Eurobank: 50 zł w promocji Konto z premią

Od kilku dni w Eurobanku trwa promocja pozwalająca na zarobienie 50 zł w zamian za założenie konta osobistego. Teoretycznie przeznaczona jest ona dla osób mieszkających w pobliżu placówek banku (reklamowana jako „jesteśmy po sąsiedzku”), które otrzymały ulotkę z promocją. W praktyce ulotkę bez problemu uzyskać można w banku i w dwóch prostych krokach zgarnąć 50 zł.

50 zł po sąsiedzku

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają w Eurobanku żadnego produktu (konta, lokaty, pożyczki itp.) oraz do dnia 15 lipca odwiedzą placówkę w celu otwarcia konta: online, classic lub prestige.

Eurobank: Konto z premią

Po jego otwarciu oraz wyrobieniu karty debetowej konieczne jest jeszcze wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 200 zł. Transakcje te muszą zostać rozliczone do dnia 31 sierpnia 2014.

50 zł premii we wrześniu

Jeśli warunki zostaną spełnione – Eurobank wypłaci nam premię w wysokości 50 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonano transakcje. Najpóźniej więc premię zgarniemy na koniec września.

W promocji uczestniczy zdecydowana większość placówek banku, choć wygląda na to, że nie wszystkie. Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem. Warto również zarknąć na Tabelę Opłat i Prowizji promocyjnych kont i wybrać odpowiednie dla siebie – rachunki są płatne (9/11/21 zł miesięcznie), jednak po spełnieniu warunków (np. wpływu środków) prowadzenie jest bezpłątne.

Nie przegap!

Komentarze

 • Najmniej korzystna oferta, ale po tym banku raczej nie można się spodziewać czegoś więcej. W CA 400zl wpada w ciągu miasiaca +600zl przez kolejne 18m-cy:)

  news Odpowiedz
 • Sam bonus może nie jest rewelacyjny, za to pod względem wygody korzystania (bankowość internetowa i mobilna, placówki w centrach bankowych czynne 7 dni w tygodniu) i warunków (niskie wymagania, aby konto było w pełni bezpłatne, oprocentowanie ROR-u) bije konkurencje na głowę.

  Six_pacs Odpowiedz
 • Witam,
  Wczoraj widziałem reklamę Millennium lokata 4% na 3 mc do kwoty 50.000.
  Według mnie sensowna oferta (omijam produkty „getinopodobne”), tylko pytanie do Was odnośnie ofert Millennium – czy zdarza im się dodatkowy bonus dla nowych klientów?
  Przejrzałem wcześniejsze wpisy na livesmarter oczywiście, ale nie wpadła mi w oczy żadna „wisienka”. :)

  Markus Odpowiedz
 • Dodam, że karta jest płatna 3,45 miesięcznie; zwrot opłaty za kartę następuje po wykonaniu operacji bezgotówkowych (np. zakupy kartą) na min. 200 zł w ciągu miesiąca za który została pobrana opłata za kartę.

  gfgrgr Odpowiedz
 • marniutko, marniutko ale zabojady taka chyba maja polityke ale czekajcie, CA tez francuskie a hajsem dziela sie uczciwie. 50zl moze nam w przyszlosci zablokowac inna ciekawa promocje (bylo 650zl za platnosci mobilne z tmobile w EB wlasnie), ja tam odpuszczam. Fakt ze EB ma duzo do powiedzenia w aplikacjach mobilnych ale tu blog dla wyjadaczy wisienek, to raczej nie do konca obgryziona pestka z wisienki, dziekuje :)

  krzychooo Odpowiedz
 • Wybrałam się do placówki objętej promocją (Rzeszów) i nic o tej promocji nie wiedzą.
  Chyba pójdę jeszcze raz zaopatrzona w wydruk regulaminu i ich oświecę…

  lipka10 Odpowiedz
 • Ja również oświcałem jedną z placówek i nic dalej nie wiedzą. xyz

  prawdziwy xyz Odpowiedz
 • nie skalałem się jeszcze współpracą z tym bankiem … póki co pass :)

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • Kiedyś eurobank był moim głównym bankiem, teraz jedyne, co mają dobrego, to darmowy assistance.

  konwicki1980 Odpowiedz
 • A próbował ktoś założyć konto przez ten ich wniosek internetowy? Ja nie dałem rady założyć bo mam negatywną weryfikacje tożsamości…

  lipa Odpowiedz
 • W promocji uczestniczy 148 spośród 485 placówek – info z banku.

  Kusznier Odpowiedz
 • Słabe promo…

  news Odpowiedz
 • Jest jeden haczyk, okazało się, że konto trzeba trzymać minimum 3 miesiące, inaczej opłata 5 zł. Nie chce mi się czekać więc zyskałem 45 zł.

  rrtrt Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy