Rozkręć firmę z 500 zł od Banku Millennium (+200 zł za konto osobiste)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć 500 zł na „rozkręcenie” firmy. Oznacza to, że w porównaniu do poprzednich promocji premia poszła w górę (choć i tak inne banki płacą więcej). Z drugiej strony Millennium znane jest z nowoczesnej bankowości, sensownej oferty oszczędnościowej oraz łatwej premii na start za założenie konta osobistego. To istotne, bo rachunek ten wymagany jest w promocji dla firm.

500 zł za konto firmowe od Banku Millennium

Rozkręć firmę z 500 zł od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą (wpisanym do CEIDG), który nie jest stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI. Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto. Jeśli natomiast posiadamy ciągle ten promocyjny rachunek osobisty – to jest OK.

Najważniejsze bowiem, aby być obecnym klientem „prywatnym” Banku Millennium, czyli posiadającym tam konto osobiste. Dlaczego? Ponieważ wnioski o Konto Mój Biznes (z kartą Visa) w promocji można składać jedynie przez system bankowości elektronicznej Millenet.

Na szczęście konto osobiste, czyli Konto 360°, to jeden z najlepszych rachunków bankowych na rynku, za które możemy obecnie zgarnąć dodatkowe 200 zł premii. Na dodatek klienci Banku Millennium mogą korzystać z rewelacyjnego rachunku oszczędnościowego Profit, które non-stop ma promocje podwyższonego oprocentowania (sam korzystam z nich ciągle od kilku lat). Obecnie do zgarnięcia jest 2,7% do 100 000 zł.

Jeśli więc mamy (lub właśnie założyliśmy) konto w Banku Millennium, to aby wziąć udział w promocji dla kont firmowych powinniśmy jeszcze mieć wyrażone zgody na:

 • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Wniosek o Konto Mój Biznes możemy składać do 29.02.2020 lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków

Premia za 3 przelewy i wpływy

A jak zdobyć tytułowe 500 zł? Pierwsze 300 zł zgarniemy po spełnieniu bardzo prostych warunków. Bank zapłaci nam 100 zł za każdy z miesięcy: marzec, kwiecień, maj, w których:

 • wykonamy jednorazowy przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł
 • otrzymamy wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł

Gdzie jako wpływy zewnętrzne rozumiemy:

wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, zgodnie z § 3 ust. 1 pkt. 1 – prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A.

Premia będzie wypłacana w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków, o ile nasz rachunek będzie ciągle aktywny.

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że do 31.05.2020 zawrzemy w placówce banku umowę najmu terminala płatniczego PayTel. Tylko tyle i aż tyle :)

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 300 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • Karta jest wymagana ? Pytam bo platyna

  Robi Odpowiedz
  • Karta jest wymagana, bo „Konto – rachunek bankowy Konto Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes”.

   Przemo
 • 2) jest lub był stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku lub Spółki Grupy Banku Millennium, jako przedsiębiorca rozumiany zgodnie z postanowieniami ust. 1 pkt. 1, – czyli wykluczenie dożywotnie?? z opisu Admina wynika co innego niż z regulaminu :-(

  zenek64 Odpowiedz
  • czarno na białym, nie korzystamy

   bolopokerzysta
  • Admin napisał inaczej „Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą (wpisanym do CEIDG), który nie jest stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium” – jak zamknąłem konto nie jestem stroną umowy a promocja mnie nie dotyczy ….

   zenek64
 • Dlaczego odpada przelew np. z innego konta firmowego? Przecież w opisie wpływu zewnętrznego jest „[…] prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A.”

  Przemo Odpowiedz
  • dokładnie tak samo to rozumiem, że przelewy z innych kont Klienta, ale nie prowadzonych w Banku, nie podlegają wykluczeniom

   joseba
  • Informacyjnie: poprawiłem zaraz po komentarzu (choć moim zdaniem ten zapis w regulaminie jest dość słabo zredagowany)

   Michał
 • Gdyby nie ten terminal to bym się skusił, bo Alior przestał mi już płacić.

  santech Odpowiedz
 • Kilka lat temu miałam konto 360 założone w promocji, które potem zamknęłam, ale kilka miesięcy temu na nowo otworzyłam. Rozumiem, że nie mogę wziąć udziału w tej promocji?

  ningensanka Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy