450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy 400 zł w gotówce oraz 50 zł do wykorzystania w sklepach Żabka :)

450 zł od BNP Paribas

Skocz w nowy rok z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 29.01.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 29.01, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 11.02.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Biorąc pod uwagę wysokość premii – najpewniej tak się stanie, więc nie warto zwlekać.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 5×10 zł w bonach do Żabki, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu :)

Kolejne 200 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w lutym:

 • wykonamy min. 1 przelew na dowolną kwotę oraz
 • wykonamy płatności kartą na min. 300 zł oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 1000 zł

W drugim przypadku chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W trzecim – możemy sobie po prostu przelać jakieś środki ze swojego konta w innym banku. A w pierwszym – odesłać środki skąd przyszły :)

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu (marcu) spełnienie ich ponownie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 26.02, 20.03 oraz 26.04. W drugim mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.03. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy dostaliście bony do żaby?

  Rado Odpowiedz
 • Trochę z innej beczki.

  Czy aktualnie BNP oferuje coś na zatrzymanie klienta przy wypowiedzeniu ?

  mbo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy