50 zł za wyrobienie mobilnej karty kredytowej BZWBK

Zakończona

Nowa promocja Banku Zachodniego WBK dla obecnych klientów. Tym razem do zdobycia mamy 50 zł do wykorzystania w sklepach Douglas za wyrobienie mobilnej karty kredytowej i wydanie 500 zł.

50 zł do Douglas od BZWBK

Aby skorzystać z promocji należy wyrobić mobilną kartę kredytową do posiadanego już kredytu (karty kredytowej). Regulamin definiuje to następująco:

w Okresie przystąpienia do Promocji zawrą z Bankiem Aneks do Umowy o udzielenie kredytu i wydanie płatniczej karty kredytowej dla Mobilnej karty kredytowej,

Oprócz tego należy być klientem, który w okresie 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Mobilną kartę kredytową nie posiadał żadnej innej mobilnej karty kredytowej BZWBK (ani nie wypowiedział umowy o tego typu kartę).

Po wyrobieniu karty musimy spełnić jeszcze jeden warunek: wydać nią 500 zł najpóźniej do końca kolejnego miesiąca. Przykładowo wyrabiając kartę w czerwcu 500 zł musimy wydać do końca lipca.

To tyle! Jeśli załapiemy się do (skromnego) limitu 100 najszybszych osób, to 50 zł w postaci karty podarunkowej douglas.pl zostanie do nas wysłane najpóźniej do 15.10.2017. Promocja trwa maksymalnie do 30.09.2017.

Szczegóły w regulaminie oraz na stronie promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bon do douglas to dla mnie osobiście nie jest atrakcyjny bonus. Poza tym odstrasza ryzyko związane z limitem 100 osób, przy konieczności wydania aż 500zł. Słaba promocja.

  jaceny Odpowiedz
 • Jak chcecie uzyskać więcej jak 50zł to polecam doradcę Tomka na Słowackiego w Gdańsku. Mi zaproponował 100zł za wyrobienie mobilnej karty i kilku transakcji nią przelewem na kartę kk. Dodatkowo za wyrobienie dodatkowej karty kredytowej do mojego Worlda mam zyskać 50zł przelewem na kk + 100zł voucher do decathlon. Najlepsze jest to, że nie trzeba się ścigać kto pierwszy ten lepszy.

  Pascal Odpowiedz
 • To chyba jakiś żart. 100 osób na całą Polskę? 5.000 złotych na promocję? Chyba więcej prezes wydaje na waciki?

  broker Odpowiedz
 • Pal licho że to tylko 50 zł, ale dorzucając fakt, że to jest do wydania w PRZEWARTOŚCIOWANYM Douglasie (kto tam kupuje, cały czas z niedowierzaniem spoglądam!) oraz że ta „oferta” dotyczy tylko 100 osób – Żenada.

  PiotrekM Odpowiedz
  • @PiotrekM jeśli nie jest Pan zadowolony z tej promocji to mamy inne do wyboru na wakacje. Zachęcamy do udziału.

   Zespol_BZWBK
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy