50 zł za wpłatę na konto oszczędnościowe ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszyła promocja ING Banku Śląskiego przeznaczona dla osób, które niezbyt aktywnie korzystają z konta oszczędnościowego. W zamian za wpłatę 100 zł możemy zgarnąć… 50 zł :)

50 zł za wpłatę na konto oszczędnościowe ING Banku Śląskiego
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem Otwartego Konta Oszczędnościowego w ING Banku Śląskim, który dostał informację o promocji w systemie Moje ING.

Jeśli spełniamy ten warunek to powinniśmy się zapisać do oferty (via Moje ING), a następnie wpłacić na konto min. 100 zł. Czas na spełnienie obu warunków mija 12.04.2019.

Każdy klient, który wykona powyższe kroki, otrzyma przelew od banku w wysokości 50 zł. Wypłata nagrody nastąpi bardzo szybko, bo do 23.04.2019.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Na zadne konto nie wpadla ta promocja. Chyba trzeba bedzie sie pozegnac z ING, bo teraz juz wszystko jest na zaproszenie.

  keton Odpowiedz
 • Ja dostałem, ale chyba z dwa lata nie korzystałem z ich konta oszczędnościowego. Jest tak marnie oprocentowane że szkoda tam co kolwiek trzymać.

  Rafał Odpowiedz
  • Standardowe oprocentowanie kont oszczędnościowych niemal w każdym banku jest marne, ale w ING na podobnych zasadach do Millennium można na okrągło korzystać z promocji i mieć oprocentowanie 2,5%. To wciąż mniej niż u konkurencji, ale za niewiele mniejsze oprocentowanie dostajesz coś, co dla wielu może mieć duże znaczenie – nielimitowane, darmowe przelewy z OKO na ROR w miesiącu.

   mkz
  • Też nie dostałem, a ostatnią operację na tym ko robiłem w kwietniu 2018 roku…

   Don Quijote de la Mancha
 • Ja na żadnym z kont NIC – zarówno na kontach pustych, jak i pełnych, używanych niedawno jak i leżących odłogiem z rok … nie ma różnicy … wszędzie bez zaproszeń …

  JoX Odpowiedz
  • Zgody marketingowe na tych kontach masz udzielone? Bo bez zgód do żadnej promocji Cię nigdy nie zaproszą, ING zdaje się traktować te zaproszenia jako ofertę handlową, na otrzymanie której musisz wyrazić zgodę.

   mkz
 • Na konta wchodzą tylko paragony z agencji reklamowych. Nie ma zaproszeń

  aaaa Odpowiedz
 • Ja dostałem, miałem pisać do Admina. Kwestia tego że trzymam to konto wraz z kontem oszczędnościowym bo jak otwierałem je w sierpniu 2018 to czekam na premię 100-120 PLN za otwarcie konta wraz z kontem oszczędnościowym i wydanie 1 tys. przez 3 miesiące kartą. Czy ktoś jeszcze otwierał konto w tamtej promocji i trzyma je tylko dla tego bonusa?

  JAROSŁAW Odpowiedz
 • wlasnie ta promocja,100zl ma termin realizacji do 8.04.ale czy to wypali nie wiem ,bo w miedzyczasie konto zarobilo 200zl za testowanie,grunt to tak skomplikowac by reklamacja byla bezzasadna ale maja czas caly poniedzialek,obaczym.

  Romek Odpowiedz
 • Witam, mi też nie wyświetliła się ta promocja w zakładkach. Napisałem do obsługi klienta , po czym dostałem informację, że zapraszają tylko niektórych klientów- czekam na wyjaśnienia dlaczego niektórzy klienci są lepsi od innych… Pozdrawiam:)

  Rafał Odpowiedz
  • byc moze filtruja tych, ktorzy maja centralnie martwe OKO i nie bylo na nim zadnych operacji od momentu zalozenia, albo takich (tu stawiam bardziej), ktorzy nigdy nie uczestniczyli w blizniaczo podobnych promocjach OKO. No tabene informacja wg zapisu w regulaminie rownie dobrze moze byc wyswietlana w formie np.
   baneru, a rownie dobrze moze byc w formie wiadomosci na skrzynke wew…., a temat „wybrancow” byl tutaj walkowany chyba z mln razy, zdaje sie ze niewiele zdzialasz, ale trzymam kciuki powodzenia ;)

   Mickey
 • Dziś wpadło 50 PLN

  Lord Klops Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy