Nawet 450 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 6,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji eKonta osobistego mBanku. W zamian za otwarcie rachunku i spełnienie warunków aktywności zyskamy do 450 zł oraz nawet 6,5% na koncie oszczędnościowym.

450 zł premii od mBanku

450 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia”.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

150 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to aż 150 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Oprócz tego w miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym należy wykonać min. 8 płatność kartą i/lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie) oraz zapewnić wpływ w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta. Pod pojęciem wpływu rozumiemy tu jednorazowe przelanie min. 1000 zł (nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem) lub ew. wpłaty we wpłatomacie lub w oddziale banku.

Premię 150 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Co ciekawe warunki zgarnięcia kolejnych 100 zł są praktycznie identyczne, jak warunki otwarcia konta na selfie lub e-dowód.
Tu również powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w lutym mamy czas do końca marca). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Oczywiście powyższe warunki możemy spełnić tylko raz, aby zgarnąć łącznie 150 + 100 zł.

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

6,5% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 6% lub 6,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

100 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 100 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 100 zł nasze ;)

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • jak otworzyć konto przez selfie? nie ma takiej opcji we wniosku.

  adas87 Odpowiedz
 • Czyli tak naprawde to 350zl a nie 450, bo nie kazdy moze zalozyc juniorowi.

  keton Odpowiedz
 • @admin gdzieś masz niezamknięty tag i (prawie) cały artykuł to link ;)

  maniekkkkkkk Odpowiedz
 • jaki jest dzień badania salda dla Moje Cele?

  dariusz2 Odpowiedz
 • Czy mBank proponuję ofertę utrzymaniową przy zamykaniu konta?

  Bogusia Odpowiedz
 • W jaki sposób najlepiej odłożyć te 20 tysięcy? Przelew raz w miesiącu stałą kwotą, tylko jakiej wysokości?

  Łukasz Odpowiedz
  • przelać (okolice) 20 000 zł żeby już pracowało na 6,5%, a później co miesiąc przelewać 100 zł. Przynajmniej ja tak robiłem jakiś czas temu

   Michał
 • Wszystkie propozycje dla nowych klientów. A co z tymi, którzy już są klientami?
  Pozostaje żalowac, że jest się klientem mBanku :(

  Małgorzata Odpowiedz
  • Akurat „Moje Cele” są również dostępne dla obecnych klientów :)

   Michał
  • I warto dodać, ż te 6,5% można uzyskać bez selfie itp.
   „możesz założyć online Cel z promocyjnym oprocentowaniem 6,5%. Jeśli złożysz wniosek w placówce lub mLinii, Twoje oprocentowanie wyniesie 6% .”
   Także może lepiej tych celów nie zakładać w promocji tylko już po otwarciu konta

   Ja123
  • Jestem starym klientem mBanku. Nie złożyłam celu za pośrednictwem tej stronki, tylko zwykły cel przyszłość w aplikacji mobilnej. Nigdzie nie widzę, żeby było wskazane 6,5%. Czy mogę założyć jeszcze jeden cel przez link, a tamten założony wczoraj zamknąć?

   PPaulinaa
  • Tak, zamknij tamten Cel i utwórz nowy przez link ze strony mBank dotyczącej promocji Celów. Zostaniesz przekierowana do e-bankowości, gdzie sobie założysz Cel. Po drodze musisz zaznaczyć pole zgody na Regulamin promocji. Potem w e-bankowości w zakładce Status Twoich wniosków masz informacje o wniosku o otwarcie Celu w promocji na 6,5%

   Ja123
 • Próbuję otworzyć Mój cel ze strony promocji tego konta oszczędnościowego i nie pokazuje się formularz. U Was jest tak samo? Nie wiem, czy mam pisac do nich, czy to błąd u mnie.

  Ja123 Odpowiedz
 • Cześć! Czy trzeba zaznaczać zgody marketingowe, aby być objęty promocją?

  M. Odpowiedz
 • Nie potrafię odpowiedzi znaleźć tego w regulaminie – czy żeby skorzystać z promocji muszę wziąć kartę mBanku, czy mogę założyć konto bez karty ?

  Michał Odpowiedz
 • Czy do otrzymania bonusu za e-dowód oraz za wpływ i transakcję wystarczy, że zapewni się wpływ 1000 zł i 8 transakcji czy muszą być 2000 zł i 16 transakcji (czyli do każdego bonusu muszą być osobno spełnione warunki).

  p Odpowiedz
 • Jak mam otworzyć konto z selfie, jeżeli mam już aktywną aplikację mobilną (mam kartę kredytową)? Wniosek składany w aplikacji nie wymaga selfie (wystarczy go wypełnić i zatwierdzić). Nie posiadam dowodu osobistego z warstwą elektroniczną.

  michal-100 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy