450 zł premii za założenie mKonta Intensive i darmowa karta wielowalutowa od mBanku

Zakończona

Od kilku tygodni w mBanku dostępny jest nowy rachunek dla klientów zarabiających, w teorii, ponad średnią krajową. Nie ma jednak żadnego problemu, aby mKonto Intensive założył każdy – a jest do tego niezła okazja, bo do zgarnięcia jest 450 zł całkiem łatwej premii plus, dodatkowo, zwolnienie z opłat przez pierwsze 6 miesięcy. Oznacza to, że zyskać możemy całkiem sporo – i to bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów :)

450 zł za mKonto Intensive od mBanku

Intensywnie do celu

Aby skorzystać z promocji „Intensywnie do celu” należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2016.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne mKonto Intensive wraz z kartą debetową i rachunkiem „Moje Cele” nie później, niż 31.08.2018. W trakcie wnioskowania powinniśmy również zaznaczyć oświadczenie:

Przystępuję do Promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową mBanku.

Żadne zgody marketingowe nie są natomiast wymagane. Samo zawarcie umowy o konto może nastąpić nawet we wrześniu. Do wyboru mamy podpisanie umowy przez wizytę kuriera lub w placówce banku. W tym drugim przypadku pamiętajmy tylko, żeby sfinalizować złożony wcześniej wniosek, a nie składać go na nowo.

Premia za transakcje

Zasady promocji są bardzo proste. Pierwsza z premii (za transakcje) będzie nam wypłacana za wykonywanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w ciągu pierwszy pełnych 5 miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta. Bank przekaże nam 10 zł premii za wykonanie 5-9 transakcji miesięcznie, 20 zł za 10-14 transakcji lub 30 zł – jeśli w danym miesiącu wykonamy 15 lub więcej transakcji. Co warto podkreślić – nie ma znaczenia, jaka jest wartość transakcji. Możemy po prostu płacić za bułki w piekarni. Z drugiej strony bank wprowadza pewne ograniczenia i wyklucza transakcje w internecie – w regulaminie podkreśla, że zaliczane będą tylko zakupy w punktach naziemnych:

Przez transakcję Kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie). Transakcji można dokonać przy użyciu:
1) karty debetowej lub
2) karty kredytowej, której rachunkiem do spłaty jest mKonto Intensive założone w Promocji

Oprócz tego wymagane jest jeszcze spełnienie dwóch dodatkowych warunków. Aby bank naliczył premię za transakcje powinniśmy zapewnić comiesięczny wpływ na mKonto Intensive w kwocie min. 7000 zł. Wykluczone są tu przelewy wewnętrzne z innych rachunków w mBanku, których jesteśmy posiadaczami. Nie ma jednak problemu, jeśli przelew będzie pochodził z naszego rachunku w innym banku. Oznacza to, że do spełnienia warunku potrzeba jedynie nieco wolnej gotówki (z którą później możemy zrobić co chcemy, np. odesłać z powrotem).

Premia za regularne oszczędzanie

Drugi typ premii to 50 zł co miesiąc za wpływ min. 200 zł na rachunek do regularnego oszczędzania „Moje Cele”. Co ciekawe ten typ premii wypłacony będzie za pierwszych 6 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku mKonto Intensive – oznacza to, że łącznie zgarniemy tu nawet 300 zł.

Rachunek Moje Cele w mBanku - regularne oszczędzanie

Jakie są dodatkowe warunki do zdobycia nagrody? Bank zastrzega jedynie, że pieniądze nie mogą zostać wypłacone z rachunku do regularnego oszczędzania. Oznacza to, że musimy uruchomić regularne oszczędzanie, na konto musi co miesiąc wpadać po min. 200 zł i… tyle :)

mBank stawia jeszcze jeden, ostatni warunek, którego spełnienie to raczej formalność: co najmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym powinniśmy się zalogować do aplikacji mobilnej banku.

Premia za regularne oszczędzanie oraz za transakcje będzie wypłacana w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo zakładając konto w sierpniu i spełniając warunki promocji we wrześniu pierwsza nagroda trafi do nas w październiku.

Zwolnienie z opłat gratis

Biorąc udział w promocji zyskujemy jeszcze jeden rodzaj „premii”, czyli zwolnienie z dwóch opłat miesięcznych przez pierwsze 6 miesięcy: za prowadzenie mKonta Intensive oraz za kartę Visa Świat Intensive (o ile zawnioskujemy o nią od razu przy zakładaniu konta – do wyboru mamy też „zwykłe” Visa i Mastercard Intensive).

A po 6 miesiącach? Na szczęście nie jest źle. Niektóre banku wychodzą z założenia, że klientów „affluent” trzeba golić za sam fakt posiadania rachunku czy karty. Tutaj możemy być spokojnie zwolnieni z opłat.

mKonto Intensive może nas kosztować dużo, bo aż 49,5 zł miesięcznie. Wystarczy jednak, że suma wpływów na ten rachunek (i/lub rachunek eMax) wyniesie min. 7000 zł i z opłaty zostaniemy zwolnieni. Pamiętajmy jedynie, że powinien to być przelew zewnętrzny lub od innej osoby z konta w mBanku.

za wpływ Bank nie uznaje: przelewów pomiędzy rachunkami Posiadacza/Posiadaczy Rachunku, wpływu z tytułu zakończonej lokaty, uruchomienia kredytu, realizacji zleceń nabycia lub odkupienia jednostek uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych oraz operacji związanych z usługą eMakler (przelewy z rachunku brokerskiego na bankowy)

Alternatywnie możemy zostać zwolnieni z opłat, jeśli mamy min. 100 000 zł w depozytach czy inwestycjach w mBanku (z wyłączeniem produktów private banking).

Co z opłatami za kartę? Jeśli wybierzemy „zwykłą” kartę Visa Intensive lub Mastercard Intensive, to nie zapłacimy za jej prowadzenie ani grosza – bez spełniania dodatkowych warunków!

Jeśli natomiast wybierzemy kartę Visa Świat Intensive, to zapłacimy za nią 10 zł miesięcznie (po półrocznym zwolnieniu z opłat w okresie obowiązywania promocji) – jednak ta opłata może się zwrócić, jeśli chcemy kartą płacić w innych walutach. mBank nie pobierze powiem żadnej prowizji od tego typu transakcji (od zwykłych kart Visa pobiera aż 5,9% prowizji, a od Mastercard – od 2 do 3% za przewalutowanie). Dodatkowo zamiana waluty dokonana będzie po kursie Visa – czyli najlepszym możliwym. Przy transakcjach walutowych opłata za posiadanie karty zwróci nam się więc bardzo szybko.

Co z bankomatami? Niezależnie od wybranej karty żadnych dodatkowych opłat nie ma – zarówno w kraju, jak i za granicą. W tym drugim przypadku pamiętajmy jedynie, że zapłacić możemy za przewalutowanie (o ile nie skorzystamy z karty Visa Świat).

Nie przegap!

Komentarze

 • „osobą nieposiadającą żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego ani oszczędnościowego w mBanku od 1.01.2016.”

  I tu przestałem czytać :/

  Damiian Odpowiedz
 • Ja ostatni zamknąłem w 2015 ale wszystkie moje wnioski odrzucają automatycznie.

  x666 Odpowiedz
 • Ktoś brał udział w tej promocji z transakcjami i może potwierdzić, że zakupy internetowe się nie liczą?

  Emej Odpowiedz
  • Niestety promocja mKonta Intensive jest pierwszy raz, więc raczej nikt nie będzie miał doświadczenia dokładnie z tą promocją.

   Michał
  • Tak, ale chodzi o analogiczną promocję, która jest mBanku już od jakiegoś czasu – tą właśnie z premiowanym wyrabianiem określonej liczby transakcji;) Tam zapis w regulaminie jest analogiczny.

   Emej
  • Liczą się również transakcje internetowe. Pytałem na infolinii.

   Michał
 • „za wpływ Bank nie uznaje: przelewów pomiędzy rachunkami Posiadacza/Posiadaczy Rachunku…” czyli przelew z własnego konta w innym banku nie przejdzie jako zwolnienie z opłaty? dobrze rozumiem?

  mxy Odpowiedz
  • Najprawdopodobniej nie będzie problemu (nie spotkałem się jeszcze nigdy z tym, żeby nie przeszedł przelew własny – czasem nawet potrafi zastąpić… wynagrodzenie). Ale jeśli bardzo chcesz, to zawsze można poprosić kogoś innego o przelew (najprościej małżonka).

   Michał
 • Czy to musi być 7 tys na raz czy w kilku ratach? Czy np mogę sobie przesyłać 1000 tam i z powrotem 7 razy?

  Eli Odpowiedz
  • Jeśli chodzi o opłatę za rachunek – to chodzi o sumę wpływów (czyli może być ten sam 1000 zł x 7). Jeśli chodzi o promocję, to tu nie ma tego dokładnie sprecyzowanego, ale nie ma też informacji że ma być jeden przelew – więc na 99% też będzie OK (warunek promocji, jakby nie patrzeć, jest dość zbieżny z TOiP :)).

   Michał
 • Na osobe mającą skończone 17 lat założe konto ?
  Na siebie już konto mam założone. Tak samo na żone i syna. Została jeszcze córka ?

  Irzi Odpowiedz
 • Czy przejdzie jeśli będę co miesiąc przesyłał 7000zł z konta X na konto mBank i od razu (np po dniu) odsyłał z powrotem na konto X np 6000zł, tak że zostanie mi tylko 1000zł na mBankowym na zakupy itd.?

  Łukasz Odpowiedz
 • Czy konto można założyć przelewem z innego banku?

  Łukasz Odpowiedz
  • Nie. Musisz wybrać kuriera lub wizytę w oddziale. Ja dzisiaj wnioskowałem i dzisiaj już byłem w oddziale – wszystko załatwione bez problemu. Karta przyjdzie pocztą w ciągu 10 dni.

   Zxcvbnm
 • World MasterCard Intensive – czy do warunku zwolenienia z opłaty za tą kartke wliczają się transakcje bezgotówkowe z R?

  Mateusz Odpowiedz
 • można łączyć z poleceniem ?

  kruczi Odpowiedz
 • Te ich ubezpieczenie jest konieczne by założyć konto w promocji?

  Michał Odpowiedz
  • Byłem dzisiaj w oddziale i niestety tak. Jest podobno bezpłatne dla posiadaczy konta, ale można z tego ubezpieczenia zrezygnować – ja przy najbliższej wizycie w oddziale zrezygnuję.

   Zxcvbnm
 • Złożyłem wniosek ale nie pojawiło mi się oświadczenie że „Przystępuję do Promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową mBanku.” Czy po podpisaniu umowy będę brał udział w promocji? I czy ubezpieczenie nie jest dodatkowo płatne?

  tomek9o9 Odpowiedz
  • Właśnie sprawdziłem – oświadczenie jest w 4 kroku wniosku (tam, gdzie wybieramy sposób finalizacji umowy – kurier lub placówka). Domyślnie go nie widać, bo jest tylko pole „Akceptuję wszystkie oświadczenia” (które pewnie zaznaczyłeś, akceptując wszystko, m.in. promocję :)). Dopiero po rozwinięciu jest lista konkretnych zgód itp.

   Michał
  • jest zapis „Składając wniosek zgadzasz się na e-mailowe przesyłanie informacji dotyczących wniosku i Umowy zawartej na jego podstawie.”, takiego jak „Przystępuję do Promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową mBanku.” u mnie nie ma?

   tomek9o9
  • Na samym dole, po rozwinięciu oświadczeń w 4. kroku? U mnie jest.

   Michał
  • Jest na samym dole, ale tam nie ma możliwości zaznaczenia lub nie zaznaczenia tego więc chyba jest ok.

   tomek9o9
  • Nie trzeba tego zaznaczać, bo domyślnie ten wniosek składasz w tej konkretnej promocji – w oddziale przy finalizowaniu mi to potwierdzono i dostałem również wydruk z warunkami promocji.

   Zxcvbnm
 • Czy tu jest jakiś program poleceń który można połączyć z tą promocją ?

  dario Odpowiedz
 • Czyli można przez 5 miesięcy te 450zł zebrać i zamknąć konto bez konsekwencji?

  Mixxer5 Odpowiedz
 • a ten rachunek moje cele to na ile procent? skoro nie wpsomniałeś to pewnie skandalicznie niski :)

  j4c0b Odpowiedz
  • @j4c0b:
   Ze strony mbanku:
   „oprocentowanie dla klientów regularnie oszczędzających: 1% nominalne w skali roku
   oprocentowanie standard: 0,40% nominalne w skali roku”

   czyli efektywne oprocentowanie jest niezłe – 200 zł / 50 zł = 25% z premii i 1% z nominalnego oprocentowania.

   Kamil_
  • a limit kwoty?

   j4c0b
  • No z tego co wynika z tej promocji – minimum 200 zł miesięcznie. Więcej się po prostu nie opłaca. :)

   Kamil_
 • Szkoda, że nie robią żadnych promocji na nowe środki dla kont oszczędnościowych jak w innych bankach.

  pytanie Odpowiedz
 • W poniedziałek rano wypełniłem formularz na ich stronie. Natychmiast otrzymałem potwierdzenie złożenia wniosku. Dziś jest czwartek, wieczór, …. i cisza :-(

  Iwona Odpowiedz
  • ja złożyłam wniosek we wtorek w południe… pomimo niepracującej środy, wczoraj o 11 dotarł kurier z umową. Szok, jak szybko poszło

   Syska
 • Ponowię pytanie kolegi dario czy można ten program połączyć z programem polecenia jaki oferuje mbank ?

  Jacekedi Odpowiedz
 • Warto założyć lokatę jeszcze na 3.5 dla nowych klientów ;)

  Kuba Odpowiedz
 • Jak rozumiem konto Moje cele jest kontem systematycznego oszczędzania, czyli przewidziane w promocji 200 zł miesięcznego wplywu na nie nie może pochodzić z wpłaty jednorazowej na rachunek, tylko musi być zgromadzone w ramach wybranego sposobu oszczędzania (np. z zaokrąglenie kwot dokonanych transakcji)?

  Pat Odpowiedz
 • Tak dla upewnienia się – jeśli złożyłem wniosek 31.08., a następnie podpisałem umowę 6.09., to pierwsze warunki muszę spełnić dopiero w październiku, aby wypełnić warunki promocji ?

  machi Odpowiedz
 • Do którego dnia miesiąca wypłacane są premie za poprzedni miesiąc po spełnieniu warunków?

  Mateusz Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał premię?

  Patrykk Odpowiedz
  • Ja jeszcze nie otrzymałem premii za wrzesień.

   Kamil_
  • W regulaminie jest mowa o 15 kolejnego miesiąca -że nie moga byc wycofane transakcje kartowe do tego dnia więc podejrzewam że ok. 15-16 wpłynie „rata”. Zobaczymy.

   Pola33
 • Na to konto „Moje Cele” musi wyjść przelew ustawiony automatycznie czy mogę „dolać” pieniądze ręcznie?

  paweu74 Odpowiedz
 • Jak premia będzie wypłacana ? Co miesiąc ? Za pół roku?

  Michał Odpowiedz
 • Czyt to logowanie się do aplikacji mobilnej Banku to musi być koniecznie smartfon? Chciałbym to robić na tablecie, też pod androidem.

  Edyta Odpowiedz
 • Składał już ktoś reklamację za brak wpływu?

  Kacper Odpowiedz
  • A na jakiej podstawie? W regulaminie jest zapis że wypłata premii nastąpi w kolejnym miesiącu, bez podania dokładnej daty. Więc teoretycznie mają czas do 31 października.

   Gfd
 • Kiedy nastąpi wypłata premii?

  Michał Odpowiedz
 • Gdyby ktoś nie otrzymał premii to może będzie miał podobną sytuację jak ja. Zapytałem bank czy mogę podpiąć kredytówkę do rachunku i na wymagane 15 transakcji te z kredytówki też będą wliczane. Odpisano mi, że ktoś się pomylił i nie podpiął mnie do promocji i wypłacono mi całą premię 6x25zł od razu na rachunek :)) Tak więc, ktoś mógł kogoś z Was nie „dopiąć” do promocji i nie dostanie premii na czas.

  dario Odpowiedz
  • W jaki sposób kontaktowałeś się z bankiem? No i dostałeś 6×25, to premia za użytkowanie karty, co z premią 50zł za odkładanie 200zł/miesiąc?

   Mixxer5
  • Własnie poczatowałam z konsultantem i promia 30+50zł powinna wpaść do końca października (za wrzesień)… nie potrafił jedynie sprawdzić logowania do aplikacji, a pozostałe warunki mam spełnione. Musialam podac dokładna nazwę promocji „Intensywnie do celu” i regulamin wkleiłam z tej strony https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konto/intensywnie-do-celu-do-30-08-2018.pdf
   bo chyba mały bałagan tam mają.

   Pola33
  • Przede wszystkim pomyliłem liczby. Nie 6×25, tylko 5×30 ale wynik ten sam.
   Kontaktowałem się wysyłając reklamację mailem i ta reklamacja nie dotyczyła premii tylko zahaczała o tę promocję, ale oni sami zauważyli jakiś problem i wypłacono całość. Na te 50zł x 6 spokojnie czekam. Jeszcze ponad tydzień więc nie ma co się denerwować.

   dario
  • ok moze zorientują się, że nie tak ci wypłacili… bo te 30 zł to nie jest gwarantowane…. tylko trzeba spełnic w warunku w każdym w 5 miesięcy… więc nie wiem na co czekasz. Mogą zorientować i Ci już nic w tym miesiącu nie wypłacą bo przekroczyłeś 80zł sporo…. a w nast. dostaniesz dyszkę.

   Pola33
  • Nie ma obaw. To jest premia naliczona ręcznie z adnotacją o reklamacji. Czyli taka uznaniowa. Zysk tak, że nie muszę robić żadnych 15 transakcji już w ogóle i kasa jest z góry.

   dario
  • No to super. Tylko się cieszyć. :-)

   Pola33
 • Bo promocja dotyczy maksymalnie 30zł przez 5 miesięcy i 50zł przez 6 miesięcy…. a nie 6*25zł… coś tu nie tak.. coś ktoś poknocił.

  Pola33 Odpowiedz
  • Fajne jest to, że można sobie ten czat z konsultantem po zakończonej rozmowie, na następnej wyskakującej zielonej stronie rozmowie przy ocenianiu konsultanta, na dole (opcja zapisz) można zapisać cały przebieg rozmowy jako dowód rozmowy. :-)

   Pola33
 • Spojrzałem z ciekawości. Wpadło 50 na moje cele i 30 na ror.

  dario Odpowiedz
 • Dostał ktoś jeszcze inny wypłatę premii ?

  Michał Odpowiedz
 • Cześć, do 31.08.18 należało podpisać umowę czy złożyć wniosek? Dla mnie zapis w regulaminie jest niejasny

  Michał Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was miał sytuację, że pomimo składania wniosku przez stronę promocji, nie bierzecie udziału w promocji? Musiałem złożyć reklamację. Z kolejnym bankiem będę się bujać reklamacjami…

  Salus1993 Odpowiedz
  • „Dzień dobry,

   miło mi poinformować, że pozytywnie rozpatrzyłam Pana reklamację. Wypłaciliśmy na rachunek premię 30 zł w ramach promocji „Intensywnie do celu”. Zwrot przyznaliśmy za październik 2018. Nie otrzymał go Pan automatycznie, ponieważ wpływ na rachunek pochodził z konta należącego do Pana.”

   Niestety znowu muszę reklamować, bo tylko część nagrody dostałem i dodatkowo dostałem informację, że przelew pochodził z mojego konta w innym banku i to blokuje, żeby nagroda przychodziła automatycznie…

   Czekam na drugą reklamację.

   Salus1993
  • Salus1993 a co dokładnie napisałeś w reklamacji bo widzę, że czeka mnie to teraz w grudniu tzn spodziewam się…

   Pola33
  • Ja mam taką sytuację. Bujam się właśnie.

   Michał
  • Dzień dobry.
   Ja : Dostałem odpowiedź na reklamację REK196688761
   Ja : Połowicznie tylko rozwiązuje mój problem, gdyż biorę
   udział w promocji „Intensywnie do celu” i nagrodą jest tam co
   m-c 30 zł za wydatki kartą.
   Ja : I 50 zł za regularne oszczędzanie (min. 200 zł/m-c)
   Ja : Oba te warunki spełniłem, a niestety reklamacja
   uwzględniła tylko tę nagrodę 30 zł za wydatki kartą.
   Ja : Dodatkowo proszę oo informację co oznacza wpis: Nie
   otrzymał go Pan automatycznie (nagroda), ponieważ wpływ na
   rachunek pochodził z konta należącego do Pana.
   Ja : Taki dostałem w odpowiedzi za reklamację. W regulaminie
   nie ma mowy, że przelew 7000 zł nie może pochodzić z mojego
   rachunku z innego banku. Nie może pochodzić tylko z innego
   rachunku z mBanku.

   Aleksandra Godzińska : Wymagamy wpływu na rachunek,
   który pochodzi nie z Pana innego rachunku.

   Salus1993
  • Ja : Pozwolę sobie zacytować punkt Państwa regulaminu:
   § 6.6.3) na mKonto Intensive wpłyną pieniądze w kwocie nie
   niższej niż 7 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy
   czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku,
   którego Uczestnik Promocji jest.
   Ja : rachunku w „Banku”
   Ja : Bank, to jest Państwa bank (mBank), a nie jakikolwiek
   bank, w którym mam konto, albo jest współposiadaczem.
   Ja : Kolejny cytat z regulaminu:
   § 1. Organizator Promocji
   1. Promocja „Intensywnie do celu”, zwana dalej „Promocją”
   organizowana jest przez mBank S.A. z siedzibą w Warszawie
   przy ul. Senatorskiej 18, wpisany do rejestru przedsiębiorców
   Krajowego Rejestru Sądo
   Ja : przez Sąd Rejonowy dla
   m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
   Sądowego pod numerem KRS 0000025237, posiadający
   numer identyfikacji podatkowej NIP: 526-021-50-88, o
   wpłaconym w całości kapitale zakładowym, którego wysokość
   wg
   stanu na d
   Ja : dzień 01.01.2018 wynosi 169.248.488 złotych, zwany
   dalej „Bankiem” lub „Organizatorem”.
   Ja : Wyraźnie jest napisane, co regulamin rozumie przez słowo
   „Bank”
   Aleksandra Godzińska : Czy chciałby Pan wznowić
   reklamację?
   Ja : Proszę o ponowną reklamację dotyczącą wypłat: 30 zł za
   wydatki kartą, 50 zł za oszczędzanie oraz przelewów na konto
   Instensive na kwotę 7000 zł

   Salus1993
  • Reklamacja złożona – czekam na odpowiedź.
   Proponuję zapisywać sobie rozmowy z nimi na czacie. Jest taka możliwość przy zakończonej rozmowie.

   Salus1993
  • Dziękuję, przestałeś szlaki… w listopadzie miał zaksięgowany przelew z mojego konta w innym banku. Nie musiałam składać żadnej reklamacji bo sami z siebie wypłacili w terminie wszystko :-)

   Pola33
  • *przetarłeś szlaki… (ach ten telefon..)

   Pola33
 • Co można poczynić w sytuacji kiedy bank, za pierwszym razem nie uznał premii twierdząc, że podpisanie umowy było we wrześniu. Po złożeniu reklamacji, uznał ją i wypłacił premie na początku pazdziernika.Obecnie bank nie wypłacił mi premii za październik w listopadzie mimo wszystko, że wszystkie warunki zostały spełnione. Reklamacja 1 grudnia została złożona, ale bez odzewu na ten moment. Dzięki za radę.

  Michał Odpowiedz
  • Trzeba czekać na rozwiązanie reklamacji. Wydaje mi się, że mają coś z systemem obsługującym promocje. Raz piszą, że nie ma mnie w promocji, potem, że jestem, ale cytują regulamin po swojemu, na koniec przyznają rację.
   Proponuję czekać cierpliwie. Mają na odpowiedź 30 dni.

   Salus1993
 • konto z datą końca sierpnia, warunki spełnione we wrześniu, brak premii w październiku, reklamacja z 02/11 z odpowiedzią,że ” zgodnie z regulaminem promocji pierwszą premię wypłacimy do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji. w Pani przypadku będzie to koniec listopada.Proszę o cierpliwość” . Odwołałam się od tego rozpatrzenia reklamacji, dwóch doradców chatu potwierdziło spełnienie warunków do wypłaty w październiku. Premii końcem listopada również nie otrzymałam. Zgłosiłam jako nadpisanie do poprzedniej reklamacji. Nie podoba mi się to. 1,5 m-ca na ewidentny przykład błędnie działającej promocji.. Też przelewam z konta w innym banku..

  magw Odpowiedz
 • 27.12:
  Dzień dobry,

  wypłaciliśmy Panu łącznie 210 zł. Są to dwie premie po 30 zł za listopad i grudzień, które przekazaliśmy na eKonto. Przyznaliśmy także 150 zł za okres od października do grudnia. Pieniądze wypłaciliśmy na rachunek Cel.

  Wniosek o rachunek złożył Pan w promocji „Intensywnie do celu”. Spełnia Pan wszystkie jej warunki. Niestety nasz system mógł nie zakwalifikować Pana do promocji. Wniosek złożył Pan 31.08.2018, konto uruchomiliśmy dopiero 03.09.2018, a więc po okresie, w którym promocja obowiązywała. Serdecznie przepraszamy za tą sytuację. Sprawę zgłosiliśmy do właściwego działu naszego banku. Jeśli do nie otrzyma Pan premii do 28.02.2019 za styczeń 2019, prosimy o kontakt.

  Przepraszam za błędne informacje, jakie otrzymał Pan w poprzedniej odpowiedzi na reklamację. Prawidłowo zinterpretował Pan zasady promocji.

  Salus1993 Odpowiedz
 • Szanowni,
  z jakimi datami mieliście zaksięgowane premie w grudniu (za listopad) ?

  dario Odpowiedz
 • premie mój cel 50 zeta pięknie płacone co miesiąc, tak samo jak 30 zeta za 15 transakcji. niebawem pewnie czas zamykać konto, bo i premie się skoncza:-))

  Lidia Odpowiedz
 • Tak się zastanawiam, bo regulamin mówi, że pieniędzy z „moich celów” nie można wypłacać przez cały okres trwania promocji, dla pewności tych bonusowych 50 zł/miesiąc też nie wypłacam, wezmę na raz 300 zł, ale jak to się ma do sytuacji obecnej, gdy w sumie w lutym wzięli mi ostatnie premiowane 200 zł na „moje cele”, ale bonus za nie wypłacą do końca marca, a wówczas w marcu 10. dnia kolejne 200 zł pobierze na ten cel. Oczywiście to nie problem, ale tak po prostu zastanawia mnie ta kwestia.

  Toto Odpowiedz
 • Nie wiem ja u was ale u mnie 6x wpadło 30 zł za transakcje kartę (a miało być przez 5 miesięcy) + 6x 50 zł na moje cele (zgodnie z regulaminem)

  AgaTa Odpowiedz
 • U mnie też wpadło w marcu 6-ty raz 30 zł za transakcje kartą. Może poczekać kolejny m-c czy też wpadnie albo szybko wycofać żeby nie zabrali?
  Jak uważacie?

  Jacekedi Odpowiedz
 • Ja już zleciłem zamknięcie ror online. Dziwny bank. Nie zapłacił mi pierwszej premii 30zł a po reklamacji zapłacił z góry całe 150zł, a potem i tak płacił po 30. Potem nie zapłacił raz 50 i 30, więc poszła reklamacja z żądaniem podwójnej premii w ramach rekompensaty i zapłacił podwójnie. Teraz czytam, że jeszcze dalej rozdają. Ciekawe.

  dario Odpowiedz
 • U mnie to samo, wpadło 30zł. Jakbym to wiedzial to w marcu też bym cisnął z transakcjami :)

  Mateuszq Odpowiedz
 • W tym miesiącu już chyba nic z extra wpływu nie będzie. U mnie cisza. Może jakiś jednorazowy błąd systemu im się przydarzył. Zamykał już ktoś konto? Oferują coś by zatrzymać klienta?

  AgaTa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy