5,5% do 200 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym od ING + 500 zł na start

Zakończona

ING Bank uruchomił kolejną edycję promocyjnego oprocentowania na swoim Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Tym razem oprocentowanie nieco spadło i wynosi 5,5% w skali roku do 200 000 zł przez 3 miesiące. Oprócz tego czeka na nas rekordowe 500 zł premii na start za założenie konta osobistego.

ING: Otwarte konto oszczędnościowe

Otwarte Konto Oszczędnościowe – bonus na start

Aby skorzystać z pierwszej z ofert należy być nowym klientem ING Banku, czyli takim, który od 13.02.2023 nie posiadał żadnego produktu w ING.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że założymy (nowe) Otwarte Konto Oszczędnościowe przez internet lub aplikację mobilną najpóźniej 11.04.2024. Podwyższone oprocentowanie (5,5% zamiast 1,5%) będzie obowiązywało przez 3 miesiące od otwarcia rachunku, dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu, dlatego nie stresujmy się, że początkowo będą nam wpadały „grosze”.

Z oferty można korzystać tylko na jednym rachunku OKO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Co ciekawe istnieje jednak możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN. Jeśli zrobimy to w trakcie trwania oferty (czyli również do 11.03) to zyskamy możliwość ulokowania dodatkowych 200 000 zł na 5,5% na okres 3 miesięcy – po tym terminie umowa o takie konto samoczynnie się rozwiązuje, a odsetki i kapitał są przekazywane na wskazane konto.

Ale jest jeszcze jeden, najważniejszy warunek: OKO Bonus obowiązuje dla nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo produktów depozytowych z dnia 7.03.2024. Idealnie więc, jeśli nie mieliśmy wtedy oszczędności na żadnym koncie oszczędnościowym czy lokacie w ING Banku.

Bank wypłaci nam odsetki bonusowe pod warunkiem, że saldo w dniu zamknięcia konta będzie wyższe, niż saldo początkowe w dniu badania nowych środków – czyli po prostu jak jakieś nowe środki zostaną na OKO Bonus, np. złotówka.

Nie przegap!

Komentarze

 • Warto po 5,5% sięgać? Słabe. Nie warto się nawet schylać.

  Mar_Wer Odpowiedz
 • Jednak oprocentowanie spadło z 6%

  Razio1 Odpowiedz
 • A czemu spadło? Stopy procentowe od kilku m-cy bez zmian…

  Riki Odpowiedz
  • Edycja XI/XII.20023 była już na 5,5%, później 2 kolejne podnieśli do 6%, a teraz znów obniżyli. Może kolejna znów będzie na 6%.

   Łuki
  • o 1 zero za dużo :)

   Łuki
 • I „Oświadczenie KYC” w gratisie za kilka miesięcy :P

  Duris Odpowiedz
  • … które jest dość szczegółowe a nawet za bardzo.
   Ja do dzisiaj go nie złożyłem (bo nie mam zamiaru), przestałem używać konta, z myślą że je sami zamknął, a oni zaczęli zapraszać mnie do… promocji :).

   Ego
 • Przelewy po 1000 zł mogą pochodzić od kogoś z rodziny albo znajomego? Czy trzeba też w tytule przelewu podawać że to wynagrodzenie czy wystarczy w tytule napisać przelew środków?

  Vitoo2 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy