490 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy 440 zł w gotówce oraz 50 zł do wykorzystania na Allegro :)

490 zł premii od BNP Paribas

Projekt walentynki z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 14.02.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 14.02, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 29.02.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Biorąc pod uwagę wysokość premii – najpewniej tak się stanie, więc nie warto zwlekać.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł na Allegro i 40 zł przelewem, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji i aktywowanie go poprzez nadanie PINu :)

Kolejne 200 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w marcu:

 • wykonamy przelew na kwotę min. 500 zł oraz
 • wykonamy płatności kartą na min. 500 zł oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 1100 zł

W drugim przypadku chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W trzecim – możemy sobie po prostu przelać jakieś środki ze swojego konta w innym banku. A w pierwszym – odesłać środki skąd przyszły :)

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu (kwietniu) spełnienie ich ponownie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 20.03, 26.04 oraz 27.05. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26.03. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • proces online zatrzymał się na wysyłaniu zdjęcia dowodu
  cały czas „nieznany błąd”
  anulowałem i wybrałem kuriera

  chyba lepiej od razu wybrać tą opcję niż później tracić czas na anulowania itp.

  kruczi Odpowiedz
 • Zamykałem wczoraj konto osobiste z poprzedniej promocji w oddziale banku. Oddałem kartę, zamknąłem konto – na pytanie o aplikacje konsultantka stwierdziła, ze sama się zamknie razem z kontem. Ktoś zamykał konto i potwierdzi, ze będzie się nowym klientem za 2 lata?

  Hubert Odpowiedz
  • Jak nie zamknąłeś dostępu do bankowości to niestety za rok pewne problemy

   Andy59
  • na wypowiedzeniu umowy jest rachunek bankowy, karty oraz elektroniczne kanały dostępu. pytanie właśnie czy w tym jest tylko dostęp internetowy przez WWW czy także aplikacja na telefonie.

   Hubert
  • Zawsze wypowiadam umowę w oddziale. Na wypowiedzeniu mam „wypowiedzenie umowy w całości” (umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu („Umowa”) w całości). Z takim wypowiedzeniem nigdy nie miałem problemów.

   Robi
  • No niestey to jest BNP. Nieraz i tutaj byly opisane sytuacje, ze taki dokument u nich nie jest prawie nic wart. Nie zamkniete rachunki, dostępy to u nuch niestety codzienność. Na wszelki wypadek po ok 2 muesiacach zawsze radzę sorawdzić czy fsktycxnie zamknęli.

   Andy59
 • rok temu zamykałem konto telefonicznie przez konsultanta, wypowiedziałem też umowę ramową. Na stary login nie mogę się zalogować to chyba znaczy, że umowa ramowa została też zamknięta.
  P.S. podczas zamykania konta konsultant zrugał mnie ;-)), że zamykam konto od razu po otrzymaniu premii, i że to nie ładnie z mojej strony jest ;-)))

  lolekanabolek Odpowiedz
 • Wczoraj otwierałem konto na selfie a dzisiaj dostałem takiego sms. Wygląda, że tutaj też jestem klient non grata

  „Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto „Otwarte na Ciebie”. Prosimy, złóż wniosek w centrum Klienta.”

  lolekanabolek Odpowiedz
  • U mnie to samo niestety.

   Paweł
  • @Paweł, niezły burdel, ja to nawet podpisaną przez autenti dostałeś?? Bo ja tak i niby mam podpisaną jakąś umowę ramową. Chyba czeka mnie wycieczka do oddziału

   lolekanabolek
  • errata: miał być: czy podpisaną umowę przez autenti dostałeś??

   lolekanabolek
  • Nie, było info, że podpisana i że wniosek wymaga dodatkowej weryfikacji. A potem, że , zapraszają do oddziału.

   Poprzednie konto zamykałem w oddziale i jestem pewien, że prosiłem o wypowiedzenie ramowej. Trudno z nie chce mi się tam jechać.

   Paweł
  • ja pofatygowałem się do oddziału aby dopytać się co i jak, w sumie niczego konkretnego się nie dowiedziałem. Pokazałem kwit z autenti z pytaniem czy umowa została zawarta czy nie. Uzyskałem, że żadna umowa nie została zawarta a dlaczego się nie udało to nie wiedzą. Kojarzę, że zamykałem konto coś koło listopada 2022. Może był jakiś okres wypowiedzenia i dlatego nie załapałem się na promkę

   lolekanabolek
  • Tylko że promka to osobny formularz, a założenie konta to założenie konta – to dwie oddzielne rzeczy. Czyli co, w oddziale też nie otwarli tego konta?

   Paweł
  • w oddziale chcieli, of course, zakładać mi konto, ale bez promocji. Wysłałem ich na drzewo

   lolekanabolek
 • dzień dobry, a czy aktywacja karty w ciągu 7miu dni od jej otrzymania jest obowiązkowa? bo nie widzę teho punktu w regulaminie promocji i też nie wskazuje tego zdanie: „Na złożenie wniosku mamy czas do 14.02, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 29.02.2024”.
  Dostałam tez od BNP e-mail że moje konto jest aktywne.

  Ju Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy