450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. Już za sam fakt aktywowania darmowego konta osobistego możemy zyskać 70 zł, a za spełnienie warunków aktywności – kolejne 380 zł. Razem aż 450 zł premii.

450 zł premii od BNP Paribas

Konto z pasją od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 31.10.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 14.11.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 70 zł w gotówce, otrzymamy za fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejną, czyli tym razem 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz zarówno w listopadzie, jak i grudniu:

 • wykonamy płatności kartą na łącznie min. 300 zł oraz
 • wykonamy płatności BLIK na łącznie min. 150 zł

Chodzi tu o najzwyklejsze płatności w sklepach czy internecie za towary i usługi (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 180 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz zarówno w styczniu, jak i lutym:

 • wykonamy płatności kartą na łącznie min. 300 zł oraz
 • wykonamy płatności BLIK na łącznie min. 100 zł

Warunki są więc niemal identyczne, tylko zmienia się kwota wydatków BLIK.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas 21.12.2022, o drugiej – do 23.01, a o trzeciej – do 22.03. Przelewy zostaną przekazane do końca danego miesiąca, przy czym aby je odebrać konieczne będzie uzupełnienie swoich danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.12. Instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu o nagrodzie.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Warunki coraz gorsze, albo mniejsza premia albo coraz bardziej wyśrubowane warunki względem promocji sprzed kilku miesięcy

  deloe Odpowiedz
 • Brał ktoś udział? I dostał wiadomość o uzupełnienie danych ?

  Żaneta Odpowiedz
  • Tak, wszystko terminowo. Przesłali email z adresem do logowania i jednorazowym kodem 20.12 po 15 („Informacja o nagrodzie” od „Konto z pasją”), a wczoraj (29.12) przyszedł przelew na 70 z dopiskiem „nagroda 1”.

   W_BNP_co_jakiś_czas
  • Ja brałem udział, wydaje mi się, że warunki spełniłem, a info o przyznaniu nagrody nie dostałem…w spamie sprawdzałem, nie ma nic.
   Napisałem dzisiaj na dres reklamacji,

   Łukasz
  • Dobra, mój błąd, zrobiłem błąd w mailu podczas rejestracji w promocji. Po kontakcie mailowym pod adres z regulaminu, adres został poprawiony, premia 70zł zostanie wypłacona w następnym miesiącu.

   Łukasz
 • Kto ma aktywne konto w Paribasie, rzucili na koniec roku prostą promocję na kody na Allegro na 150 zł
  https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/promocja-korzystaj-aktywnie-zyskuj

  Jest też do biedronki, ale nie mam linku . Na Pieprzu są informacje

  Ja123 Odpowiedz
 • I ze wspomnianą wyżej promocją na trzy kody Allegro też ładnie wyszło, dziś przed południem przyszedł trzeci.

  W_BNP_co_jakiś_czas Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy