Aż 480 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie prostych warunków zgarniemy aż 480 zł – i to w gotówce :)

480 zł premii od BNP Paribas

Powrót z wakacji z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 10.09.2023 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 10.09, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 20.09.2023. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru (ale nie później niż 20.09). Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 160 zł na start, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji, aktywowanie go poprzez nadanie PINu oraz we wrześniu:

 • wykonamy min. 1 przelew oraz
 • wykonamy płatności kartą na min. 200 zł

W pierwszym przypadku możemy sobie po prostu przelać jakieś środki na swoje konto w innym banku przez bankowość elektroniczną. W drugim chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 160 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w październiku:

 • wykonamy min. 3 przelewy oraz
 • wykonamy płatności kartą na min. 400 zł

Warunki są więc te same, jedynie zmienia się ilość/suma transakcji.

Ostatnią nagrodę, czyli ponownie 160 zł, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w listopadzie spełnimy je ponownie, tj:

 • wykonamy min. 3 przelewy oraz
 • wykonamy płatności kartą na min. 400 zł

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 20.10, 27.11 oraz 22.12. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii gotówkowej – będziemy mieć na to czas do 26.10. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ktoś ostatnio składał dyspozycję zamknięcia rachunku? Czy BNP oferuje jakąś utrzymaniowke przy zamykaniu konta?

  Shaggy Odpowiedz
  • Hej, z doświadczeń moich i moich znajomych, nie proponują nic za utrzymanie konta, ale z drugiej strony mają krótki okres karencji więc najlepiej zamknąć a za równy rok otworzyć z powrotem. Wtedy jesteś nowym klientem.

   Gosia
 • czy wybór karty wirtualnej zamiast fizycznej wyklucza z promocji?

  marc1804 Odpowiedz
 • Czy do limitu transakcji do wykonania w danym miesiącu zaliczają się te wykonane kartą debetową BNP podpiętą do Curve, czy lepiej robić je bezpośrednio?

  luc Odpowiedz
 • Czy ktos wie czemu odrzucaja wnioski zlozone przez internet z prosba o zlozenie (taki SMS) wniosku w oddziale?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy