5% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 400 tys. zł + 400 zł na start w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. Tym razem bank nieco nas zaskoczył, bo nie podniósł oprocentowania – te wynosi ponownie 5% w skali roku, ale do 400 000 zł. Co pocieszające: ofertę można połączyć z promocją konta osobistego z super łatwą premią 400 zł na start. A przy okazji zgarnąć nawet 7% na lokacie.

5% na koncie Mega Oszczędnościowym

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 20.07.2022. Powinniśmy to zrobić w terminie między 26.07 a 13.09.2022.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 4% w skali roku przez kolejne 4 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 400 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 5%? Wystarczy, że spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji będziemy zapewniać regularne jednorazowe wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 2000 zł. Warto dodać, że jako wpływy rozumiemy wszystkie przelewy przychodzące z innych banków lub z rachunków firmowych w Alior Banku. Nie wliczamy tu również przelewów z dawnego T-Mobile oraz Kantoru Walutowego. Przelewy własne z konta w innym banku są więc jak najbardziej OK i tak najprościej spełnić te warunki.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

400 zł na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do oprocentowania 4%) możemy zyskać 400 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Alior niestety wymiękł. Nie dość, że został na 5%, to następna edycja dopiero w połowie września. I do tego jeszcze uruchamiając promocję jesteśmy przyblokowani z nią na 4 miesiące.

  Przemysław Odpowiedz
 • W tytule jest pomyłka: nie do 200 tys. zł lecz do 400 tys. zł (co też wynika z tekstu).

  Fabian Odpowiedz
 • Gdyby nie te 400zł to ten news nie miałby sensu, w ogóle pisanie o tych 5% nie ma sensu… Nie jest to zarzut do autora portalu tylko do Aliora.

  Maciek Odpowiedz
 • To już lepiej do nich na lokatę 6% / 3msc kasę wrzucić

  Daw Odpowiedz
 • 5% to już nawet aion płaci w najniższym planie od 2.08

  karampuk Odpowiedz
 • a jak to jest z poprzednimi edycjami? to trzeba zamykać i otwierać na nowo czy wystarczy 2 kPLN i się odpali te 5%?

  mohel Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy