5% na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+360 zł na start)

Trwa do 09.07.2022

Ruszyła kolejna edycja promocji konta oszczędnościowego Banku Millennium – a wraz z nią kolejna podwyżka oprocentowania. Osoby, które od dziś przyniosą do Banku Millennium nowe środki zgarną 5% w skali roku do 200 000 zł przez 62 dni. A nowi klienci – dodatkowo całkiem łatwe 360 zł na start!

5% na koncie oszczędnościowym Profit Banku Millennium

5% do 200 000 zł przez 62 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 10.06.2022. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się dzisiaj (20.06), a kończy się 9.07.2022. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 62 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jeśli wycofałem środki 7 czerwca i 13 znowu je wpłaciłem promocja mnie obejmie?

  john1412 Odpowiedz
  • Tak, zresztą Millennium pokazuje to w aplikacji mobilnej i w bankowości internetowej (dzień po wpłaceniu nowych środków na KO Profit)

   Michał
 • taka sobie ta promocja, mam w Facto na 6%. Kiedyś to były kombinacje w Milenium z przelewami i uznaniem ich za nowe środki :))))))

  Asdffffffff Odpowiedz
 • A jeśli 22.06 wycofam środki to kiedy mogę je wpłacić jako nowe?

  Łukasz Odpowiedz
  • Tego nikt nie wie. Obecna edycja trwa do 9.07, czyli nowa ruszy zapewne 11 lipca. Jaki jednak będzie dzień badania salda dla niej to nie wiadomo.

   Przemysław
  • Badanie salda jest ok. 8 dni przed końcem obecnej edycji, w tym wypadku ponownie się to sprawdziło. Czyli jeśli 9 lipca kończy się promocja, badanie salda na kolejną promocje najprawdopodobniej będzie +/- 1 lipca. Najlepiej na zapas wypłacić ze 3 dni wcześniej.

   pronofiox
  • z mojej kalkulacji wynika podobnie, stawiam na piątek 1 lipca

   joseba
  • @pronofiox
   Niby jak ponownie się to sprawdziło, że 8 dni? Poprzednia edycja startowała 16 maja, a dzień sprawdzania salda był 13 maja. Czyli zaledwie 3 dni wcześniej, a biorąc po uwagę tylko dni robocze, to praktycznie 1 dzień wcześniej.
   Jeszcze wcześniejsza startowała 19.04 a dzień badania miała 08.04, czyli nawet 11 dni.

   Przemysław
  • W przypadku poprzedniej edycji faktycznie sie nie zgadza, ale w kwietniu był koniec przystępowania do promocji 16 kwietnia, a badanie salda 8 kwietnia.

   pronofiox
  • A cofając się o jeszcze jedną edycję, to masz koniec przystępowania 05.03, a badanie salda 28.02 czyli tylko 5 dni różnicy. Na 3 ostatnie edycje, tylko raz masz te 8 dni różnicy. Z obecną 2 razy na 4. Średnio wychodzi co drugą edycję. Trochę mało jak na to ciągłe sprawdzanie się.

   Przemysław
  • Nie napisałem, ze ciągle sie sprawdza, ale wiadomo ze kilka dni przed końcem przystępowania jest badane saldo, stąd napisałem +/-. Także nie jest to zupełnie nieprzewidywalne. Jeśli ktoś poluje na promocję, myślę że mimo wszystko jest to cenna wskazówka :) Wystarczy wyjąć na te 8 dni z konta i nie wpłacać az do końca okresu przystępowania, żeby nie wpaść jeśli będą te 3 czy 5 dni o których piszesz.

   pronofiox
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy