50 zł za założenie darmowego EnveloKonta

Zakończona

Pamiętacie promocję EnveloBanku, która była tak popularna, że zakończyła się w zaledwie dobę? Właśnie ruszyła jej druga edycja. Tym razem za otwarcie darmowego EnveloKonta zgarnąć możemy 50 zł w gotówce.

50 zł za założenie EnveloKonta

EnveloKonto z premią 50 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiada żadnego konta w Banku Pocztowym ani nie jest w trakcie otwierania EnveloKonta. Oznacza to, że osoby posiadające EnveloKonto w przeszłości nie są wykluczone :)

Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia akcji promocyjnej. Istotne również, aby po rejestracji w promocji kliknąć w wygenerowany dla nas link i złożyć wniosek internetowy o EnveloKonto wraz z kartą debetową.

Wymagane zgody do założenia EnveloKonta w promocji z premią 50 zł
Wymagane zgody

Na spełnienie powyższych warunków mamy teoretycznie czas do 15.07.2018, jednak organizator zastrzega, że pula promocyjnych wniosków wynosi 2800 sztuk, a po jej przekroczeniu dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe. Co ciekawe wprowadzono mechanizm limitujący wnioski do 250 sztuk dziennie – to na wypadek, aby promocja nie skończyła się zbyt szybko (i zasypała bank tysiącami wniosków w kilka godzin). Przypomnę bowiem, że w poprzedniej edycji promocji 2000 wniosków zostało złożonych w zaledwie 24 godziny!

Co dalej? Zgodnie z regulaminem promocji powinniśmy zawrzeć umowę z bankiem najpóźniej do 3.08.2018, a następnie wykonać co najmniej 3 płatności EnveloKartą na łączną kwotę min. 100 zł do 24.08.2018. I… to tyle! :)

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani mailowo do 7.09.2018. Wtedy też konieczne będzie udanie się ponownie na stronę promocji i uzupełnienie danych do odbioru nagrody. Będziemy mieć na to czas do 14.09.2018. Premia w wysokości 50 zł zostanie nam przelana do 21.09.2018.

Ile kosztuje EnveloKonto?

EnveloKonto to rachunek darmowy. Nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie konta, niezależnie od tego czy korzystamy z niego aktywnie, czy nie.

Posiadanie karty do konta jest również darmowe, choć po spełnieniu dwóch prostych warunków: wpływ 1000 zł (np. ze swojego konta w innym banku) oraz jedna płatność kartą. Przewidziano jednak pewnie wyjątek: osoby poniżej 26 roku życia nie płacą za kartę niezależnie od wykonanych aktywności.

Wypłaty z bankomatów w kraju? Tu również brak opłat. Za granicą zapłacimy 1% prowizji od wypłaty, ale samo przewalutowanie będzie po kursie Visa (czyli praktycznie bezstratnym). Pamiętajmy również, że karta nada się świetnie do transakcji bezgotówkowych w walucie obcej – nie będzie żadnych dodatkowych prowizji! :)

Zwrot za e-zakupy!

Na koniec prawdopodobnie najlepsza (z naszej perspektywy) zaleta EnveloKonta, czyli zwrot za e-zakupy. O co chodzi? Jeśli zakupimy jakiś towar w sieci i wybierzemy jedną z dostaw Pocztą Polską (w tym Pocztex czy zwykły list polecony), to będziemy mogli zgarnąć 2 zł zwrotu. Istotne tylko, aby zakup wyniósł min. 30 zł i żeby zostać opłacony za pomocą pay-by-link z EnveloKonta lub za pomocą karty debetowej.

Jeśli spełnimy te warunki i zalogujemy się do bankowości internetowej lub mobilnej podając numer opłaconej przesyłki, to kolejnego dnia roboczego otrzymamy 2 zł premii. Na wprowadzenie danych przesyłki mamy 30 dni.

Envelo nagrodzi nas również bonusem za co 10 przesyłkę – otrzymamy wtedy dodatkowe 10 zł. Oczywiście zwrot nie będzie naliczany w nieskończoność. Limity przewidziane są na maksymalnie 20 zł miesięcznie oraz 200 zł rocznie.

Na koniec dodam, że w promocji z premią na start nie jest wymagane zaznaczanie zgód marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej. Jeśli natomiast chcemy otrzymywać premię za e-zakupy, to takie zgody musimy zaznaczyć (tylko na potrzeby banku, podmiotów zewnętrznych – nie).

EnveloBank - zgody marketingowe i handlowe do e-zakupów
Wymagane zgody do premii za e-zakupy

Nie przegap!

Komentarze

 • NIE WARTO, później więcej stracicie pieniędzy na paliwo, bilety, telefon by to konto zamknąć!

  Ewelina Odpowiedz
  • Jedyne konto oprócz mille którego nie warto zamykać, bo się może przydać.

   Imię
  • Do czego może się przydać?

   Emej
  • 1. Do transakcji w walutach obcych (w weekendy ma kurs nawet lepszy, niż Revolut, a nie trzeba kombinować z doładowywaniem).

   2. Do wygodnych bezpłatnych wpłat we wszystkich placówkach pocztowych.

   3. Do bezpłatnych wpłat we wszystkich wpłatomatach Euronet.

   4. Do wygodnych (w każdej kwocie) bezpłatnych wypłat we wszystkich bankomatach w Polsce.

   Don Quijote de la Mancha
  • Bezpłatne wpłaty na poczcie – a na co to komu? U mnie kolejka na poczcie minimum 30min :)

   ceglaaa
  • No widzisz, a ja mieszkam w centrum miasta, w pobliżu mam dwie placówki pocztowe (w tym jedną w centrum handlowym, więc długo czynną), przeważnie przede mną jest albo jedna osoba, albo nie ma żadnej.

   „na co to komu?” — choćby mojej koleżance, którą namówiłem na założenie tego konta w poprzedniej promocji, wcześniej miała konto tylko w mBanku, który w jej miasteczku ma tylko jeden bezpłatny wpłatomat, położony daleko od je domu; placówek pocztowych jest tam więcej i są w różnych dzielnicach.

   Przy okazji nasuwają się porównania z Millennium 360°, także fajne konto dla ubogich, podobnie do Envelo ma nowoczesną bankowość internetową i mobilną (choć Envelo przegrywa brakiem HCE), ma identyczne warunki bezpłatności dla konta z kartą (choć Envelo wygrywa bezpłatnością w wariancie bez karty), ale właśnie olbrzymią wadą Millennium jest bardzo mała sieć oddziałów (a więc i wpłatomatów) — np. w tym miasteczku, o którym powyżej pisałem nie ma żadnego, najbliższy jest w odległości kilkudziesięciu kilometrów, co oznacza brak możliwości bezpłatnych wpłat na swoje konto. W przypadku Envelo można to zrobić niemal dosłownie w każdej wsi (choć pewnie na wsiach może się to wiązać z kolejkami).

   Don Quijote de la Mancha
  • Bardzo często płacę na amazonie, czy chińskich sklepach które wspierają paypal.
   Do revoluta nie mam zaufania.

   Imię
  • Wpłaty we wpłatomatach Euronetu są darmowe ? DON testowałeś ?

   Zdzisiek80
 • Mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski z poprzedniej promocji, bo inaczej będzie kolejna burza.

  deloe Odpowiedz
 • Tak wyciągnęli, że od wczoraj nie można się zalogować do systemu.

  Ewelina Odpowiedz
 • Juz przy drugiej promocji okazalo sie ze daja dozywotni zakaz udzialu w promocjach Envelo! Nie wiem po co, przeciez nikt tam juz nie zalozy konta, chyba ze lubi bardzo duze ryzyko za niewielka premie :)

  aaaa Odpowiedz
 • Mając konto w Pocztowym, można otworzyć też Envelo?

  sebeksk Odpowiedz
 • Będąc dzisiaj na poczcie po list polecony pomyślałem – no to sprawdzę czy uda mi się zamknąć konto, które wg niektórych jest nie do zamknięcia. „Nie mamy przeszkolenia, nie wiemy nawet jakie druki”. Miasto powyżej 400k mieszkańców. Żen

  fb Odpowiedz
 • Ja jakoś po kilku tygodniach zamknąłem. Dla 50 PLN nawet nie spojrzę w kierunku poczty…

  ROLO Odpowiedz
 • Ja żałowałem, że założyłem konto w tym parabanku dla 150zł a teraz oferują 50zł. Zdecydowanie nie warto. Ten „bank” w porównaniu do innych ma podejście do klienta jak z czasów PRLu i technologiczne jest daleko z tyłu.

  Maxim Odpowiedz
 • Dziś na poczcie po tym jak dopiero nerwy mi puściły i zrobiłem małą awanturę udało się złożyć wzór podpisu, który wymagają do zamknięcia konta, sporo nerwów było i jeszcze kierownik heh Najlepsze,że poczta była z obsługą kont bankowych. Wbrew pozorom zamknięcie tego konta graniczy z cudem…

  Fixer Odpowiedz
 • za te 50zl tez bym ponownie nie zakladal tego konta, aktualnie pozbylem sie karty, nadal mam konto za ktore nie ma oplat, ale nie moge je zamknac wg nich nawet listownie bo musze dac im podpis.. w miescie mam tylko zdaje sie jedna placowke taka w ktorej mozna to zrobic bo na poczcie niby sie nie da…

  swoja droga 24. maja dostalem od nich maila ze zmienia sie regulamin i mozna natychmiastowo zamknac konto, tylko czy w takim przypadku moznaby sprobowac listownie ?

  jacenty Odpowiedz
  • Nie, bo skoro nie mają twojego podpisu, to nie są w stanie potwierdzić, czy to list na pewno podpisany przez ciebie. Ot tak się zabezpieczyli, żeby im statystyki liczby kont nie podupadły za szybko;)

   Emej
  • A w Idea Bank da się bez problemu zamknąć konto? Podobno można listownie ale przecież IB też nie ma wzoru podpisu, to nie jest przeszkodą?

   Ewa
  • @Jacenty obiecują Ci czy grożą, że będziesz mógł zamknąć to konto? :D :D

   abc
  • W ogóle jak można zakładać konto za 5 dych, dziś 100 to standard minimum, najlepiej z jakimiś bonusami, typu punkty PS lub dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe :)

   abc
 • A jak składałem wniosek, ale go nie sfinalizowałem to łapie się na to promo? W zasadzie nie chodzi mi konkretnie o to, ale jakby kolejne było na podobnych warunkach to jak to wygląda? Złożenie wniosku jest równoznaczne z założeniem konta, czy samo wnioskowanie już mnie wyklucza?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Swoją drogą, jak będziecie jednak zakładać (i później zamykać) to konto to weźcie pod uwagę jeszcze jeden fakt. Za datę wpływu wypowiedzenia nie uznali mi w Envelo daty wysłania maila z wypowiedzeniem, tylko datę jego przekazania do odpowiedniej komórki. Rożnica była kilkudniowa. W moim przypadku to skutkowało niemożliwością zamknięcia konta w trybie natychmiastowym. Machnąłem na to ręką, bo nie wygenerowało to żadnych opłat, no ale jednak…

  25 Odpowiedz
  • U mnie różnica w czasie wyniosła ok. 3 tygodnie. Mogą sobie uznawać co chcą – co to kogo obchodzi? Jeśli czas obiegu dokumentu pomiędzy ich departamentami trwał rok to też ta by się tłumaczyli? Śmieszne…

   ROLO
 • NIE POLECAM, działanie tego czegoś – masakra, załatwienie czegoś na poczcie – masakra, zamknięcie karty – masakra, opłaty za kartę i wpis do BIK-u w gratisie ;) Generalnie za 50 zł tyle zabawy, że ja pierdzielę ;) bez jaj :D Teraz to nawet za 500 bym się zastanawiał czy warto …

  JoX Odpowiedz
  • Ja właśnie po mojej zabawie z zamykaniem tego konta tak sobie pomyślałem, że chyba z 500 zł. musieliby dać aby mnie skusić. A, że zamykanie mam już przećwiczone (i to dokładnie:) to chyba bym się wtedy skusił:)

   Kac78
 • Ja do dziś bujam się z zamknięciem bo nie ma Pani na poczcie co by mogła przyjąć wzór podpisu. Chodzi o konto żony moje jakoś szczęśliwe się zamknęło, nawet przelew na 1 gr odrzuciło. Nigdy więcej do tego dziadostwa…..

  jojo Odpowiedz
 • pisałem przy poprzedniej promocji, że to bez sensu
  pocztowy wypłaca minimum 46,5 PLN co miesiąc i tą opcję trzeba było wybrać

  kruczi Odpowiedz
  • Nakresle tu sens. Posiadanie konta w Banku Pocztowym dozywotnio wyklucza z mozliwosci zalozenia promocyjnego konta Envelo, wiec najpierw trzeba zalozyc Envelo a dopiero potem w Banku Pocztowym, ktorego nie interesuje gdzie i kiedy miales konta. Kategorie apteka/sport odpuszczam, wiec wychodzi tylko 26,50 zl co miesiac w promocji „Pocztowe Korzyści”, ale w skali roku ladnie to wyglada :)

   aaaa
  • Jesteś na bieżąco? Pocztowe Korzyści finito

   K+M+B
  • Trzeba czekac do 1 lipca, ale oczywiscie mozliwy jest dozywotni ban dla wszystkich majacych cos z nimi wspolnego

   aaaa
 • Te promocje schodzą na psy.. niedługo będą dawać dwie bułki za założenie konta…

  K+M+B Odpowiedz
 • jak chcecie zaraz zamknąć to nie zakładajcie. Do dzisiaj walczę bo nie wyłączyli dostępu do panelu banku, trzeba pisać reklamację. Wszystko jest na starym papierkowym poziomie znanym z poczty polskiej. Samo konto może i fajne ale reszta słaba.

  Mars Odpowiedz
 • Ja również mam „konto” z poprzedniej promocji. Placówka pocztowa, która jest na liście obsługujących:
  – w sobotę nie była w stanie się dostać do systemu
  – w tygodniu 2 panie nie ogarnęły, jak przyjąć wzór podpisu (w tej instytucji tylko pani z jednego okienka może spytać panią z drugiego okienka, mogą zapomnieć o jakimś telefonie ze wsparciem…).

  Także… jak ktoś z was chce zakładać, to tylko kurierem albo w placówce. Zakładanie przelewem wiąże się z trudnościami zamknięciem.

  ls5 Odpowiedz
 • z 2800 zostało jeszcze 2681 – to tylko 120 osób skusiło się na te 50 zł… jak tak dalej pójdzie może na jesieni zdecydują się na większy bonus… zwłaszcza że były trudności z zamykaniem konta

  piotro Odpowiedz
  • Nie spodziewam się wielkiego bum. Ta promocja jest lekko żenująca, oczywiście na tle ostatnio przeprowadzanych przez inne banki.

   między 100-200zł szacuje się koszt pozyskania danych osobowych, więc to oferta dla naiwniaków. Oczywiście są ludzie, którzy nie mają kont bankowych oraz tacy którzy mają konta i wciąż płacą za przelewy i inne operacje ciężkie pieniądze. Są też oczywiście osoby, które idą do banku i otwierają konta nie dostając żadnej premii, więc… patrząc z perspektywy nie-wisienkowicza to może i niezła oferta.

   K+M+B
  • Może po sezonie wakacyjnym dorzucą rękawki do pływania albo hamak x)

   p0k3m0n
  • Haha. Myślę, że w następnej edycji powrót do lat 90 – długopis smycz i firmowa teczka

   K+M+B
 • właśnie się mocno zdziwiłem jak z ciekawości zadzwoniłem do Envelobanku i mimo iż składałem wypowiedzenie na wszystkie rachunki to okazało się że zamknęli ror ale zostało aktywne konto oszczędnościowe (co dziwne na wypowiedzeniu wyraźnie napisałem również jego pełny nr) Składane 8 marca na poczcie (wzór uzupełniony w kwietniu) … Takie niedociągnięcia zniechęcają a 50 zł to mała rekompensata za tego rodzaju przejścia

  piotro Odpowiedz
  • W aliorze też kiedyś poprosiłem o zamknięcie wszystkich kont, coś pomruczało „ok, czy coś jeszcze?” Ale konto oszczędnościowe będzie zamknięte? Pomruczało, że zaraz to zrobi. Po chwili pytam, czy wszystkie rachunki będą zamknięte. Odmruczało, że z tego, co widzi, to tak. Pytam więc, czy sprawdziło mój rachunek maklerski. Oczywiście nie.

   Iks
 • także warto żeby czytelnicy zadzwonili czy naprawdę wszystko jest zamknięte ….w tym Banku jeżeli ktoś składał wypowiedzenie

  piotro Odpowiedz
 • W poprzedniej ich promocji próbowałem założyć konto – przelewem odrzucali, a osobiście w placówce to gały robili i nie wiedzieli o co chodzi (sprawdzone na 3 pocztach). Dobrze że wtedy nie założyłem kurierem.

  asd Odpowiedz
 • Ooooo widzę że jeszcze się Jankos tu nie wypowiedział…. No to po jego wpisie wielu odechce się zakładać konto :) :) :)

  jojo Odpowiedz
 • Dzień dobry, Czy ktoś kto przez to przechodził mógłby po kolei krok po kroku wyjaśnić jak wygląda proces efektywnego zamknięcia tego konta, tak żeby nie było problemów?

  Nowicjuszka Odpowiedz
  • jesli tylko nie zakladales konta osobiscie a przez internet np przelewem to nie zamkniesz go nawe listownie, co jest dziwne bo np idea bank to umozliwia, nie majac podpisu klienta,

   aby jeszcze utrudnic zamkniecie mozna to zrobic w placowce envelo banku tylko takiej ktora ma bankowe zdolnosci cos takiego, na poczcie sie tego nie zrobi,

   swoja droga niedawno zmieniali regulamin i daja natychmiastowa mozliwosc wypowiedzenia rachunku, takze tutaj troche inna sytuacja, i uniemozliwianie zrobienia tego nie skladajac uprzednio podpisu u nich jest mam wrazenie naginaniem przepisu przez nich..

   jacenty
 • Nie warto zakładać tam konta, a już na pewno nie dla tych marnych 50 zł. No chyba, że ktoś tak nisko ceni swój czas.

  Przy pierwszej promocji próbowałem założyć to konto dwukrotnie w dwóch różnych placówkach PP określonych jako oficjalny punkt EnveloBanku. Obydwie w centrum Warszawy. W pierwszej placówce nikt nie miał pojęcia, czym jest EnveloBank, w drugiej Pani na poczcie nie znalazła mojego wniosku w systemie i bez mojej wiedzy zaczęła mi na nowo zakładać konto na zwykłych, niepromocyjnych warunkach sądząc, że się nie zorientuję(?).

  Po kilku miesiącach na maila dostałem informację, że w mojej „Skrzynce Envelo” czeka na mnie wiadomość, więc mimo tego, że do założenia konta nie doszło, moje dane były przetwarzane. Całe szczęście weszło RODO i udało się zakończyć ten cyrk po kontakcie z IODem.

  x Odpowiedz
  • @x Wiesz, że skrzynka envelo to nie to samo co bankowe Envelokonto?

   wiechu
  • Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Problem w tym, że nigdy nie posiadałem żadnego konta w Envelo (nie banku), jedyna moja styczność z marką była za pośrednictwem tamtej promocji.

   x
  • @x to ciekawe co piszesz, bo skoro dostałeś email, że w skrzynce envelo czeka na Ciebie wiadomość to znaczy, że ten email jest z nią powiązany. A żeby aktywować taką skrzynkę i hasło do niej to trzeba było dostać linka aktywacyjnego i w niego kliknąć. Skoro twierdzisz, że nigdy skrzynki envelo nie zakładałeś, to wychodzi na to, że ktoś musiał Ci się włamać na emaila.

   wiechu
  • @wiechu Nie ma szans. 64-znakowe hasła składające się z losowych znaków i logowanie dwuskładnikowe. Każdy dostęp jest logowany w dzienniku.

   Przed przystąpieniem do promocji nie otrzymywałem żadnych takich maili, nic związanego z marką Envelo, absolutnie nic. Nawet nie interesowałem się usługą Envelo.

   x
  • @x jeszcze raz; zacytuję sam siebie: „A żeby aktywować taką skrzynkę i hasło do niej to trzeba było dostać linka aktywacyjnego i w niego kliknąć.” Innej możliwości nie było.

   Wiechu
  • @wiechu Tak, jak mówię. Nie interesowałem się usługą Envelo, włamanie na pocztę jest praktycznie niemożliwe, nie zakładałem świadomie żadnej skrzynki Envelo. Nie rozumiem, co próbujesz mi udowodnić i po co w ogóle dalej ciągniemy tę dyskusję.

   x
  • Nic nie próbuję udowodnić tylko stwierdzam fakty: nie było żadnej możliwości założenia skrzynki envelo, bez samodzielnej aktywacji linka który przychodził na własnego emaila. Ok, koniec dyskusji.

   Wiechu
 • @jojo dziękuję za zapowiedź i zbudowanie napięcia :) Niestety jestem obecnie zbyt zajęty by pisać kolejne wywody na temat tej instytucji aspirującej by określać się mianem „Banku”. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do poprzedniej promocji i komentarzy pod wpisem. Nikt chyba nie rzuci się do zakładania konta dla marnych 50zł a czytając komentarze, zastanowi się 2 razy nawet jeśli będą oferować kwotę kilkukrotnie wyższą… Byliśmy królikami doświadczalnymi i pionierami w dziedzinie zamykania tego konta. Mi udało się po wielu perturbacjach. I myślałem, że Ci „bankowcy” już wiedzą jak to ugryźć a tu teraz kolejne osoby piszą, że nadal jakieś problemy mają… Podsumowując: personel niewtajemniczony w tajniki obsługi, infolinia pracownicza prawie nie istnieje by ich doszkolić, a najgorsze jest to, że brak jakiegokolwiek zaangażowania z ich strony by rozwiązać problem klienta. Co rusz jakieś kwiatki wyłażą to brak blokad na karcie debetowej, wydasz więcej niż masz i Cię do BIK zgłoszą i po Twojej historii kredytowej, to konta nie zamkną bo nie ma wzoru podpisu a żeby go złożyć to trzeba się uzbroić w cierpliwość… SZKODA CZASU I NERWÓW!

  jankos Odpowiedz
 • Niech nikt nie korzysta z tej ” super promocji ” to może się ograną, że coś nie halo … albo i nie :) Po doświadczeniach z Envelo raczej to drugie :D Jedynie pewnie większy bonus dadzą jak to im nie zejdzie ;)

  JoX Odpowiedz
  • ale zmniejszenie premii ze 100 zł na 50 zł w nowej promocji i ograniczenie dzienne liczby wniosków świadczy o kompletnym niezrozumieniu rynku… ktoś tam myśli bardzo prosto ;)

   abc
 • skutecznie zniechęciliście mnie do tego konta, chociaż przyznam że od początku miałem mieszane uczucia…

  gregoopl Odpowiedz
 • Zwracam uwagę, że osoby posiadające EnveloKonto w przeszłości również mogą wziąć udział w promocji :)

  Michał Odpowiedz
  • Z tego co tu czytam to byli klienci są od tego dalecy :D

   kacperek
  • @kacperek Idealne podsumowanie tej promocji:)

   Kac78
  • A ja jestem bliski podjecia decyzji o udziale w drugiej edycji! Do konca pazdziernika powinno udac sie zamknac konto i pewnie bedzie juz trzecia edycja ogloszona :)

   aaaa
  • Też się zastanawiam, od północy tylko 33 osoby wysłały wniosek o konto, bardzo słabo to idzie… Mogliby dać lepsze warunki, choć tą 100…

   M3
 • Przez ostatnie 13 godzin złożono tylko 13 wniosków, pewnie gdyby dawali 100 zł, dzienny limit wniosków, 250 sztuk, byłby wyczerpany.

  M3 Odpowiedz
 • Na stroniie banku zauważyłem, że jest jakiś moneyback od 5% na stacjach benzynowych do 20% w restauracjach w ramach visaoferty. Korzystał ktoś z tego? To dotyczy wszystkich np. stacji, czy jakichś wybranych? Dla 5% na stacjach przez dłuższy czas przeżyłbym trudności z zamknięciem konta :D

  kacperek Odpowiedz
  • ja akurat dziś skorzystałem z visaoferty, chociaż już dawno skreśliłem ten program, to jednak dziś pojawiła się ciekawa oferta w Wojasie ;)

   abc
  • Skoro się pojawiła to rozumiem, że są to oferty czasowe do wybranych sieci tak? Nie ma stałego moneybacku na wybrane rodzaje zakupów np. stacje benzynowe, restauracje? Można z tego korzystać posiadając vise w innym banku?

   kacperek
  • Z visa oferty mozna korzystać w kazdym banku. Instaluje się oddzielna aplikacje i rejestruje tam swoją kartę vise. Oferty zmieniają się cyklicznie, czasem wracają, ale nie zawsze

   X
  • Ok, dzięki :)

   kacperek
 • A ja chętnie przygarnę te 50 zł. Po otrzymaniu premii, zastrzegam kartę bez zamawiania nowej. Wtedy konto jest za free. Jeśli na koncie nie będzie przez pół roku żadnych obrotów, to bank ma prawo wypowiedzieć umowę.

  Krzysztof1906 Odpowiedz
  • Ale nie musi tego zrobić. A jak zmieni w między czasie TOiP i za konto przez rok będziesz miał naliczaną opłatę? Twoje ryzyko…

   ROLO
 • Jak wygląda wpłata środków w okienku pocztowym? Trzeba podać numer konta czy jak się to odbywa? Pozdrawiam.

  gru Odpowiedz
 • Konto z pierwszej edycji zamknęło się w kwietniu. Marna ta nagroda: 50 zł ale wszedłem w to. Wszystkie dane / szcz. adres, telefon,e-mail / podałem takie same jak w pierwszym wniosku i bez problemów przyjęło. Zostało jeszcze 242 wnioski a więc tłoku nie ma.

  Waldemar Odpowiedz
 • @Waldemar
  Dziś zostało jeszcze 2412 promocyjnych wniosków. Tak więc Waldemarze tłoku nie ma oj nie. Nie wiem czy w tej sytuacji wypełniać wniosek czy jeszcze poczekać. Może w następnej edycji dadzą więcej?

  Beata2 Odpowiedz
 • W tabeli opłat i prowizji jest napisane że co miesiąc pobierane jest 5zł za to, by bezpłatnie wypłacać z bankomatów. W artykule że wypłaty darmowe. No „abonament” co miesiąc jest pobierany. Czy dobrze rozumiem?

  Miriam Odpowiedz
  • Wypłaty w kraju są darmowe. Wypłaty za granicą płatne i to do nich można włączyć abonament za bezpłatne wypłaty za 5 zł miesięcznie

   Michał
 • Pozostało 2108 promocyjnych wniosków. Chyba coś się ruszyło.

  ROLO Odpowiedz
 • Dla zainteresowanych.
  Mam nie najgorsze, mimo wszystko, wspomnienia z pierwszej edycji. W drugiej założyłem hurtowo, czytaj rodzinnie. Wszystko bez najmniejszych problemów. Wczoraj i dzisiaj powysyłałem po te 1000 na każde konto. Okazuje się, że z automatu przeniesiono/dopisano z poprzedniego konta odbiorców zaufanych. Sprawdziłem numery się zgadzają. A i inne dane też. W drugiej edycji mam inny numer ROR/ login oczywiście ten sam/.

  Waldemar Odpowiedz
 • Koniec imprezy? „Ta oferta konta wygasła… ”
  Możecie mi polecić jakieś konto z bezpłatnymi wypłatami gotówki za granicą w walucie innej niz dolary, euro i funty, z przewalutowaniem po kursie Visa/Mastercard bez prowizji? Myślałam o Envelo właśnie, szkoda że promocja sie już skończyła, bo trochę mi się zmniejszyła motywacja do zakładania (nawet szarpnęłabym sie na te 5 zł za bezpłatne wypłaty za granicą). W Mille wypłaty za darmo po spełnieniu warunków bezpłatności konta ale 2% „Dodatkowej marży Banku pobieranej przy przeliczeniach walutowych”. Strasznie czasochłonne sprawdzanie tych warunków, miałam nadzieję, że może ktoś już to ogarniał dla siebie i może cos doradzić. Z góry dzięki :)

  karo Odpowiedz
  • Jeśli tych wypłat nie za dużo, to Revolut (ale trzeba uważać na surcharge).

   Don Quijote de la Mancha
  • Wydaje mi sie, ze i Curve ma dosc duza pule darmowych wyplat, a kursy porownywalne do Revoluta. Zaleta jest to, ze placi sie bezposrednio z podpietej polskiej karty.

   keton
  • Dzięki! Revolut ma bardzo dobrze poukrywane na stronie informacje o wszystkich opłatach – klikam i klikam i dalej niewiele wiem. Musze sie mocniej wgryźć, ale nawet w wersji premium wyplaty do 400 euro to moze być za mało (a jeszcze nie znalazłam info jaka jest opłata po przekroczeniu tego limitu). Curve z tego co widzę pobiera 1% prowizji: When using your bank cards abroad, most banks add up to 5% in fees over the market rate for Currency Exchange. With Curve, eliminate those fees and get access to the market rate for currency exchange + 1%, and see how much you’ve spent in your home currency, right away. Fascynujace popoludnie z regulaminami mi sie szykuje ;)

   karo
  • Jeśli kurs visy + 1% Cię urządza, to konto prestige z kartą visa w Eurobanku będzie ok. Opłaty zniesione w przypadku wpływu 3k i transakcji 500 PLN miesięcznie (aczkolwiek ja co roku przy wypowiedzeniu jestem z opłat zwalniany). Wypłaty z bankomatu bez dodatkowych opłat w kraju i za granicą. A i rodzina i przyjaciele wpadają ;)

   ls5
  • Wygląda dobrze, przyjrzę się dokładniej temu kontu, dzięki!

   karo
 • Tragedia. Próba dodania odbiorcy – „nie udało nam się załadować danych”. Próba przelewu – …. spróbuj ponownie później”. To ja mam być beta testerem tego g… na?

  qq Odpowiedz
 • Ktoś już otrzymał przelew?

  lukaszxxks Odpowiedz
 • Ja jeszcze nie mam.

  Beata2 Odpowiedz
 • Dziś wpłynęło

  lukaszxxks Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy