5,5% do 200 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym od ING

Zakończona

ING Bank uruchomił kolejną edycję promocyjnego oprocentowania na swoim Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Oprocentowanie wynosi tym razem 5,5% w skali roku do 200 000 zł przez 3 miesiące. Oprócz tego ciągle czeka na nas 250 zł premii na start za założenie konta osobistego.

ING: Otwarte konto oszczędnościowe

Otwarte Konto Oszczędnościowe – bonus na start

Aby skorzystać z pierwszej z ofert należy być nowym klientem ING Banku, czyli takim, który od 11.10.2022 nie posiadał żadnego produktu w ING.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że założymy (nowe) Otwarte Konto Oszczędnościowe przez internet lub aplikację mobilną najpóźniej 14.11.2023. Podwyższone oprocentowanie (5,5% zamiast 1,5%) będzie obowiązywało przez 3 miesiące od otwarcia rachunku, dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu, dlatego nie stresujmy się, że początkowo będą nam wpadały „grosze”.

Z oferty można korzystać tylko na jednym rachunku OKO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Co ciekawe istnieje jednak możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN. Jeśli zrobimy to w trakcie trwania oferty (czyli również do 14.11) to zyskamy możliwość ulokowania dodatkowych 200 000 zł na 5,5% na okres 3 miesięcy – po tym terminie umowa o takie konto samoczynnie się rozwiązuje, a odsetki i kapitał są przekazywane na wskazane konto.

Ale jest jeszcze jeden, najważniejszy warunek: OKO Bonus obowiązuje dla nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo produktów depozytowych z dnia 5.10.2023. Idealnie więc, jeśli nie mieliśmy wtedy oszczędności na żadnym koncie oszczędnościowym czy lokacie w ING Banku.

Bank wypłaci nam odsetki bonusowe pod warunkiem, że saldo w dniu zamknięcia konta będzie wyższe, niż saldo początkowe w dniu badania nowych środków – czyli po prostu jak jakieś nowe środki zostaną na OKO Bonus, np. złotówka.

Nie przegap!

Komentarze

 • Co ten ING odwala? Do niedawna na OKO Bonus można było zobaczyć wszystkie niezbędne informacje: od kiedy do kiedy trwa nasza promocja, jakie mamy saldo początkowe i jaka kwota jest objęta oprocentowaniem promocyjnym. Teraz po wejściu na OKO Bonus takich informacji brak, jest stawka %, historia rachunku i inne mniej potrzebne bzdety ale stanu środków z dnia badania salda nie ujrzymy, nie podają nawet jaki to dzień.

  Ew@ Odpowiedz
 • Podają od kiedy do kiedy trwa promocja na posiadanym OKO BONUS. Saldo początkowe na dzień badania też jesti i na jaki dzień ( w danym cyklu). Te dane są w apce.

  Duris Odpowiedz
 • Czy w szczegółach konta OKO i OKO BONUS po zmianie strony pokazuje się Wam stan odsetek na dzień poprzedni .

  TYCH Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy