485 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie i korzystanie z darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 450 zł w gotówce oraz 35 zł do wykorzystania na wybranego ebooka lub audiobooka Legimi. I to w naprawdę banalnie prosty sposób! :)

485 zł za założenie konta w BNP Paribas

Letni relaks z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 5.07.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 19.07.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach bywa to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – a z doświadczenia wiem, że przy tak wysokiej premii lepiej nie odkładać niczego na później.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w gotówce i 35 zł na ebooka/audiobooka (z tej listy) otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji oraz w lipcu:

 • wykonamy przelew(y) na łącznie min. 300 zł

Oczywiście chodzi o najzwyklejsze przelewy (Elixir) wykonane za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej – np. na swoje konto w innym banku.

Kolejną premię, tym razem 150 zł, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji oraz w sierpniu:

 • wykonamy min. 3 płatność kartą na dowolne kwoty oraz
 • wykonamy przelew(y) na łącznie min. 300 zł

Trzecią nagrodę, czyli ponownie 150 zł, zgarniemy za spełnienie powyższych warunków, a następnie spełnienie ich ponownie we wrześniu, tj.:

 • wykonamy min. 3 płatność kartą na dowolne kwoty oraz
 • wykonamy przelew(y) na łącznie min. 300 zł

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 22.08, drugiej – do 26.09, a trzeciej – do 26.10. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję uzupełnienia swoich danych do odbioru premii. Nagrody będą przekazane do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • W regulaminie jest mowa że aby przystąpić nie można mieć umowy ramowej. Czy posiadanie karty kredytowej wiąże się z posiadaniem umowy ramoej?

  nowy_jklient Odpowiedz
 • Aby skorzystać z oferty musze być osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. W dniu 30 czerwca 2021 moje konto zostało zamknięte więc 1 lipca mogę już składać wniosek czy lepiej odczekać te parę dni dłużej?

  Clio Odpowiedz
 • GOOptima się nie liczy?

  Klark Odpowiedz
 • Za regulaminem: „Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, (…) z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media” – rozumiem zatem, że zakupy na allegro odpadają?

  Robi Odpowiedz
 • Jak sprawdzić czy minęło już 12 miesięcy od zamknięcia konta? Zadzwonić do banku i czekać na infolinii czy iść osobiście i czekać w kolejce? Nie mogę znaleźć dokumentów, które dostałem podczas zamykania konta. Jedynie informacje o przelewie na drugie konto jaki robiłem kilka dni przez rozwiązaniem umowy w BNP.

  Arek69 Odpowiedz
 • Czy BNP proponuje jakieś oferty przy wypowiedzeniu konta/karty kredytowej?

  Edyta Odpowiedz
 • A ja mam tego typu pytanie, czy wniosek moze byc podpisany w placowce w banku (chodzi mi zeby nie skladac dokumentow przez kuriera ani poprzez wideoweryfikacje)?

  krzysztof123 Odpowiedz
 • ja dostałem wczoraj maila z nagrodą, jak u Was ?

  Krzyś Odpowiedz
 • Dostał ktoś e-mail z info o nagrodzie nr 2?

  Jacek_A Odpowiedz
 • 150 dziś wpadło

  Daw Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy