Do 450 zł za wpływ świadczenia „Rodzina 500+” na nowo-otwarte Konto Godnego Polecenia

Bank Zachodni WBK nie zwalnia tempa i ciągle stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów – i to na różne sposoby. Tym razem bank wziął na celownik osoby, które otrzymują świadczenia wypłacane w ramach programu „Rodzina 500+”. Do zgarnięcia mamy aż 450 zł – o ile tylko bank przekona nas do założenia konta lub wyrobienia karty na jego warunkach.

Do 450 zł za otrzymywanie świadczenia Rodzina 500+

Rodzinnie czyli korzystnie, ale tylko dla nowych klientów

Pierwsza z promocji nosi nazwę „Rodzinnie, czyli korzystnie” i jest przeznaczona dla wszystkich osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy (względem dnia przystąpienia do promocji) nie posiadały żadnego konta prowadzonego w złotych polskich w BZWBK. Na szczęście pod definicją konta rozumiemy tylko konto osobiste (jeśli posiadasz więc konto oszczędnościowe czy firmowe to możesz wziąć udział w promocji).

Niestety stali czytelnicy już na wstępie zauważą, że większość z nas nie łapie się na ten warunek – w końcu kto nie założył rewelacyjnego Konta Godnego Polecenia z oprocentowaniem 4% w skali roku w jednej z ostatnich promocji?

Jeśli jednak spełniamy powyższy warunek, to… również będziemy musieli założyć Konto Godne Polecenia. Będzie to konto promocyjne (do założenia w oddziale lub poprzez stronę promocji), ale niestety nie w wersji z oprocentowaniem 4%, ale w wersji zwykłej.

Oprócz tego bank wymaga od nas również wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, niezłożenie sprzeciwu wobec działań marketingowych banku oraz podanie numeru telefonu komórkowego do kontaktu.

300 zł za wpływ świadczenia 500+

A jakie są dalsze wymagania promocji? Po założeniu konta przez internet (lub ew. w placówce banku) będziemy musieli zapewnić wpływ tytułowego świadczenia przez 6 miesięcy od lipca 2016 włącznie. Za każdy miesiąc wypłaty bank dorzuci od siebie premię w wysokości 50 zł. Razem do zgarnięcia będzie 300 zł (lub odpowiednio mniej, jeśli świadczenie nie wpłynie). Wypłata dokonywana będzie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wpływu 500+.

Bank zastrzega również, że w okresie promocji nie możemy dokonywać zmiany rachunku bankowego na który ma wpływać świadczenie ani odwoływać zgód wyrażanych na początku. Oczywiście z promocji możemy skorzystać tylko raz (zarówno w przypadku rachunku wspólnego jaki i konta dla jednej osoby).

Szczegóły promocji w regulaminie. Co ciekawe istnieje limit promocyjnych kont: łącznie do założenia jest 4000 rachunków.

150 zł zwrotu za płatności kartą kredytową

Druga z promocji, która dotyczy programu 500+, to „Rodzinne 10% na Twojej karcie”. Jak łatwo zauważyć promocja dotyczyć będzie zwrotu poniesionych wydatków – w tym wypadku dokonywanych kartą kredytową. Bank zastrzega jednak, że aby skorzystać z promocji należy w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie posiadać żadnej głównej karty kredytowej w BZWBK.

Jak więc zdobyć kartę promocyjna?

Po pierwsze musimy stać się posiadaczem Konta Godnego Polecenia z pierwszej promocji – założonego w okresie do 30.06.2016. Po drugie musimy wyrazić zgodę na działania marketingowe banku, otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz podać numer telefonu komórkowego do kontaktu. Oprócz tego do końca września musimy złożyć wniosek o kartę kredytową, otrzymać pozytywną decyzję kredytową i zawrzeć umowę z bankiem (w jednej z placówek BZWBK). Przy okazji zawierania umowy musimy zaakceptować regulamin promocji.

50 zł za wykonanie 10 transakcji

Same zasady zwrotu za płatności kartą są dość proste: w ciągu trzech następujących po sobie miesięcy musimy wykonać po min. 10 transakcji bezgotówkowych. Co istotne, transakcje te nie mogą być dokonane w:

punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC 7995 – Obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), Żetony w kasynach, MCC 6540 – m.in. western union oraz SKRILL

Pierwszym miesiącem dokonywania transakcji jest miesiąc następujący po miesiącu zawarcia umowy.

Jeśli w danym miesiącu spełnimy warunek wykonania 10 transakcji kartą, to bank do końca kolejnego miesiąca przyzna nam nagrodę w wysokości 50 zł. Razem do zgarnięcia mamy więc 150 zł.

Szczegóły w regulamine.

Nie przegap!

Komentarze

 • To teraz czekamy na pytania, czy można sobie samemu te pięć stów przelewać ;-)

  Skylla Odpowiedz
 • wpisz w tytule 500+

  qwe Odpowiedz
 • Skylla. Jeśli masz szczery i uczciwy zamiar rozmnażać się zgodnie z regułami +500 to chyba osoba czy NRB donatora nie powinny mieć znaczenia. Najważniejsze jest szczere i uczciwe zaangażowanie w program wspierający dzietność oraz szczęście i dobrobyt rodzin i pokoleń.
  Zamiast wszędzie wypatrywać złoczyńców może dogadaj się z małżonką. Love not war ;)

  Bufon Odpowiedz
 • W regulaminie jest zapis, że liczba kont jest ograniczona. Jak to rozumieć ? Czy jak wyczerpie się pula to nie można przystąpić do promocji czy spośród uczestników wybiorą tę szczęśliwą część?

  dario Odpowiedz
 • @Bufon
  Ale jak ma męża albo chłopaka to co poradzi. Bądź tolerancyjny. Może zraniłeś wrażliwego człowieka.

  vadim Odpowiedz
 • Pytanie do mądrzejszych: nie mogę doczytać – czy po uzyskaniu wszystkich korzyści – czyli gdzieś w lutym 2017 będzie można bezkosztowo zrezygnować z tego konta?
  Czy konto pozbawione jest opłat (zakładam że nie biorę karty debetowej- chyba jest to możliwe, tylko kredytową do celów drugiej promocji). Zastanawiają mnie też smskody – to kody do wykonania przelewów internetowych? Na stronie promocji – 0zł, w cenniku darmowe tylko 5 pierwszych.

  M Odpowiedz
  • smskody w KGP są zawsze darmowe. W starszych kontach był limit 5 bezpłatnych.

   uuu
 • Adminie napisz jeszcze ile za konto i kartę zapłacimy

  arvo paart Odpowiedz
 • przed chwila dostalem informacje na infolinii że aby otrzymać 300 zł muszę złożyć wniosek o 500+ przez system banku bzwbk. Czyli jezeli juz otrzymuje 500+ ( wnisek skladany w MOPR) nie mogę skorzystać z promocji. Prawda to czy trafiłem na jakiegoś nie doinformowanego konsultanta ?

  adamkoniecpolski Odpowiedz
 • Zawsze możesz złożyć wniosek ze strony banku a potem donieść do MOPR na dziennik podawczy info, że taki wniosek złożyłeś z powodu zmiany konta :)
  Ja złożyłem przez ePUAP i złożę teraz przez bank.

  Można dobrać kartę kredytową na rok za darmo, np. Payback.

  dario Odpowiedz
 • Byłem w oddziale. Tumanki nie wiedzą czy moje ewentualne konto będzie z puli 4000 promocyjnych. Ot, taka promocja…

  dario Odpowiedz
  • Ciężko jest z jakiegokolwiek banku wyciągnąć info o ilości pozostałych w promocji produktów do rozdysponowania. Czasem istotnie nie wiedzą, a czasem nie podadzą ci takiej informacji bo na pewno wówczas zrezygnujesz z założenia konta.

   vadim
 • niestety do zdobycia jest nieco mniej niż 300 zł, gdyż obowiązkowo należy wziąć kartę debetową, która kosztuje 7zł /mies (bez możliwości zwolnienia z opłaty)

  M Odpowiedz
  • W ofercie banku jest również karta Visa Sol – 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym dokonano co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym razie opłata wynosi 4 zł. Teoretycznie kartę można zamówić do każdego konta. Pytanie tylko czy jest to możliwe w tej promocji ?

   max
  • Nie jest możliwe. Do tego KONTA można założyć wyłącznie jedną z dwóch kart Omni – obie płatne po 7zł.

   M
  • A właśnie że można bez problemu wziąć do tego konta kartę debetową Visa Sol – sprawdzone osobiście kilka dnia temu przy zakładaniu tego konta. Karta już dotarła do mnie i została aktywowana.

   max
 • Do 450 zł za wpływ świadczenia „Rodzina 500+” na nowo otwarte Konto Godne Polecenia.
  Polska język trudna.

  ceber Odpowiedz
 • I sam siebie prostuję. pomimo że na stronie promocji nie mozna wziąść Visy, za pierwszym podejściem w oddziale tez stwierdzili że nie, to po rozmowach z infolinią drugie podejście do oddziału – i mam umowę na Visę Sol. czyli da się.

  M Odpowiedz
 • Po kliknięciu w link do założenia konta, system chce ode mnie NIK, czyli numer klienta. I podaje informację, że żeby zdobyć NIK trzeba iść do banku i aktywować usługi BZWBK24. Czyli mam rozumieć że nie da się założyć konta przez internet? To znaczy da się, ale i tak trzeba najpierw poleźć do banku?

  Katarzyna Odpowiedz
  • Ciekawe. Może gdzieś nie zaznaczyłaś że chcesz aktywować usługi BZWBK24?
   Ja zakładałem w oddziale, więc nie jestem w stanie się wypowiedzieć.

   m
 • Kolejny zonk. Poszłam do banku w celu założenia… W regulaminie doczytałam, że żeby skorzystać z promocji trzeba być osobą, która nie złożyła jeszcze wniosku o 500+, ponieważ wniosek musi być złożony przez BZWBK24. Pani w banku potwierdziła. Czyli łapią się jedynie ci którym drugie dziecko dopiero co się urodziło, bądź urodzi się do końca czerwca, bo cała reszta raczej wnioski już złożyła. Do dupy promocja, tylko mi smaka narobili.

  Katarzyna Odpowiedz
  • Lipa. nie da się jakoś obejść tego warunku?
   Też już złożyłem wniosek…

   Aja Tol
 • jak większość, kto by czekał do ostatniej chwili, w takim razie promo praktycznie nie istnieje :P

  news Odpowiedz
 • Ktoś dostał potwierdzenie i zakwalifikowaniu sie do promocji?

  M Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy