Paribas

Skocz po nagrody z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.06.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.07.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli dwie karty podarunkowe Żabka o wartości 20 zł każda, otrzymamy za… sam fakt założenia konta w promocji.

Kolejną, tym razem 200 zł, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji oraz w lipcu:

 • wykonamy min. 3 płatność BLIK na dowolne kwoty oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 400 zł

Akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Trzecią nagrodę, czyli ponownie 200 zł, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie spełnienie ich ponownie w sierpniu, tj:

 • wykonamy min. 3 płatność BLIK na dowolne kwoty oraz
 • zapewnimy wpływ(y) na min. 400 zł

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej i drugiej nagrody trafi do nas do 22.08, a drugiej – do 26.09. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję uzupełnienia swoich danych do odbioru premii. Nagrody będą przekazane do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • to w końcu z biedronką, czy z żabką? (URL ;) )

  ewasz Odpowiedz
 • Wniosek złożony, a niestety e-maila potwierdzającego udział w promocji brak… Próbowałem kolejny raz wysłać, jednak nie idzie. Poczekam na kolejną promocję, oby nie była gorsza. Konta nie będę zakładał, bo nie mam zamiaru potem bujać się z reklamacjami…

  diego Odpowiedz
  • Ale takiego maila to chyba nie ma , potwierdzającego udział w promocji ? Przychodzą tylko inne. Po rejestracji na stronie promocji tylko tam dziękują i to wszystko. Pilnuj teraz maila do aktywacji , bo potrafi przyjść i o 1-szej w nocy i ma się 30 min na dokończenie wniosku i kliknięcie jakiejś tam aktywacji . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Właśnie sprawdzałem regulamin. Zgodnie z nim powinien przyjść e-mail z linkiem poprzez, który należy założyć konto. U mnie nadal brak. Z tego co pamiętam w poprzednich akcjach taka wiadomość zawsze docierała.

  diego Odpowiedz
 • Wykonując 3 płatności BLIK załatwiamy brak opłaty za kartę debetową ?

  WojciechPP Odpowiedz
 • Czy jeśli nigdy nie miałam konta w BNP, ale kredyt z allegro (zakupy na raty 0%) jest właśnie w BNP (czyli mam konto, na które wpłacam pieniądze, ale nigdy nie miałam dostępu do bankowości elektronicznej itd), to jestem wykluczona z promocji?

  Mary Odpowiedz
  • Masz rachunek techniczny do spłaty kredytu – nie jest to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w rozumieniu regulaminu = możesz skorzystać z promocji :)

   Michał
 • Część osób nie otrzymuje linków. Aby otrzymać link należy:
  1. Napisać mail na adres podany na stronie promocji i poinformować o tym, że wysłało się formularz rejestracyjny do promocji.
  2. W ciągu kilku minut ponownie wysyłaja na maila link, tym razem ręcznie.
  3. Otworzyć konto z wysłanego linku i zgarnąć 440zł
  przed napisaniem maila zadzwoniłem do nich na numer telefonu podany na stronie promocji. Rzekomo ich system wysyła te linki, ale to dostawca poczty blokuje te maile :)

  John Odpowiedz
 • 28.06.2021 zakończył się okres 1m wypowiedzenia poprzedniej umowy .Czy muszę czekać do 1Lipca aby był zachowany warunek 12 miesięcy?

  Jan2 Odpowiedz
 • Informacji o drugiej nagrodzie brak… Warunki spełnione… Jest może ktoś z czerwcowej promocji i otrzymał e-maila?

  diego Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy