5 zł comiesięcznej zniżki za opłacanie abonamentu Play kartą Mastercard

Zakończona

Wystartowała druga edycja promocji przeznaczonej dla abonentów sieci Play. W zamian za opłacanie faktur kartą MasterCard zgarnąć możemy 5 zł comiesięcznej zniżki.

5 zł miesięcznie za opłacanie abonamentu Play cyklicznie kartą MasterCard
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem abonamentu Play (również dla firm). Oprócz tego należy udać się do jednego ze sklepów sieci i aktywować Cykliczną Płatność Kartą Mastercard. Mamy na to sporo czasu – zgodnie z regulaminem aż do końca sierpnia 2018.

Co istotne aktywacja usługi możliwa jest wyłącznie za pomocą terminala płatniczego First Data. W związku z tym warto sprawdzić wcześniej, czy salon do którego się udajemy bierze udział w kampanii na stronie play.pl.

Z oferty możemy korzystać przez 6 miesięcy, zyskując łącznie 6 x 5 zł, pod warunkiem skutecznego i terminowego uiszczania należności. Play zastrzega, że utracimy prawo do rabatu w momencie, kiedy więcej niż jedna płatność „nie przejdzie”.

Pierwszy rabat otrzymamy za pierwszy okres rozliczeniowy następujący po aktywowaniu płatności cyklicznej MasterCard.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy dotyczy to również Mixa?

  Mateusz Odpowiedz
  • najprościej zaglądnąć do regulaminu i sprawdzić, czy jest nasza taryfa. Mi te wszystkie nazwy, jako prepaidowcowi, niewiele mówią :)

   Michał
 • Jesli bralem udzial w poprzedniej edycji to czy można ponownie?

  Maciej Odpowiedz
 • A co z opłatą za transakcje?
  Opłata za każdorazowe obciążenie karty płatniczej w ramach usługi wynosi 1 zł i jest pobierana przez Blue Media S.A.

  Jest ona zniesiona? Czy trzeba liczyć że dostanie się 4zł, a po sześciu miesiącach będzie -1zł.

  Xar Odpowiedz
  • Przyznam szczerze, ze miałem z tym problem. Pamiętam, że w poprzedniej edycji była taka opłata, ale tu jest wymieniony inny pośrednik – więc być może nie ma? Pewnie najszybciej pomogą w oddziale albo… wyjdzie w praniu. Dajcie w każdym razie znać :)

   Michał
 • Tak naprawdę, to tylko 4 zł zniżki, bo operator płatności pobiera 1 zł opłaty manipulacyjnej za każdy miesiąc.

  Brak Odpowiedz
  • Dokładnie. Cykliczna płatność kartą w Play świadczona jest przez Blue Media, więc zyskujemy rabatu 4 zł na miesiąc. Co nie oznacza, że się nie opłaca skorzystać ;)

   Justyna
 • Czy z oferty można skorzystać po raz drugi? Niedawno rezygnowałem z Cyklicznej Płatności, ponieważ zamykałem kartę z której przelew był dokonywany. Czy mogę zarejestrować inną kartę w drugiej edycji?

  mateusz Odpowiedz
 • Czy z tych opłat cyklicznych można zrezygnować po 6 miesiącach ?

  Krzysztof2 Odpowiedz
 • Mozna w każdym momencie przez stronę play24 , w aplikacji nie znalazłem odpowiedniej zakładki na to. Usługa jest dezaktywowana jeszcze tego samego dnia

  Mateusz Odpowiedz
 • Czy mając już od jakiegoś czasu aktywne cykliczne płatności Mastercardem muszę jeszcze coś robić, czy z automatu naliczy mi się 5 zł rabatu od faktur?

  Mateusz Odpowiedz
 • dzis miala isc pierwsza platnosc w ramach cyklicznych platnosci – ale dostalem info ze – platnosc sie nie udala… ( nie wiem z jakiej przyczyny)
  wiec nici z obnizki – trzeba chyba wylaczyc usluge…

  michal1607 Odpowiedz
 • Nie działa regulamin, wiec mam pytanie rabat jest naliczany na następnej fakturze jako pomniejszenie czy jako zwrot na kartę w postaci $ i jeśli zwrot ile się na niego czeka?

  Darofx Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy