Aż 460 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z bardzo łatwą premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy aż 460 zł – z czego 40 zł to kody Allegro, a reszta to gotówka :)

460 zł premii od BNP Paribas

Alle kody od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 1.10.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 1.10, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 8.10.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru (ale nie później niż 8.10). Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 2×20 zł w kodach Allegro, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu.

Kolejne 210 zł, tym razem 210 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w październiku:

 • wykonamy min. 1 przelew na min. 400 zł oraz
 • wykonamy płatności BLIK na łącznie min. 200 zł oraz
 • zalogujemy się min. 3 razy do aplikacji GOmobile w 3 różnych dniach

W pierwszym przypadku możemy sobie po prostu przelać jakieś środki na swoje konto w innym banku przez bankowość elektroniczną. W drugim chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 210 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w listopadzie spełnienie ich ponownie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 25.10, 20.11 oraz 22.12. W drugim mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.11. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • nie chce siac fermentu ale jeden gosc reklamuje banki i mowi ze w tej promce bliki mozna robic komus na telefon a nie platnosci w sklepie? Ktos powierdzi?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Hmm rachunek wypowiedziałem Sierpień 2022 z miesięcznym okresem czyli wygasł z końcem września. 12 miesięcy minie zatem 1.10.2023 ( to ostateczny termin akcji) – myślicie, że się uda ? :)

  Slonik Odpowiedz
 • Hmm rachunek wypowiedziałem Sierpień 2022 z miesięcznym okresem czyli wygasł z końcem września. 12 miesięcy minie zatem 1.10.2023 ( to ostateczny termin akcji) – myślicie, że się uda ? :)

  Slonik Odpowiedz
 • Kiedy powinny wpaść te kody do Allegro??

  Ciekawski Odpowiedz
  • Przepraszam, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Do 25 października powinna być wiadomość o jej przyznamiu.

   Ciekawski
 • Dupiasty bank. Przerwało kilka razy wnioskowanie „nieznany błąd”. Oddzwonił konsultant kazał odinstalować i zainstalować ponownie aplikacje. Link dalej nie działał. Jakos się udało ale nic pewnego co z tego wyjdzie. Oczywiście na infolinii każa reklamować….
  Reklamować mogę dopiero jak się dowiem, czy dojdą kody allegro. Za stary chyba jestem na te promocje :)

  Slonik Odpowiedz
  • Zwracam honor – oddzwonili, połączyli jak trzeba. Potwierdzenie mam. Częściowo sam sobie jestem winien, zakładałem tam chyba 4 razy konto i 5 razy kartę… Mam dwa loginy …Zostałem swoim klonem..

   Slonik
 • Czy zakupy blikiem na allegro będą zaliczone jeśli będzie zwrot i środki wrócą na konto?

  Konrad Odpowiedz
 • do 20.11. miało przyjść powiadomienie , dostał ktoś już ?

  Elo320 Odpowiedz
 • U mnie brak maila, mimo spełnienia warunków oraz ze zwracaniem uwagi na kody transakcji. Leci reklamacja.

  Roz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy