5% do 400 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (i OKO Bonus) od ING Banku

Zakończona

Kolejny bank zdecydował się na podwyższenie promocyjnego oprocentowania w trakcie trwania danej edycji promocji. Mowa o ING Banku, który od dzisiaj oferuje 5% dla maksymalnie 2 x 200 000 zł przez 3 miesiące. A pamiętajmy, że ciągle czeka na nas 200 zł premii na start za założenie konta osobistego.

ING: Otwarte konto oszczędnościowe

Otwarte Konto Oszczędnościowe – bonus na start

Aby skorzystać z pierwszej z ofert należy być nowym lub obecnym klientem ING Banku, który od 1.06.2022 nie posiadał żadnego rachunku oszczędnościowego w PLN lub posiadał taki rachunek, ale nie wykazywał na nim aktywności – od 1.06.2021 nie było żadnej wpłaty lub wypłaty oraz średnie saldo nie przekraczało 10 zł.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że założymy (nowe) Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 13.06.2022. Podwyższone oprocentowanie (5% zamiast 0,5%) będzie obowiązywało przez 3 miesiące od otwarcia rachunku, dla kwoty maksymalnie 200 000 zł.

Odsetki promocyjne zostaną dopisane w kolejnym dniu po upłynięciu tego okresu, dlatego nie stresujmy się, że początkowo będą nam wpadały „grosze”.

Z oferty można korzystać tylko na jednym rachunku OKO.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Co ciekawe istnieje jednak możliwość założenia dodatkowego OKO Bonus do posiadanego już konta oszczędnościowego w PLN. Jeśli zrobimy to w trakcie trwania oferty (czyli również do 13.06) to zyskamy możliwość ulokowania dodatkowych 200 000 zł na 5% na okres 3 miesięcy – po tym terminie umowa o takie konto samoczynnie się rozwiązuje, a odsetki i kapitał są przekazywane na wskazane konto.

Ale jest jeszcze jeden, najważniejszy warunek: OKO Bonus obowiązuje dla nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo produktów depozytowych z dnia 26.05.2022. Idealnie więc, jeśli nie mieliśmy wtedy oszczędności na żadnym koncie oszczędnościowym czy lokacie w ING Banku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dobrze rozumiem że stan badanego salda do promocji oko bonus 5% dotyczy tylko oszczędności a nie konta ror? Jeśli przeleję na jakiś czas z oka na ror tak żeby na oszczednościowym miał 0zł i trafię w okres badania salda to mój stan początkowy będzie wynosił 0zł? Tylko jak w ing oszacować mniej wiecej okres badania salda?

  TomekW Odpowiedz
  • Dobrze rozumiesz tylko ciężko „uciec” przed dniem badania salda zwłaszcza, że ING wprowadzając nową promocję potrafi zostawić ten sam dzień badania salda co we wcześniejszej, czyli jeśli masz zapsute saldo na 26 maja i chcesz przeczekać, żeby załapać się na nową promocję to może się okazać, że nic to nie da, bo badane saldo nadal będzie z dnia 26 maja:)

   Ew@
  • No i wykrakałam, od dzisiaj do 21 czerwca nowa promocja a dzień badania salda niezmiennie 26 maja:)

   Ew@
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy