Banalnie proste 450 zł za Konto Jakże Osobiste Alior Banku + 1% moneybacku + 7% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Alior Banku „Bankuj mobilnie”. W zamian za aktywne korzystanie z rachunku przez 8 miesięcy możemy zgarnąć 450 zł premii na start. Oprócz tego zyskamy moneyback 1% od transakcji kartą w telefonie oraz 7% na koncie oszczędnościowym. A przez 3 miesiące wakacyjne będziemy mogli przetestować bezpłatnie wszystkie korzyści konta oraz nie przejmować się opłatą za rachunek czy kartę.

450 zł na start od Alior Banku

Banku mobilnie z kontem Alior Banku

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego), Karty Kibica Alior Banku albo konta w T-Mobile Usługi Bankowe od trzech lat (względem daty złożenia wniosku o konto). Natomiast zgodnie z regulaminem:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika ze Sprzedaży premiowej

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową za pomocą kanałów elektronicznych banku nie później, niż 30.09.2023. Jeśli wybierzemy proces wideoweryfikacji, to zgarniemy w ten sposób pierwsze 50 zł premii na start.

Samą umowę powinniśmy podpisać w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (przez przelew, wideorozmowę lub w obecności kuriera) oraz aktywować co najmniej dwie korzyści do konta w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

W trakcie wnioskowania należy wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych (elektronicznie i telefonicznie) na rzecz Alior Banku. Dla innych podmiotów nie są wymagane.

Tu dodam, że jeśli będziemy mieli problemy w trakcie wnioskowania, to warto zamówić kontakt ze strony banku – tak, aby oddzwonił do nas konsultant i dokończył proces.

400 zł na prostych zasadach

Co dalej? Premia podzielona jest na osiem części – po 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnimy następujące warunki:

 • wykonanie min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę oraz
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Tak, tylko tyle! :)

Warunki spełniamy przez pierwszych 8 pełnych miesięcy kalendarzowych. Premia wypłacana będzie do końca kolejnego miesiąca, o ile ciągle posiadamy konto i kartę. Razem do zdobycia mamy 400 zł.

Na koniec dodam, że wykluczone są transakcje z kodami MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Przy tak prostych warunkach promocji nie ma to chyba większego znaczenia – każda „normalna” transakcja będzie jak najbardziej uznawana.

Jakże Osobiste Korzyści

Premia na start to jednak nie wszystko. W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 4% na koncie oszczędnościowym pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie kartą do konta
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Choć tu ciekawostka – w ramach promocji wakacyjnej Alior Bank umożliwia dostęp do wszystkich 11 korzyści przez 3 miesiące wakacyjne za 0 zł. Wystarczy otworzyć Konto Jakże Osobiste (co przecież robimy). W ramach oferty nie musimy się też przejmować opłatą za prowadzenie rachunku i obsługą karty płatniczej.

7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł

Oprócz 4% do 10 000 zł w ramach korzyści Alior oferuje w chwili obecnej również 7% do 100 000 zł dla nowych środków. Wystarczy, że przelejemy do banku nadwyżkę nad saldo z dnia 10.05.2023. A że konto przecież dopiero zakładamy, to wszystko będzie traktowane jako nowe. 7% zgarniemy przez 3 miesiące od dnia ulokowania pierwszych nowych środków – pod warunkiem, że będziemy wykonywać min. 3 płatności kartą w sklepach stacjonarnych miesięcznie.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty.

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • W artykule wkradł się błąd. W regulaminie promocji „regulamin-bankuj-mobilnie-9-edycja” w § 7 pkt. 1a:
  „Wykonanie przynajmniej pięciu Transakcji Bezgotówkowych kartą płatniczą wydaną do Konta
  Jakże Osobistego na dowolną kwotę”

  Robi Odpowiedz
 • Czy płatności zbliżeniowe telefonem, za które jest zwrot 1% to są płatności przez Google Pay? Czyli trzeba wyrobić kartę do rachunku, a następnie dodać ja do Google Pay, zgadza się?

  michal-100 Odpowiedz
 • Właśnie wpłynął zwrot 1 % za transakcje Blikiem w lipcu.

  MB Odpowiedz
 • Czy posiadanie kredytu konsumpcyjnego (raty w sklepie) w tym banku wyklucza z niniejszej promocji?

  kaktus_74 Odpowiedz
 • Czy dostaliście już premie za sierpień? Pierwszą premię powinienem dostać do końca sierpnia i nie ma :)

  RadekW Odpowiedz
 • W ciągu 30 dni od zawarcia umowy, trzeba było aktywować 2 korzysci.. Nie było tego w artykule i niestety premia mi przepadła…

  RadekW Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy