5% zwrotu na Koncie Proste Zasady od Getin Banku

Trwa do 15.04.2018

Kilka miesięcy temu Getin Bank wprowadził do swojej oferty Konto Proste Zasady. Trzeba przyznać, że rachunek ten jest naprawdę niezły i bardzo łatwo korzystać z niego całkowicie za darmo. Od dzisiaj jest jeszcze jeden powód, aby założyć ten rachunek – przez najbliższe pół roku bank zwróci nam 5% wartości naszych zakupów. Bez żadnych wykluczeń!

5% zwrotu na Koncie Proste Zasady od Getin Banku

5% zwrotu na prostych zasadach

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

nie posiada i nie posiadała w Banku jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego od 18 lutego 2017

Wykluczone są więc osoby, które posiadały ROR w Getin Banku w dniu 18.02 (i później). Ci, którzy konto zamknęli przed tą datą, mogą skorzystać z promocji :)

Aby otworzyć rachunek ze zwrotem konieczne jest złożenie wniosku internetowego lub telefonicznego najpóźniej do 15.04.2018. Oprócz tego bank wymaga od nas wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług banku, na marketing SMS oraz marketing elektroniczny.

Zgody marketingowe konto proste zasady - 5% zwrotu w promocji

Same zasady promocji są relatywnie proste. W ciągu pierwszych 6 pełnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy będziemy mogli zyskać 5% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą i BLIKiem. Transakcje te powinny zostać zaksięgowane w danym miesiącu, a maksymalny zwrot może wynieść 30 zł miesięcznie (co dalej wydatki na poziomie 600 zł). Bank wypłaci premię do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki do uzyskania zwrotu. Łącznie do zgarnięcia mamy więc jakieś 180 zł.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Ile kosztuje Konto Proste Zasady?

Konto Proste Zasady to relatywnie nowy rachunek Getin Banku. Co ciekawe jego nazwa faktycznie ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, bo warunki (braku) opłat są bardzo łatwe do spełnienia.

Prowadzenie rachunku może kosztować 8 zł miesięcznie, jednak wykonanie zaledwie jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) w poprzednim miesiącu zwolni z opłaty za dany miesiąc. Co ciekawe dla osób poniżej 26. roku życia ta zasada nie obowiązuje – konto mają za darmo bez opłat. Sama karta debetowa wydawana do konta jest dla wszystkich darmowa :)

Konto Proste Zasady będzie też dobre do wyciągania pieniędzy z bankomatów. Getin Bank nie pobiera bowiem żadnej opłaty za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Za granicą lepiej tego nie robić (prowizja wyniesie 4,5% min. 10 zł). Z drugiej jednak strony nie stracimy praktycznie nic na samym kursie przewalutowania płacąc w obcych walutach kartą Visa wydawaną do konta. Getin rozlicza bowiem takie transakcje po kursie organizacji płatniczej, dlatego uzyskujemy praktycznie najlepszy możliwy kurs (bliski średniej dla danej pary walut). Z tego też względu karta Visa świetnie nada się do płatności bezgotówkowych w każdej walucie. Problem w tym, że domyślnie wydawana jest karta Mastercard – dlatego jeśli zależy nam na bezstratnym przewalutowaniu, to kartę najprawdopodobniej trzeba domówić po założeniu konta.

Patrząc z perspektywy całego rynku Konto Proste Zasady jest (w mojej opinii) bardzo udanym produktem – jedna płatność w miesiącu i mamy wszystko za darmo. No a oprócz tego dodatkowy zwrot :)

2,5% na koncie oszczędnościowym

Na koniec jeszcze jeden bonus od Getin Banku, czyli możliwość uzyskania oprocentowania 2,5% na koncie oszczędnościowym aż do 200 000 zł. Oferta ta dostępna jest dla osób, które ulokują nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 11.01.2018 (dla promocji, która trwa obecnie, tj. do 28.02.2018). Jej czas trwania to 4 miesiące (a dokładniej 122 dni) od pierwszego wpływu nowych środków.

Oprócz tego wymagane są zgody marketingowe (identyczne, jak w promocji z 5% zwrotu) oraz założenie/posiadanie rachunku oszczędnościowego innego, niż Celowe Konto Oszczędnościowe, Konto Oszczędnościowe Skarbonka lub Konto Oszczędnościowe z promocji Family Saver.

W obecnej edycji promocji wykluczone są też osoby korzystające z poprzednich edycji tego typu promocji, których okres promocyjnego oprocentowania (4 miesiące) zakończył się między 15.01 a 28.02.2018.

Oczywiście nowi klienci banku nie muszą się przejmować tymi datami i wykluczeniami.

Nie przegap!

Komentarze

 • jak rozumiem posiadanie konta w Idea Banku nie wyklucza z tej promocji ?

  Michał Odpowiedz
 • Mając dostęp online do Getin Banku (np. do zakładania lokat ) można założyć konto z promocją online. Logujemy się do bankowości elektronicznej, klikamy zamów produkt i wypełniamy we wniosku rubryki związane z założeniem konta. Można wybrać nawet typ i wzór karty. Umowę można pobrać jako pdf a kartę przysyłają pocztą. Bez wizyty kuriera.

  Klient Odpowiedz
  • To byłoby idealne dla prababci rozwiązanie , tylko czy aby napewno bierze się wtedy udział w promocji ? Trochę potrwaloby makijażu poprawianie przed wizytą w oddziale ale to lepsze niż przed konsultantami się spowiadanie i na kuriera oczekiwanie . Tylko czy sam dostęp internetowy można uzyskać w oddziale bez zakładania jeszcze konta ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • Trzeba być desperatem, aby dla tych paru dyszek ganiać prababcię ;-)

   Skylla
  • A malowidła do makijażu to za co kupi ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • jednym z dokumentow ktory potwierdzasz ze dostajesz to Regulamin promocji 5%

   koles
 • Swoją drogą… czemu nadal oczy kuriera są potwierdzeniem tożsamości – podobno działa Profil Zaufany i to nawet nieźle. Dlaczego banki nie korzystają z tej metody autoryzacji… ?

  [email protected] Odpowiedz
 • Witam, czy GB pokrywa podatek od moneybacku ?

  Ewa Odpowiedz
 • @Admin napisałeś….
  „Tu jedynie zwracam uwagę na fakt, że domyślnie wydawana jest karta Mastercard. Nie wiem czy faktycznie łatwo uzyskać później Visę – jakby ktoś sprawdził to dajcie proszę znać.”
  Przed chwilą dzwonił pracownik Getinu celem weryfikacji wniosku i powiedział że wydają tylko kartę Visa. Na uwagę że we wniosku była MC bez możliwości zmiany powiedział że nie ma znaczenia o jaką wnioskowałem,ważne co wysyłają. Wcześniej był zgrzyt o zgody. Stwierdził że zaznaczyłem tylko 2 ( te o których piszesz) a do promo wymagane są wszystkie. )
  Poinformował że brak 4 zgód wykluczy mnie promocji.

  rychu75 Odpowiedz
  • to cię w bambuko zrobił, mnie też proponowali 4 zgody, ale konsultant powiedział, że do promocji tylko 2 wystarczą i nie zgodziłem się na pozostałe 2

   lolekanabolek
  • Dwie kolejne są zdaje się do podmiotów powiązanych (poprawcie, jeśli się mylę). Tymczasem regulamin mówi jedynie o samych zgodach dla banku:

   Zgody marketingowe – brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Banku, zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku oraz zgoda na marketing elektroniczny Banku.

   Michał
 • Oczywiście zaproponował że uzupełni pozostałe zgody

  rychu75 Odpowiedz
 • Czy idzie te konto założyć nie przez kuriera, a na przykład w oddziale banku, tak żeby załapać się na tą promocje?

  palosz Odpowiedz
  • Jeśli piszę we wpisie, że konto musi zostać założone internetowo lub telefonicznie, to nie jest to przypadek ;)

   Konto Osobiste – rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony przez Bank w złotych w pakiecie Konto Proste Zasady otworzony za pośrednictwem Bankowości Internetowej, Bankowości Telefonicznej lub Strony internetowej Banku.

   Michał
  • Rozumiem, pomyślałem, że może da się złożyć wniosek internetowo lub telefonicznie, ale finalnie sprawdzenie danych i podpisanie umowy będzie mogło odbywać się w oddziale zamiast kuriera, ale rozumiem, że taka opcja nie istnieje, a szkoda, zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą okazywać dowodu i podpisywać takiej umowy w obecności kuriera.

   palosz
 • To można tu tak jak w ing założyć w placówce np konto oszczędnościowe i uzyskać dostęp internetowy a pozniej przez niego założyć konto ? Nie wykluczy to z promocji ? Prababcia byłaby wniebowzięta , bo nie lubi wscibskich konsultantów pytających ile ma wiosen i ile wojen przeżyła i ile w tym było światowych a także śpieszacych się kurierów . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Getin miło mnie zaskoczył prostotą procesu zakładania konta pomimo kuriera. Jeden podpis i po sprawie, a ostatnio w CA parę podpisów (ja rozumiem, że przeniesienie konta, ale i bez tego było ich kilka). Do tego wybór TNT jako kuriera na plus. Z CA przysłali Pocztexa, gdzie chłop zachowywał się, jakby pierwszą umowę doręczał.

  slayer Odpowiedz
 • A czy ktos zakladal konto przez bankowosc internetowa bo moja wciaz jest dzis sie logowalem choc juz od dawna brak ror czy oszczednosciowego,ale jesli mozna pzez bankowosc to chetnie zloze wniosek

  Sylwek Odpowiedz
 • MCC dowolne?

  rychuav Odpowiedz
 • Trzecia zgoda wymagana ? tj. Zgoda na marketing przez Grupę kapitałową czy tylko dwie pierwsze ?

  JoX Odpowiedz
 • We wtorek podpisana umowa i do dziś brak info. Żadnego smsu ani emaila z hasłami dostępu.

  bolek Odpowiedz
 • U mnie kurier źle przepisał termin ważności dowodu osobistego i wysyłają kuriera z nową kartą jeszcze raz… :)

  specu Odpowiedz
 • Chcąc skorzystać z promocyjnego 2,5% na koncie oszczędnościowym aż do 200 tys zł przez 4 miesiące trzeba ulokować choć złotówkę na koncie oszczędnościowym do jutra (28.02.2018), bo promocja się kończy. Rozumiem, że jeśli zwiększę saldo w tym okresie, to ono też będzie objęte promocyjnym 2,5% a nie tylko początkowa złotówka, czy tak?

  abba Odpowiedz
 • Rozumiem ze platnosc telefonem tez sie zalicza ?

  Michal R Odpowiedz
 • 22 lutego podpisana umowa u kuriera a e-mail i sms aktywujący nie przychodzi. Ma już ktoś aktywowane konto w tej promocji?

  Zenek Odpowiedz
  • Ja mam już 300 zł zapłacone kartą, jeszcze 300 zostało :)

   Benito
  • ja podpisalem umowe wczoraj tj. 28.02.18 a aktywne juz jest dzisiaj (przyszedl wlasnie sms)

   sdfsd
  • Zgłoś na infolinii bo niestety to problem techniczny po ich stronie i trzeba poinfrmowac

   bolek
  • Dzisiaj wisiałem 31 minut na telefonie i wymiękłem.

   Zenek
  • i dalej nic się nie dzieje,konto pewnie otwarte ale danych do logowania nie mam nic.

   bolek
 • Mnie telefonicznie sprawdzili w poniedziałek. Kurier miał być do 3 dni roboczych. Jest czwartek i cisza.
  Wyczytałem , że Bank ma w ofercie płatne usługi typu ubezpieczenie karty. Konsultant nic o tym nie mówił. Wcisnął mi za to obowiązkowe 4 zgody marketingowe jako obowiązkowe do promocji. Skoro taki kozak to być może zaznaczył że wyrażam zgodę na płatne usługi. Jeśli to zauważe podczas wizyty kuriera to co mam zrobić? Mogę w podpisywanej umowie wykreślić ( ewentualnie) wciśnięte płatne usługi? Mogę dopisać swoje uwagi?
  Podpisać umowę i zaraz dzwonić do Getinu , czy odmówić podpisania ?

  rychu75 Odpowiedz
  • Ja miałam podobną sytuację przy składaniu wniosku o kartę kredytową do Citi. Pani na infolinii kilkukrotnie potwierdziła mi, że jakaś tam usługa jest bezpłatna a jak przyjechał kurier z umową to była zaznaczona opcja premium płatna 6 lub 10 zł miesięcznie. Gdy tylko uzyskałam login i hasło do konta online wyłączyłam tę usługę i żadne pieniądze nie zostały ode mnie pobrane przez resztę okresu.

   Iwona
  • @Iwona, jakie „premium”? Bo jeśli chodzi o o usługę CitiAlerts Premium (natychmiastowe powiadomienia sms), to dla karty Simplicity jest ona bezpłatna…

   Don Quijote de la Mancha
  • Hmm, zarówno na mojej umowie o kartę jak i w serwisie internetowym usługa ta była oznaczona jako ‚premium’ wraz z komentarzem, że jest ona dodatkowo płatna własnie 6 lub 10 zł w zależności od pakietu. Jednie powiadomienia CitiOnline (wiadomości push w tel w przypadku zainstalowania appki) są darmowe. Tak przynajmniej jest napisane w moim panelu klienta po zalogowaniu.

   Iwona
  • CitiAlerts Standard do kont CitiKonto i Citi Priority oraz większości kart kredytowych (za wyjątkiem Simplicity i World Signia/Elite) kosztuje 6 zł/mc, wariant natychmiastowy, czyli Premium, do kont CitiKonto i Citi Priority oraz większości kart kredytowych (za wyjątkiem Simplicity i World Signia/Elite) kosztuje 10 zł/mc. Dla karty Simplicity oba warianty są bezpłatne; jeśli posiada się też np. Citi Priority, to dla bezpłatności CitiAlerts trzeba tę usługę skojarzyć z Simplicity (a nie Citi Priority).

   Don Quijote de la Mancha
  • Dziękuję bardzo za wytłumaczenie.
   Tak czy inaczej usługa ta była zbędna i nawet powiedziałabym, że denerwująca momentami, więc niezależnie od opłaty i tak bym z niej nie korzystała. Chodziło mi bardziej o to, że konsultantka na infolinii powiedziała mi, że usługa jest bezpłatna a na umowie miałam wyraźnie zaznaczone, że jest ona odpłatna (wrzuciłabym zdjęcie, gdyby było możliwe). A czy ostatecznie bym za nią zapłaciła czy nie to już teraz nie wiadomo :)

   Iwona
 • Można dodać, że dostępna jest lokata mobilna 3%/10k/2miesiące, którą możemy mieć tylko raz.

  Benito Odpowiedz
 • Czy posiadając założony około 10 lat temu rachunek oszczędnościowy TOP mogę wziąć udział w promocji. I tak przyszłościowo, aby nie pytać. Czy konto oszczędnościowe to też ROR, czy nim jest tylko konto osobiste.

  taki-ja Odpowiedz
  • Informacja z banku. Posiadając konto oszczędnościowe można wziąć udział w promocji.

   taki-ja
 • Admin przed chwilą złożyłam wniosek o to konto z Twojego linku. Czy wiesz jak długo czeka się na kuriera?

  Beata2 Odpowiedz
 • Ja przy okazji otwarcia konta w CA, zamykałem konto w Getin w ramach promocji z przeniesieniem konta. Konto w CA otwarte 15.01, ale nie wiem, kiedy Pani, która mnie obsługiwała wysłała wniosek o zamknięcie konta w Getin. 31.01 otrzymałem SMSa z CA „zgodnie z wnioskiem nr… rachuenk w banku dotychczasowym zostanie zamknięty…”.

  15 lutego otrzymałem przelew do CA z zamykanego konta Getin tytułem przeksięgowanie salda w związku z przeniesieniem konta.
  Czy data tego przelewu jest datą zamknięcia konta w Getin, tzn. przelew został wykonany ostatniego dnia aktywności konta? Ktoś się orientuje ? Bo nie wiem, czy załapie się jako ktoś, kto nie posiadał konta 18.02.

  Maciek Odpowiedz
 • Umowa podpisana 01.03, czyli, jak rozumiem, w marcu muszę tylko zrobić 1 płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę), aby uniknąć opłaty 8 zł za prowadzenie rachunku.
  Zaś obrót pod cashback zaczynam w kwietniu, bo za marzec i tak się mi nic nie należy.
  Czy tak?

  Marcio Odpowiedz
 • Wniosek złożony we wtorek późnym wieczorem, telefon potwierdzający we środę, w poniedziałek w drzwiach kurier z umową.

  mucha Odpowiedz
 • Czy da sie z kurierem umowic po poludniu czy wchodza w gre tylko typowe godziny pracy? Jaka to firma rozwozi?

  keton Odpowiedz
  • TNT

   Benito
  • Ok a jak z kwestia popoludniowej dostawy? Bo np. w ING Pocztex dziala tylko w godzinach typowej pracy, co jest sporym utrudnieniem.

   keton
  • Dzwoń do TNT , można dogadać dostawę nawet na późne popołudnie.

   Bogdan
  • Odnośnie dogadania godziny dostawy mam odmienne zdanie. Pewnie zależy od miejsca zamieszkania i ilości roboty kuriera. Najpierw w Getin w poniedziałek o 16 podczas weryfikacji usłyszałem że kurier będzie do 3 dni roboczych. Gdy nie było do czwartku wieczorem zadzwoniłem do Getin. W piątek o 15 oddzwonili z Getin i zapewnili że kurier będzie w poniedziałek. Zależało mi na godzinach do 13. Pracownik Getin zapewniał że zaznaczy moją prośbę kurierowi. W poniedziałek po 15 dzwoni kurier że jest pod blokiem. Poprosiłem o dostarczenie we wtorek do 13. Jest 19.30 brak kontaktu ze strony kuriera. I jak tu nie pić.

   rychu75
  • Dokładnie to samo miałem z kurierem, dlatego dzwoniłem do TNT , tel. 22 77…i coś tam dalej.

   Bogdan
  • Kurierzy jeżdżą tak jak im pasuje, a umawianie godzin przez konsultantów jest po prostu, żebyś w czasie rozmowy się lepiej poczuł przez chwilę. Nie ma co kombinować, tylko czekać na tel., o ile zadzwonią, bo DHL nie chce dzwonić…

   abc
 • A jeśli ktoś tak jak np ja miał pożyczkę tą darmową 2tyś zł w GB , i spłacił ostatnia ratę w tym miesiącu :D czy jestem nowym klijentem ? i łapie się na promocję ? mogę zakładać konto ?

  Arkadiusz Odpowiedz
 • Czy można bezpłatnie ustawić dowolny PIN do karty?

  Joana Odpowiedz
  • Karta przychodzi aktywna ale bez PIN-u więc ten nadaje się samodzielnie w bankowości internetowej. I tak jest to bezpłatne

   sebeksk
  • Dzięki, to może założę w kwietniu to konto. Na razie mam zwroty na większą sumę niż wydaję :)

   Joana
  • Założenie konta z moneybackiem uzależnione od bezpłatnej zmiany PIN-u? jednak klienci mają naprawdę przeróżne potrzeby :)

   abc
  • Za dużo mam już pinów do pamiętania :)

   Joana
 • Jak przyszedł login – to nie przyszło hasło.
  Jak przyszło hasło – to nie przyszedł login.

  Dzwoń na infolinie i proś się.
  Jeszcze dobrze nie zacząłem a już mi się odechciało bankować z nimi…

  Bogdan Odpowiedz
 • Dostalem dzisiaj karte. Ale brzydka i lowcostowa. Nawet nie jest wypukla. Takich kart nie pamietam od kilkunastu lat.

  keton Odpowiedz
  • Na dodatek czasem są problemy z płatnością zbliżeniową (przechodzi dopiero za 2.-3. razem)… Wyrobić zwrot i zamknąć…

   Paweł K.
  • To juz nawet w Nest mimo ze konto i karta zupelnie darmowe, karta brzydka ale wypukla i dzialala mi za kazdym razem.

   keton
  • Szkoda, panuję wziąć udział w tej promocji i liczyłem, że wzbogacę kolekcję o jakąś ładną kartę… W ostatnich latach płaskie karty dostałem tylko w Erobanku (ale ona przynajmniej wyróżnia się lakierem miejscowym) i mamBonus w Sygmie (była personalizowana na miejscu), wcześniej w 2012 miałem płaską Inteligo (ale przynajmniej ciekawostką był jej pionowy układ).

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja dostałem wypukłą – fakt brzydka

   Andw
  • Ale przecież do tego konta jest 10 wzorów kart, podczas zakładania konta wyboru nie było? Pewnie można później zamówić, niektóre są całkiem fajne, choć nie wiem jak z jakością wykonania.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja wyboru nie miałem. Jedynie udało mi się wydębic MC zamiast Visy. Wspominałem konsultantowi że mają brzydkie karty 😀 Visa byłaby kurierem razem z umową a tak MC. przyszła pocztą po tygodniu

   rychu75
  • W toip znalazłem nawet:

   1. Opłata za wydanie i wznowienie karty 0 zł
   8. Opłata za wydanie piątej lub kolejnej karty debetowej 5 zł

   — więc do tej brzydkiej domyślnej można 3 inne za darmo zamówić. ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • W trakcie otwierania konta ,ożna było wybierać do woli którą karę się chce więc w czym rzecz?

   Andw
  • W trakcie otwierania konta można było wybierać do woli którą kartę się chce więc w czym rzecz?

   Andw
  • Guzik prawda, podczas zakladania konta wybrana jest Visa (ta najtansza) i pole jest wyszarzone. Don – jak zalozysz konto to mozesz do swojej kolekcji zamowic ciekawego Mastercarda z wyswietlaczem ze zmiennym CVC :) Niestety taka przyjemnosc kosztuje 50zl.

   keton
  • Ano zauważyłem tego mastercarda z wyświetlaczem, faaajny… 😎

   Don Quijote de la Mancha
  • Moze przy zakladaniu konta nie ma wyboru karty przy otwieraniu z bankowosci skolka ugodno

   Andy
  • Szkoda, ze nie jest tanszy to moze bym przyeksperymentowal. Tez lubie takie gadzety, szuflada obok pelna starych kart, nie tylko bankowych.

   keton
  • Można było wybrać wzór karty jak dzwonili z banku po złożeniu wniosku, konsultanka sama się zapytała, nic nie zmieniałem i dostałem zieloną MC.

   Benito
  • Nikt sie o nic nie pytal ani mnie ani zony. A jak dostales MC to musiales cos zmienic, bo w formularzu dostepna byla domyslnie tylko Visa bez mozliwosci zmiany. Mam screenshota. Ale nie zaluje, bo konto pewnie pojdzie do zamkniecia za kilka miesiecy.

   keton
  • To musieli coś zmienić z tymi kartami, na początku promocji były MC, nawet w opisie promocji admin napisał, że domyślnie jest MC.

   Benito
  • >>>musieli coś zmienić z tymi kartami,
   Tak, były mc a teraz są v.

   Bogdan
  • Zakąske będę mógł wziąć na ząb , bo nie wiem czy wystarczy Visa czy starać się o MC ? Kiedyś miałem tam nie pamiętam czy Visę czy MC to wziąć się nie dała a jak jest teraz może ktoś wie ? MC coś popsuł się ostatnio z Idei we wszystkich punktach a z innego banku w Carfurze i dlatego pytam czy w tym banku któraś karta zadziała ? Z niecierpliwością czekam na podpowiedź zanim jeszcze nie zamówiłem . xyz

   prawdziwy-xyz
  • O ile dobrze pamiętam to abstynenci.
   Chyba, iż coś się zmieniło ale tego nie wiem.

   Bogdan
  • To przed świętami chyba nie zdążę wziąć śledzika , bo zanim karta dojdzie to będzie kwiecień . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Nie wiecie czy z MC z getinu daja jakies wpisowe w Priceless? Moznaby zamowic :)

  keton Odpowiedz
  • Teraz niestety nic, kiedyś coś tam dawali. W ogóle, jak dzwoniłem z miesiąc temu do nich połączyć karty w jedno konto PS, to babka na Infolinii banku nie wiedziała kompletnie ocb i po skonsultowaniu się z kimś oznajmiła, że się nie da u nich. Oczywiście wcześniej dzwoniłem do PS, ale akurat w przypadku kart GB odesłali mnie do banku. Na szczęście sprawnie to załatwili po wiadomości w systemie i może w ciągu godziny już miałem połączone.

   pws
 • Przy próbie doładowania konta Revolut wywala coś takiego:

  „Your authentication could not be completed because of a system error. If this happens consistently, please contact your CSR.”

  Miał ktoś wcześniej taki problem?

  NullPointerException Odpowiedz
  • Miałem coś takiego – trzeba wcześniej wykonać transakcję z użyciem Pin. Pierwsza transakcję w R na niską kwotę.

   mbo
  • Ok, dzięki. Zrobiłem zakupy w sklepie i potem poszło.

   NullPointerException
 • doladowywalem z ich karty niedawno, nie bylo problemu, moze jakies prace w weekend maja?

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy