5% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+360 zł na start)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji konta oszczędnościowego Banku Millennium – a wraz z nią kolejna podwyżka oprocentowania. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 5% w skali roku do 200 000 zł przez 62 dni. A nowi klienci – dodatkowo całkiem łatwe 360 zł na start!

5% na koncie oszczędnościowym Profit Banku Millennium

5% do 200 000 zł przez 62 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 10.06.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się dzisiaj (20.06), a kończy się 9.07.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 62 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli wycofałem środki 7 czerwca i 13 znowu je wpłaciłem promocja mnie obejmie?

  john1412 Odpowiedz
  • Tak, zresztą Millennium pokazuje to w aplikacji mobilnej i w bankowości internetowej (dzień po wpłaceniu nowych środków na KO Profit)

   Michał
 • taka sobie ta promocja, mam w Facto na 6%. Kiedyś to były kombinacje w Milenium z przelewami i uznaniem ich za nowe środki :))))))

  Asdffffffff Odpowiedz
 • A jeśli 22.06 wycofam środki to kiedy mogę je wpłacić jako nowe?

  Łukasz Odpowiedz
  • Tego nikt nie wie. Obecna edycja trwa do 9.07, czyli nowa ruszy zapewne 11 lipca. Jaki jednak będzie dzień badania salda dla niej to nie wiadomo.

   Przemysław
  • Badanie salda jest ok. 8 dni przed końcem obecnej edycji, w tym wypadku ponownie się to sprawdziło. Czyli jeśli 9 lipca kończy się promocja, badanie salda na kolejną promocje najprawdopodobniej będzie +/- 1 lipca. Najlepiej na zapas wypłacić ze 3 dni wcześniej.

   pronofiox
  • z mojej kalkulacji wynika podobnie, stawiam na piątek 1 lipca

   joseba
  • @pronofiox
   Niby jak ponownie się to sprawdziło, że 8 dni? Poprzednia edycja startowała 16 maja, a dzień sprawdzania salda był 13 maja. Czyli zaledwie 3 dni wcześniej, a biorąc po uwagę tylko dni robocze, to praktycznie 1 dzień wcześniej.
   Jeszcze wcześniejsza startowała 19.04 a dzień badania miała 08.04, czyli nawet 11 dni.

   Przemysław
  • W przypadku poprzedniej edycji faktycznie sie nie zgadza, ale w kwietniu był koniec przystępowania do promocji 16 kwietnia, a badanie salda 8 kwietnia.

   pronofiox
  • A cofając się o jeszcze jedną edycję, to masz koniec przystępowania 05.03, a badanie salda 28.02 czyli tylko 5 dni różnicy. Na 3 ostatnie edycje, tylko raz masz te 8 dni różnicy. Z obecną 2 razy na 4. Średnio wychodzi co drugą edycję. Trochę mało jak na to ciągłe sprawdzanie się.

   Przemysław
  • Nie napisałem, ze ciągle sie sprawdza, ale wiadomo ze kilka dni przed końcem przystępowania jest badane saldo, stąd napisałem +/-. Także nie jest to zupełnie nieprzewidywalne. Jeśli ktoś poluje na promocję, myślę że mimo wszystko jest to cenna wskazówka :) Wystarczy wyjąć na te 8 dni z konta i nie wpłacać az do końca okresu przystępowania, żeby nie wpaść jeśli będą te 3 czy 5 dni o których piszesz.

   pronofiox
 • Czy skorzystam z promocji jeżeli nie mam żadnego konta w Millenium a założę jedynie powyższe konto oszczędnościowe ?

  Sławomir Odpowiedz
  • Nie idzie założyć samego konta oszczędnościowego. Jest to zresztą podane wyżej w artykule: „Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku”.

   Przemysław
 • Dzisiaj na KO Profit pojawiły się odsetki księgowane pod datą 30 lipca. To za jaki okres liczą? 30 dni czy 31dni? bo na 30dni to za dużo a na 31dni za mało:)

  Ew@ Odpowiedz
  • To są odsetki bodajże od 30.06. uwzględniając saldo na koniec tego dnia do 30.07. z saldem na koniec dnia wiec 31 dni ale bez ostatniego dnia miesiąca, który wpadnie po 30.08., ale ręki sobie nie dam uciąć :)

   Dzikus
  • Nie wiem po co tak komplikują, przez cały lipiec nie było ruchu na KO więc wydawało mi się, że liczenie będzie proste a tu masz:)

   Kolejna dziwna rzecz, zleciłam w aplikacji przelew z datą przyszłą (na jutro), celowo nie zaznaczałam „zablokuj środki”, a stan konta się zmniejszył:)  W innych bankach w takiej sytuacji kasa schodzi z konta dopiero w dniu realizacji przelewu, tutaj przelew jest już w historii (pod datą 1 sierpnia) a czegoś w stylu: „przelewy oczekujące” w aplikacji nie ma wcale

   Ew@
  • @Ewa, w PL banki naliczają odsetki od depozytów wg trzech schematów:
   a) w systemie kalendarzowym z księgowaniem w ostatnim dniu kalendarzowym i naliczone odsetki skapitalizowane obejmują okres od 1. dnia do ostatniego dnia kalendarzowego,
   b) odsetki kapitalizowane są w ostatnim dniu kalendarzowym, ale obejmują odsetki za okres – ostatni dzień kalendarzowy poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia kalendarzowego bieżącego miesiąca,
   c) data kapitalizacji odsetek wyznaczana jest na podstawie daty otwarcia rachunku i obejmuje okres od poprzedniego miesiąca i kolejnego dnia z daty otwarcia rachunku do bieżącego miesiąca i dnia z daty otwarcia rachunku.

   Lokata
  • @Lokata
   Wygląda na to, że w Mille jest opcja b) i powinni naliczyć za 31dni, czyli wypłacili za mało albo jest inne wyjaśnienie, stan KO się nie zmieniał ale możliwe, że któregoś dnia środki na ROR spadły poniżej salda początkowego i nie wszystko na KO zostało objęte promocyjnym oprocentowaniem, teraz mnie olśniło:)

   Ew@
 • @Ew@
  Przelewy oczekujące mają w menu –> moje finanse –> nadchodzące płatności (tak się u nich to nazywa)
  W milku wszystko co zlecisz z datą czerwoną w kalendarzu zabiorą już z konta a zlecą wykonanie z data pierwszego dnia roboczego. Takie zamieszanie z tym.

  zaqu Odpowiedz
  • @zaqu
   Zamieszanie to zbyt delikatnie powiedziane, to jest bez sensu. Jeśli chciałabym dzisiaj wypłacić te pieniądze z bankomatu to nie mogę (bo ich już na koncie nie ma) chociaż przelew zgodnie z terminem zlecenia będzie zaksięgowany dopiero jutro:)

   Ew@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy