50 zł premii za założenie konta w Kantorze Walutowym Alior Banku

Zakończona

Trwa promocja Alior Banku dla nowych klientów kantoru walutowego. W zamian za wykonanie 5 transakcji zgarnąć możemy 50 zł premii.

50 zł premii za założenie konta w Kantorze Walutowym Alior Banku
Aby skorzystać z promocji należy być nowy klientem, czyli osobą, która przed dniem 1.05.2018 nie złożyła nigdy wniosku o Kantor Walutowy Alior Banku.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy taki wniosek z podaniem kodu promocyjnego WIOSNA2018 oraz zawrzemy umowę, a następnie wyrobimy dowolną kartę walutową (EUR, USD, GBP). Na spełnienie tych warunków mamy czas do 31.05.2018.

Co dalej? Zgodnie z regulaminem do 30.06.2018 powinniśmy dokonać co najmniej 5 transakcji kartą na kwotę min. 5 EUR/USD/GBP (zależnie od waluty karty). Jeśli kart wyrobiliśmy więcej, to możemy transakcje robić różnymi kartami, byle sumarycznie dały 5 transakcji oraz każda z nich była na co najmniej 5 jednostek danej waluty.

Alior zastrzega również, że nie będzie brak pod uwagę transakcji wykonanych w miejscach ułatwiających płatności karta, czyli z kodami MCC: 7995, 8999, 41111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Od razu dodam, że jeśli będziemy robić „normalne” płatności w sklepach czy internecie, to nie musimy się przejmować powyższymi kodami.

Haczyki? Promocja ograniczona jest do 1000 nagród po 50 zł każda. O ewentualnym przekroczeniu puli promocji bank poinformuje na stronie promocji.

O zdobyciu nagrody bank powiadomi nas w komunikacie dostępnym po zalogowaniu do kantoru w terminie do 16.07.2018. Przelew 50 zł nastąpi do 31.07.2018.

Szczegóły w regulaminie.

Prowadzenie rachunków w kantorze walutowym Alior Banku jest bezpłatne. Posiadanie karty również, o ile dokonamy nią jakiejkolwiek płatności w okresie pierwszych 6 miesięcy. Spełniając warunki promocji automatycznie więc łapiemy się na spełnienie tego warunku.

Pierwsza wypłata z bankomatu w danym w miesiącu jest darmowa. Kolejna kosztuje 9 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nieco głupie pytanie – czy można wyrobić kartę i te 5 transakcji wykonać w sklepach w Polsce? Da się w ogóle tak? Jak duże będą „straty” na przewalutowaniu. Nie jestem w temacie kart walutowych, więc niezbyt się orientuję.

  ceglaaa Odpowiedz
  • Jak będziesz płacił za bułkę, to nawet przewalutowanie ci nie straszne.

   Jednak ostrzegam przy większych kwotach, bo przewalutowanie to zwykle około 5-10%, gdyż jest ono realizowane po kursie Alior Banku!!!, a nie Alior Kantoru (patrz regulamin). W Alior Banku spreed to średnio 5%, a przy większości operacji następują 2 przewalutowania po sobie, czyli koszą 10% kwoty transakcji.
   Jeśli chcesz płacić w złotówkach to tylko kartą Dolarową, bo wtedy MasterCard automatycznie przewalutowuje po praktycznie kursie międzybankowym na dolary i wtedy Alior Bank nie macza w tym swoich paluchów.

   Dario
  • @Dario przy tej promocji to raczej nie byłaby płatność za bułkę, bo trzeba wykonać 5 transakcji, po 5 jednostek danej waluty, czyli mniej więcej 20zł. Jest sens przy tej promocji?

   ceglaaa
  • Ale ten zapis:
   „i zapłacisz kartą min. 5 razy do końca czerwca (min. 5 EUR/GBP/USD każda”
   że musimy wykonać 5 transakcji kartą minimum 5 EUR/GBP/USD każda, czyli razem wyjdzie nam 25 EUR/GBP/USD żeby otrzymać zwrot 50,00 zł.

   Chyba dobrze rozumuję.
   Czyli nie 1 bułkę, tylko przy jednym zakupie trzeba bułek nakupić za 5 EUR/GBP/USD.

   Davidek76
 • założyłem przed chwilą kantor walutowy, czy orientujecie się jak mogę zamówić kartę?

  Maciej Odpowiedz
  • już znalazłem :)
   po kliknięciu na dane konto walutowe jest taka opcja

   Maciej
  • Trzeba przy rachunku walutowym kliknąć, że się zamawia (już po podpisaniu umowy, po zalogowaniu do bankowości)

   Michał
 • Czy przy potwierdzaniu przelewem przelew musi być z banku w którym widzieli nasz dowód tak jak przy otwieraniu zwykłych kont w niektórych bankach?

  p0k3m0n Odpowiedz
 • Jak znalazł, lecimy do Aten 9 czerwca:) 2 x 50 zł jak znalazł :))))))

  Manveru21 Odpowiedz
 • Niestety zarówno weryfikacja przelewem jak i z użyciem kamerki online z jakiegoś powodu jest u mnie nie możliwa. Czy jest jakiś inny sposób weryfikacji który umożliwiłby skorzystanie z promocji?

  KamilByt Odpowiedz
 • ma ktoś dobry pomysł by „zrobić” te dobre transakcje?

  Romek Odpowiedz
 • doładuj revoluta, wymień na złocisze i wypłać

  kruczi Odpowiedz
 • Jeszcze jest ta promocja? Bo strona promocji nie istnieje…

  Manveru21 Odpowiedz
  • Co ciekawe strona promocji wzięta z regulaminu :)

   Póki co reklamują na stronie kantoru walutowego, wiec najprawdopodobniej tak

   Michał
  • Może promocja trwa dopóki strona nie istnieje? A dopiero potem pojawi się strona z napisem limit wyczerpany?

   Manveru21
 • Ogolnie takie promocje nie są złe ale czy warto uganiać sie za 50 zł? Mam te konto juz 4 lata I Jestem zadowolony.. Mozna korzystniej wymienic walute niz w innych miejscach jesli ktos ma dochodu w walucie… To polecam

  Miro50 Odpowiedz
 • Czy przelewy walutowe USD miedzy TMUB a Kantor Aliora są darmowe i natychmiastowe? W końcu to ten sam bank.

  keram7m Odpowiedz
  • Nie testowałem, ale na 99% są, między Alior Bank a Alior Kantor (w obie strony) są na 100% (bezpłatne i nie zmniejszające licznika).

   Don Quijote de la Mancha
  • z kantoru do tmub było natychmiast, nawet w weekend

   kruczi
 • Oferta bezsensu. Nagrodę dostanie 1000 pierwszych osób, które najszybciej spełnią warunki-nie pierwsze 1000 osób, które założą kantor walutowy! Wiec co, ścigać się żeby jak najszybciej na siłę zrobić te pięć transakcji? I tak nie będzie wiadomo czy zdążyliśmy.

  prze29 Odpowiedz
  • Dokładnie. My i tak lecimy 9 czerwca do Aten, i tak będziemy tam płacili, wszystko jedno czy taką kartą czy inną. Plusem tej karty jest jedna darmowa wypłata w miesiącu w bankomacie. Musimy po przylocie kupić jakieś żarcie, to zapłacimy w 5 transzach i – mam nadzieję – załapiemy się na pierwszy tysiąc. Sporo osób ma już tam konto, więc wypadają z automatu z promocji.

   Manveru21
 • Warto się pchać w tę promocję? Nie miałem konta w aliorze, ani ich kantorze, ale nie wiem czy te 50 niepewnych złociszy jest tego warte…

  asd Odpowiedz
 • Są wiadomości o wygranej 50 zl,Udało się a warunki spełnione 2-3 dni przed końcem więc widzę że chętnych dużo nie było;)

  bolek Odpowiedz
 • 50 zl dzisiaj wpadło:)

  bolek Odpowiedz
 • Jak zamknąć to konto ? Da się on-line czy tylko placówka ?

  JoX Odpowiedz
  • Szanowny Panie,

   uprzejmie informuję, że zgodnie z Regulaminem KANTORU WALUTOWEGO dla Klientów Indywidualnych, Rozdział 13. Zamykanie Rachunku w Kantorze Walutowym:

   §29
   Aby zamknąć Rachunek w Kantorze Walutowym, Klient jest zobowiązany złożyć pisemną dyspozycję w Placówce Banku, z zachowaniem zasad przewidzianych w Regulaminie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, oszczędnościowych i lokat oszczędnościowych przez Alior Bank S.A z siedzibą w Warszawie.

   Zamknięcie rachunku może nastąpić w Oddziale Alior Banku, po złożeniu pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu umowy rachunku. Istnieje także możliwość wypowiedzenia umowy drogą listowną, przesyłając pismo na adres korespondencyjny Alior Banku tj. ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa. Wypowiadając umowę rachunku korespondencyjnie, saldo rachunku powinno wynosić 0,00 zł.

   Dodam również, że istnieje możliwość wypowiedzenia umowy przez przesłanie wiadomości poprzez Bankowość Internetową (jeśli ma Pani dostęp). W tym celu należy wybrać opcję „Napisz wiadomość”, następnie należy wysłać wiadomość po wybraniu grupy „Zamknięcie konta osobistego/konta oszczędnościowego – Klient Indywidualny”.
   Wiadomość dotycząca wypowiedzenia konta wysyłana poprzez Bankowość Internetową powinna zawierać numer rachunku, który chce Pani zamknąć. Dodam, że taka dyspozycja może być również złożona po zalogowaniu do Kantoru Walutowego.

   Davidek76
 • Jest jakaś jeszcze aktualna promocja za założenie kantoru walutowego dla starych klientów lub dla nowych ? Nowi muszą mieć wcześniej konto w PLN ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Czy to prawda , że z kantoru Aliora można wysłać walutę też przelewem ekspresowym na zagraniczny rachunek za 0 zł tak jak piszą ? Ktoś testował ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Proszę o jakieś podpowiedzi , bo chyba juz czas zmienić bank na zagraniczny , może tam mają starych klientów w poważaniu nie to co nasi . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Kantor potrzebny na gwałt , lepiej zakładać na starego klienta Aliora czy może na nowego ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • wczoraj dostałem maila o nowej edycji tej promocji

  asdf Odpowiedz
  • Dzięki za info. Zaraz polecę sprawdzić ale jak zobaczą tak ubankowionego klienta to znowu zaczną sobie rwac wlosy z glowy i nie zechcą nowego produktu juz otworzyć. Może Admin zaraz coś napisze . A jak przez internet wniosek złoże to szybko aktywuja jak ma się u nich już konto? xyz

   prawdziwy-xyz
  • xyz – ja sobie u nich założyłam kantor na dane starego klienta, mimo że konto Aliora dawno zamknięte (od kilku lat i nie znam hasła). Otworzyłam bez promocji (choć wtedy jakaś była), ale za to bez żadnego zachodu, tj. bez kurierów i takich tam. Nie pamiętam ile czasu zajęła aktywacja kantoru, ale wydaje mi się, że emaile przyszły następnego dnia. Ale to było jakieś 1,5 roku temu.

   Be@
  • Ok. Dzięki. Na stronie piszą , że natychmiastowo jak się ma konto . Może ktoś jeszcze coś podpowie . xyz

   prawdziwy-xyz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy