HIT! 580 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 5% na lokacie + 4% na koncie oszczędnościowym + 1% moneybacku od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć 300 zł w gotówce na start oraz 100 zł na Allegro. A do tego ciągle aktualne 80 zł w programie poleceń oraz punkty Mastercard o wartości 100 zł. A gdyby tego było mało, to skorzystać możemy z Lokaty Mobilnej 5%, Konta Max Oszczędnościowego 4% oraz z moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet.

480 zł premii od Santander Bank Polska

Jeszcze więcej z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.06.2021 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych). Podczas wyboru karty debetowej najlepiej wybrać tę z logo Mastercard, aby móc skorzystać z programu Bezcenne Chwile.

Umowę zawieramy za pomocą selfie lub przez wizytę e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.06.2022, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.07.2022.

I… pierwsza część premii nasza! Bank przekaże 100 zł do końca lipca na nasz rachunek.

200 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy (lipiec, sierpień, wrzesień):

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową kartą na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

200 zł zostanie nam wypłacone do 31.10.2022.

Dodatkowe 80 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 80 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: GGKYKH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

100 zł na Allegro

Osoby, które założą konto w dniach 14-30.06 mogą dodatkowo zyskać bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Wystarczy, że zarejestrują się na stronie promocji, założą rachunek oraz od lipca do listopada w każdym miesiącu wykonają min. 3 przelewy z konta za pomocą aplikacji mobilnej. Więcej o tej promocji w osobnym prześwietleniu.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Jakie Chce posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

5% na Lokacie Mobilnej i 4% na koncie oszczędnościowym

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz w danej edycji promocji – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 20000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 5%.

Oprócz tego 4% do 100 000 zł zgarniemy na koncie Max oszczędnościowym. Warunek jest w zasadzie jeden: musimy przynieść do banku nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 20.05.2022. A że jesteśmy nowym klientem, to raczej z tym problemu nie będzie :)

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku dostępnym „w sprzedaży”, który pozwala na darmowe, nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • Co tam ostatnio dobrego może się zdarzyć przy zamykaniu RORa? :) 2%/5msc nadal dają?

  idiayp Odpowiedz
 • Czy przelew na 500zl do zwolnienia z oplat może być:
  1. Z konta santander innej osoby?
  Lub
  2. NATYCHMIASTOWY z innego banku?

  TomekW Odpowiedz
 • Może być nawet z własnego konta w tym samym banku (sprawdzone doświadczalnie od dawna).

  mbo Odpowiedz
 • Czy komuś z obecnych klientów Santandera udało się uruchomić promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym? Przelałem wczoraj nowe środki na „Konto Max oszczędnościowe”, ale nadal nie widzę zmiany oprocentowania ani przycisku „Przystąp” w szczegółach konta…

  klientS Odpowiedz
 • Piszę tę wiadomość ku przestrodze. Od dwóch dni nie mam dostępu do swojej lokaty mobilnej, która się zakończyła. Nie ma na koncie osobistym ani odsetek , ani zwrotu lokaty. Kontakt z infolinia nie dał oczekiwanych rezultatów. Rzekomy błąd systemowy nie został naprawiony. Mój pech wiąże się pewnie z tym , że wygaśniecie lokaty przypadało na jeden z dni długiego czerwcowego weekendu. Bank przetrzymuje kasę klienta.

  Anita Odpowiedz
 • Czy płatność telefonem (google pay) liczy się w ramach wypełniania warunków promocyjnych jako płatność kartą?
  Pytam także w kontekście innych banków.

  MateuszL Odpowiedz
 • Dostaliście punkty na specjals na konto?
  Konto zakładane i spełnienie warunków początek lipca.

  Remigiusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy