Do 600 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 7% na lokacie od Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć 300 zł w gotówce, 100 zł na zakupy oraz 80 zł w programie poleceń. A oprócz tego zyskamy 1% moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet oraz 7% na lokacie mobilnej. A jeśli myślimy o wakacjach (choć wcale nie trzeba :)), to kolejne 20 zł czeka na nas za uruchomienie Kantoru Santander, a 100 zł za podpięcie karty Visa do subkonta walutowego.

480 zł premii od Santander

Moc nagród z nowym kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

  • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.06.2022 do dnia skorzystania z promocji oraz
  • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych).

Umowę zawieramy za pomocą wizyty e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

  • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
  • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
  • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
  • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
  • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.06.2023, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.07.2023.

Teraz wystarczy, że w lipcu zalogujemy się do aplikacji mobilnej Santander mobile min. 2 razy, zapłacimy min. 2 razy kartą oraz zapewnimy wypływ na konto min. 1000 zł (lub 300 zł jeśli mamy mniej, niż 26 lat) a pierwsze 100 zł premii będzie nasze. Bank przekaże je do końca kolejnego miesiąca.

200 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z czterech kolejnych miesięcy (lipiec, sierpień, wrzesień, październik) powtórzymy powyższe czynności, czyli:

  • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł (lub 300 zł do 26 rż)
  • wykonamy min. 2 płatności bezgotówkowe kartą
  • zalogujemy się min. 2 razy do aplikacji Santander Mobile

100 zł zostanie nam wypłacone do końca października, a kolejne 100 zł – do końca grudnia.

100 zł na platformę Sodexo

Oprócz premii pieniężnej Santander przekaże nam dodatkowy eVoucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stronie openevoucher.sodexo.pl. Jak go zdobyć? Wystarczy spełnić warunki otrzymania wszystkich poprzednich premii.

Dodatkowe 80 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 80 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: XR4XLH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Jakie Chce posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

7% na Lokacie Mobilnej

Oprócz premii i moneybacku Santander oferuje Lokatę Mobilną dającą 7%. Jej kwota maksymalna to 20 000 zł, a czas trwania – 4 miesiące. Jak nazwa wskazuje – lokatę otwieramy przez aplikację mobilną.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku dostępnym „w sprzedaży”, który pozwala na darmowe, nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy