5% do 400 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (i OKO Bonus) od ING Banku

Zakończona

ING Bank uruchomił kolejną edycję promocyjnego oprocentowania na swoim Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Do zgarnięcia mamy ponownie 5% dla maksymalnie 2 x 200 000 zł przez 3 miesiące. A pamiętajmy, że ciągle czeka na nas 200 zł premii na start za założenie konta osobistego.

ING: Otwarte konto oszczędnościowe

Otwarte Konto Oszczędnościowe – bonus na start

Aby skorzystać z pierwszej z ofert należy być nowym lub obecnym klientem ING Banku, który od 14.06.2022 nie posiadał żadnego rachunku oszczędnościowego w PLN lub posiadał taki rachunek, ale nie wykazywał na nim aktywności – od 14.06.2021 nie było żadnej wpłaty lub wypłaty oraz średnie saldo nie przekraczało 10 zł.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że założymy (nowe) Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 21.06.2022. Podwyższone oprocentowanie (5% zamiast 1%) będzie obowiązywało przez 3 miesiące od otwarcia rachunku, dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu, dlatego nie stresujmy się, że początkowo będą nam wpadały „grosze”.

Z oferty można korzystać tylko na jednym rachunku OKO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Co ciekawe istnieje jednak możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN. Jeśli zrobimy to w trakcie trwania oferty (czyli również do 21.06) to zyskamy możliwość ulokowania dodatkowych 200 000 zł na 5% na okres 3 miesięcy – po tym terminie umowa o takie konto samoczynnie się rozwiązuje, a odsetki i kapitał są przekazywane na wskazane konto.

Ale jest jeszcze jeden, najważniejszy warunek: OKO Bonus obowiązuje dla nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo produktów depozytowych z dnia 26.05.2022. Idealnie więc, jeśli nie mieliśmy wtedy oszczędności na żadnym koncie oszczędnościowym czy lokacie w ING Banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • trzymam 1 miesiąc pieniądze na OKO i na razie nalicza się standardowe oprocentowanie 0,5% czy jak wybiorę teraz pieniądze to naliczy się to 5% za ten jeden miesiąc?

  wally Odpowiedz
  • Jeśli na koniec umowy będzie spełniony warunek przyrostu salda, to odsetki bonusowe zostaną skapitalizowane. Odsetki bonusowe naliczane są każdego dnia, ale nie widać ich w szczegółach konta.

   Lokata
  • Jeżeli masz promocję 5% to naliczone odsetki 05 pomnóż razy 10 i masz odsetki brutto. Od tego wiadomo, Belka. Nic nie przepadnie, kasę wypłacą ci po zakończeniu promocji pod jednym warunkiem. Musisz zostawić na koncie więcej pieniędzy niż było w dniu badania salda. Ja np. miałem saldo zero to zostawiłem 10 złotych, ale równie dobrze mogła być to 1 złotówka.

   ptok
 • W regulaminie jest zapis o tym że nie jest się przedsiębiorcą. Będą to jakoś weryfikować skoro mam konto jako osoba prywatna ?

  orzelg Odpowiedz
 • ING to chyba się płyta zacięła:) to już czwarta z kolei promocja z tym samym dniem badania salda 26.05.2022r.

  Ew@ Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy