350 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 70 zł do CCC + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile + 1% moneybacku od Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć aż 300 zł na start w gotówce, 50 zł w programie poleceń, 70 zł w bonie CCC oraz 50 zł w formie punktów Mastercard Bezcenne Chwile! A do tego ciągle możemy skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 1% oraz z moneybacku pozwalającego na zgarnięcie 1% wartości opłacanych rachunków. I to się nazywa świetna kumulacja ofert!

470 zł premii od Santander Bank Polska

Gotówka na start za konto

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.09.2020 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Podczas wyboru karty debetowej najlepiej wybrać tę z logo Mastercard, aby móc skorzystać z dodatkowej promocji punktowej.

Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.09.2021, przy czym umowę musimy zawrzeć do 15.10.2021.

I… pierwsza część premii nasza! 50 zł za spełnienie powyższych warunków trafi do nas do 30.11.2021.

250 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Teraz wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy (październik, listopad, grudzień):

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową (kartą lub BLIKiem) na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

I to tyle! 250 zł zostanie nam wypłacone do 31.01.2022.

Dodatkowe 70 zł do CCC

A jak zdobyć dodatkowe 70 zł do wykorzystania w sklepach CCC (przy zakupach za min. 200 zł)? Wystarczy… założyć promocyjne konto, wyrazić zgody i… nagroda nasza. Więcej w osobnym prześwietleniu tej dodatkowej oferty.

Dodatkowe 50 zł w programie poleceń

Kolejna premia czeka na nas w ramach programu poleceń. W trakcie wnioskowania o konto możemy bowiem podać kod polecający naszego znajomego i… zgarnąć kolejne 50 zł za zostanie klientem banku. Tu jednak warunki nowego klienta są nieco inne: bank nagrodzi jedynie tych nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego dla klientów prywatnych w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.02.2020. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda (choć nawet nie wie za kogo).

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku – w trakcie wnioskowania o konto. Jeśli nie macie kodu swojego znajomego (który uprzednio zapisał się do programu poleceń), to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

A jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 50 zł jako osoba polecana (nowy klient)? Po pierwsze – zalogować się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Po drugie – wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKiem (reszta może być kartą i/lub BLIKiem). Obie czynności powinniśmy wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za polecenie zgarniemy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Obecna edycja programu poleceń została opisana w tym artykule.

50 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile

Oprócz premii na start i programu poleceń możemy zdobyć kolejne 50 zł – tym razem w punktach Bezcenne Chwile. Wystarczy, że naszą nowo-wydaną kartę Mastercard zarejestrujemy w programie, a następnie w terminie 30 dni dokonamy płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 50 zł. Nie możemy tu korzystać z „ułatwiaczy” płatności, czyli miejsc z kodem terminala 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540. .

I… to tyle! Jeśli załapiemy się do puli (66 000 nagród), to 4000 punktów Bezcenne Chwile zostanie dopisane do naszego konta w ciągu 60 dni od spełnienia warunków. Punkty będą ważne zaledwie 2 miesiące.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank doda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś – zwłaszcza, że ta oferta jest niejako wbudowana w rachunek i, miejmy nadzieję, będzie dostępna jeszcze przez długi czas ;)

1% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 1%.

Korzyści dla studentów

Santander dba również o studentów – szczególnie tych, których chcą się jeszcze bardziej kształcić i rozwijać. Bank prowadzi np. nabory do „Studenckiego Nobla”, na stypendia językowe czy podnoszące kwalifikacje. Więcej możemy się o tym dowiedzieć na stronie banku.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jeśli zamknąłem konto 3.04.2019 a otworzyłem go w poprzedniej promocji to mogę starać się o nagrody

  Irek Odpowiedz
  • Jeśli otworzyłeś konto w promocji przed 1.04.2019 i zamknąłeś 3.04.2019 to OK.
   Natomiast jeśli otworzyłeś później znowu konto w promocji (po 1.04.2019) to już odpadasz.

   Michał
 • Kiedy promka na KK?

  Konrad Odpowiedz
 • eh, no pech …
  … żona już konta nie ma – zamknięte 31.10.2019r., ale otwierałem je … 3.04.2019r. :-((((

  Pedro Odpowiedz
 • Jak złożyłem wniosek o konto 31 sierpnia jeszcze w poprzedniej promocji to czy jeśli nie podpiszę umowy i złożę wniosek w aktualnej promocji (50zl więcej :)) to przejdzie jako nowy klient? W regulaminie jest tylko informacja odnośnie otwartego konta a nie złożonego wniosku..

  Pioter Odpowiedz
 • @Admin Michał
  Właśnie złożyłem wniosek o konto. Skorzystałem również z twojego kodu polecenia :)
  Mam jednak pytanie: orientujesz się, czy do tych płatności na min. 300zł które trzeba wykonać w programie poleceń będzie się liczyło doładowanie „przyjaciela” R ? ;) Mam w tym miesiącu trochę płatności w kliku promocjach do ogarnięcia i chciałbym wiedzieć czy można w razie czego się wspomóc „przyjacielem”. W regulaminie programu nie ma nic o jakiś nieakceptowanych kodach MCC więc chyba powinno przejść, ale wolę się upewnić.

  Przemysław Odpowiedz
 • Założyłam konto 27 czerwca 2021. Wpłaty z I puli tj. 100 pln nie otrzymałam. Złożyłam 01.02.2021 reklamację. Dostałam informację, że nie otrzymam pieniędzy, ponieważ nie założyłam konta z właściwego linku. Konto zakładałam ze strony głównej santandera. Moj mąż zakładał konto dla mnie i dla siebie w taki sam sposób. On dostał premię, a ja nie. To jakiś absurd…

  Ania84 Odpowiedz
  • Dlatego zawsze linkuję we wpisach do odpowiedniej strony promocji. Bardzo często wnioski ze strony głównej banku NIE dają premii.

   Michał
 • Zajrzyjcie na swoje konta i sprawdźcie czy nie ma w historii opłaty za kartę za wrzesień. Nie wiedzieć czemu zaczęli pobierać opłaty za miesiąc, który trwa. Bez znaczenia jest fakt czy w sierpniu warunki bezpłatności zostały spełnione. Ja już dwie reklamacje puściłem.

  owat Odpowiedz
 • Ja się dzisiaj miło zaskoczyłem. Otwarłem konto parę dni temu, a dzisiaj otrzymałem od Santandera SMS-a, który jest jakby potwierdzeniem, że biorę udział w promocji: ” Panie Przemyslawie, otworzyl Pan konto w promocji Gotowka na start za Konto. Jak otrzymac nagrode? Warto, aby sprawdzil Pan warunki i regulamin promocji. Wiecej na naszej stronie w zakladce Promocje. Santander Bank Polska”
  Nie wiem czy to norma, ale biorąc pod uwagę, że na maila nie dostajemy żadnego potwierdzenia, to w razie reklamacji jest czym się podpiąć ;)

  Przemysław Odpowiedz
 • Polecono @Michał przy zakładaniu 2 kont ;) Mam pytanie dotyczące kodu CCC. W jaki sposób go otrzymam ? Wykonałem właśnie 1 logowanie, aktywację karty, instalację aplikacji, ale o kodzie ani słowa :)

  survivour Odpowiedz
  • dzięki :)
   zgodnie z regulaminem:

   Kod rabatowy przekażemy Ci w Poczcie w bankowości elektronicznej Santander internet/ mobile lub smsem, jeśli otworzysz Konto, o które zawnioskujesz wraz z kartą debetową, zgodnie z warunkami tego regulaminu:
   a. Dla kont otwartych w sierpniu 2021 r. kod rabatowy przekażemy Ci do końca września 2021 r.
   b. Dla kont otwartych we wrześniu 2021 r. lub w październiku 2021 r. kod rabatowy przekażemy Ci do końca października 2021 r.

   Michał
 • Wpadło dzisiaj 50 zł.

  Benito Odpowiedz
 • Do mnie nie wpadło ani 50 zł ani kod rabatowy CCC. Złożyłem dziś reklamację.

  grzeg Odpowiedz
 • Jest 250 na koncie.

  Benito Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy