Jeszcze więcej: 180 zł w bonach + 300 zł w gotówce od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie Konta Jakie Chce możemy zgarnąć 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Mało? Promocja tradycyjnie łączy się z innymi ofertami na start, w ramach których możemy zgarnąć kolejne 380 zł.

480 zł premii od Santander Bank Polska

100 zł na zakupy od Santander Bank Polska

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

  • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.08.2021 do dnia skorzystania z promocji oraz
  • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji, a następnie złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

  • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
  • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
  • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
  • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
  • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku w promocji mamy czas do 31.08.2022, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.09.2022. Bank zaznacza, że pula promocyjnych wniosków wynosi 2000 sztuk.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do 30.09.2022 w usługach Santander online dodamy jeden dowolny cel w ramach usługi „Moje Cele” i wybierzemy metodę oszczędzania „Końcówki transakcji”. Zgodnie z regulaminem najpóźniej do 31.01.2023 powinniśmy utrzymać ten cel i odłożyć na nim powyższą metodą min. 50 zł.

O co w tym chodzi? Przy każdej płatności kartą lub BLIKiem bank zaokrągli wartość transakcji do pełnej złotówki i przekaże nadwyżkę na nasze konto „Moje Cele”. Na szczęście jest możliwość wyboru mnożnika (max 10x) dzięki czemu np. płatność za zakupy na 11,5 zł sprawi, że bank przekaże 0,5 x 10 = 5 zł na nasze konto oszczędnościowe. Oznacza to, że zebranie wymaganych przez regulamin 50 zł przy dobrych wiatrach zajmie dosłownie kilka transakcji :)

Nagrodę w formie 13-cyfrowego vouchera do Bierdonki o wartości 100 zł otrzymamy do 28.02.2023.

Dodatkowe 380 zł na start

Składając wniosek w promocji automatycznie bierzemy udział w ofercie Santander z premią na start. O jej szczegółach pisałem w swoim dokładnym prześwietleniu. Tam też omówiłem warunki prowadzenia Konta Jakie Chcę – a te są naprawdę niezłe jak na dzisiejsze czasy.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy