50 zł dla uczniów za świadectwo ze średnią min. 4,0 od Santander Bank Polska (i 380 zł w pozostałych promocjach!)

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska przeznaczona dla uczniów – i to niekoniecznie pełnoletnich! W zamian za założenie Konta Jakie Chcę bank zapłaci nam 50 zł w gotówce :)

50 zł za świadectwo od Santander Bank Polska

50 zł dla uczniów ze średnią min. 4,0

Aby wziąć udział w promocji należy być uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej, który ma ukończone 13, ale nieukończone 20 lat. Oprócz tego wymagane jest bycie nowym klientem Santander Bank Polska – co w tej promocji oznacza brak konta osobistego w PLN w tym banku od 1.05.2018.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że otworzymy Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową (Dopasowaną) w terminie do 30.09.2019. Oprócz tego bank wymaga od nas otwarcia dostępu do bankowości elektronicznej Santander online, zaakceptowania zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Wymagane jest również wybranie formy otrzymywania komunikacji od banku za pomocą kanałów elektronicznych (zamiast listownie) – ten wymóg dotyczy jedynie otwierających konto w oddziale.

Pamiętajmy, że jeśli jeszcze nie jesteśmy pełnoletni, to zgodę na otwarcie konta oraz udział w promocji powinien udzielić nasz opiekun prawny (zazwyczaj rodzic).

No i najważniejsze: najpóźniej do końca września powinniśmy się udać do banku i przedstawić świadectwo za kończący się rok szkolny, na którym mamy średnią ocen klasyfikacyjnych co najmniej 4,0 (bez wliczania oceny z zachowania).

I to tyle! Osoby, które spełnią powyższe warunki, zgarną 50 zł w gotówce. Bank wypłaci nagrodę na nowo-otwarty rachunek do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Przykładowo podpisując umowę i przedstawiając świadectwo już w czerwcu bank wypłaci nagrodę w połowie lipca.

Dodatkowe 380 zł dla osób pełnoletnich!

Na koniec przypomnę, że osoby pełnoletnie mogą zarobić znacznie więcej na otwarciu konta w Santander Bank Polska. Zamiast 50 zł za świadectwo tylko do końca czerwca możliwe jest zgarnięcie kolejnych 150 zł na start. A oprócz tego dodatkowe 80 zł za założenie konta z polecenia oraz ewentualne 150 zł za wpływy wynagrodzenia.

Aby się zbytnio nie powtarzać odsyłam do mojego wpisu sprzed miesiąca, w którym wyjaśniam jak zgarnąć aż 380 zł w kumulacji promocji Santander Banku :)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • siema admin,
  wiadomo coś czy idea będzie proponowała w krótkim czasie jakieś dobre lokaty <3%?
  dzisiaj robiłem przelew do innego banku na dobrą kwotę i nawet propozycji nie dostałem jak to zwykle bywało. ledwo zipią już?

  Wuuuuu Odpowiedz
  • Tak, zakładamy konto w promocji opisanej pod tamtym linkiem (380 zł), a świadectwo przynosimy w dowolnym momencie – byle do końca września :)

   Michał
 • Jaki kurier przywozi umowę?

  robertsas Odpowiedz
 • Witam, czy można uzyskać oprócz tych 50 zł (za świadectwo) jeszcze 80zł za polecenie? Ja jako ojciec polecę mojego 14 syna. Czy to nie przejdzie?

  werek Odpowiedz
  • Szanowny Panie, niestety nie. Promocja polecam mój bank dotyczy osób tylko pełnoletnich. Syn może jedynie skorzystać z promocji za świadectwo. Pozdrawiam, Andrzej.

   Zespół-Santander
  • Jak to nie może, proszę przeczytać regulamin Promocji Polecam mój Bank-edycja IV: jest tam wprost zdefiniowana Osoba małoletnia. Dodatkowo cytuję:

   Uczestnikiem Programu jako osoba Polecona („Polecony -nowy klient”)–może być osoba fizyczna posiadająca obywatelstwo polskie, która spełniła łącznie poniższe warunki: 2.1.-Osoba małoletnia -w imieniu której występuje Przedstawiciel ustawowy, który wyraził zgodę na udział w Programie albo -Osoba pełnoletnia, która ukończyła 18 latiposiada pełną zdolność do czynności prawnych.

   chmiel
  • @chmiel Szanowny Panie, rzeczywiście – promocja „50 zł dla uczniów ze średnią minimum
   4,0 na świadectwie” łączy się z innymi. Dodatkowo zgodnie regulaminem programu poleceń osobą poleconą może być osoba małoletnia. Wszystko będzie można załatwić podczas wizyty w oddziale, ponieważ konto dla osoby małoletniej może być otwarte w oddziale. Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
 • Czy można zamknąć konto bez konsekwencji po odebraniu nagrody?

  Dominik Odpowiedz
 • Jest afera, proszę o podpowiedź. Założyłem dziecku rachunek, otrzymał 50 PLN. Na etapie zakładania rachunku założona została też promocyjna lokata – 20 tys PLN. Właśnie wygasła. Problem w tym, że nie można tej kasy wypłacic ani nic z nią zrobić. Pani na infolinii informuje że to dla bezpieczeństwa małoletnich… Mogę wypłacić 5 tys a reszty nawet nie mogę ulokować u nich bo … bo to przelew a przecież jest blokada. To nie jest normalne. Prosze o podpowiedź jak ten temat rozwiązać – czyli jak wypłacić 20 tys PLN z wygasłe lokaty ?

  coin Odpowiedz
  • Tak bylo juz w Millenium. Musisz miec papier z sadu rodzinnego czy jakos tak. Moze odezwie sie ktos, kto mial juz takie doswiadczenia.

   keton
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy