450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas + spora szansa na nagrodę o wartości 540 zł w konkursie!

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego zgarniemy 450 zł w gotówce. A oprócz tego możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są grille i zestawy do grillowania.

450 zł premii od BNP Paribas

Grillowa fiesta z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 18.06.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Zaznaczając chęć udziału w konkursie od razu powinniśmy przesłać przygotowaną pracę konkursową, czyli zdjęcie lub kolaż pt. „Moja ulubiona potrawa z
grilla”. Warto od razu dodać, że oceniane będą najciekawsze/najbardziej kreatywne odpowiedzi, spełniającą warunki adekwatności do tematu.

Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 18.06, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 30.06.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru (ale nie później niż 30.06). Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w lipcu 2023:

 • wykonamy min. 2 płatności BLIK oraz
 • wykonamy min. 5 przelewów każdy na min. 50 zł oraz
 • zalogujemy się dwa razy (w dwa różne dni) przez aplikację mobilną

W pierwszym przypadku chodzi o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W przypadku przelewów – o wykonanie najzwyklejszego przelewu (typu Elixir) np. na swoje konto w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w sierpniu 2023 spełnimy je ponownie, tj:

 • wykonamy min. 2 płatności BLIK oraz
 • wykonamy min. 5 przelewów każdy na min. 50 zł oraz
 • zalogujemy się dwa razy (w dwa różne dni) przez aplikację mobilną

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 21.07, 25.08 i 26.09. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.07. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Informacja o nagrodach konkursowych zostanie natomiast wysłana do 11.08. Będziemy mieć wtedy czas do 18.08 na uzupełnienie danych do odbioru nagrody. Jej wysyłka nastąpi do 31.08.

20 osób, których prace zostaną wybrane jako zwycięskie, otrzyma grill elektryczny Steba RC 78 o wartości 540 zł. Kolejne 100 osób – nagrody pocieszenia, czyli zestaw do grillowania DSTrade 5 o wartości 100 zł.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy udział w konkursie jest obowiązkowy pod kątem otrzymania premii za konto?

  sam_fisher Odpowiedz
 • Czy ktoś poratuje i podpowie jaki MCC ma tauronowy eBOK? Nie umiem odszukać na stronkach z kodami mcc :S

  Pietia Odpowiedz
 • Jest tu jakis szczesciaz, ktory dostal nagrode za zdjecie i nie moze sie zalogowac do serwisu w celu podania adresu? Dostaje informacje ‚Dane niezbędne do wypłaty nagrody dla wpisanego kodu zostały już przekazane.’.

  MateuszK Odpowiedz
 • Moze komus sie przyda. Przyslali zly link, pownno byc https://www.bnpparibas.pl/grillowafiesta/adres/

  MateuszK Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy