Łatwe 500 zł za założenie Konta Santander + 7% na lokacie mobilnej

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska – z łatwiejszymi warunkami zdobycia premii. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć 400 zł w gotówce. A do tego 100 zł w programie poleceń, 1% moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet oraz 7% na lokacie mobilnej.

500 zł premii od Santander

Konto z bonusem do 400 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.09.2022 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Santander za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych).

Umowę zawieramy za pomocą wizyty e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.09.2023, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.10.2023.

Teraz wystarczy, że w październiku wykonamy płatności kartą na min. 300 zł (o ile mamy 26+ lat) lub jedną płatność na dowolną kwotę (o ile mamy 18-26 lat). I to tyle, stówka nasza :)

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że w każdym z czterech kolejnych miesięcy (listopad, grudzień, styczeń, luty) spełnimy poniższe warunki:

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł (lub 300 zł do 26 rż)
 • wykonamy płatności kartą na min. 300 zł (lub jedną, dowolną poniżej 26 rż)

100 zł zostanie nam wypłacone do końca stycznia, a kolejne 100 zł – do końca marca. Dodatkowo bank przekaże kolejne 100 zł za spełnienie warunków zdobycia wszystkich nagród.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 100 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: XR4XLH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Santander posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Santander, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

7% na Lokacie Mobilnej

Oprócz premii i moneybacku Santander oferuje Lokatę Mobilną dającą 7%. Jej kwota maksymalna to 20 000 zł, a czas trwania – 4 miesiące. Jak nazwa wskazuje – lokatę otwieramy przez aplikację mobilną.

Konto Santander – opłaty

Ile kosztuje Konto Santander? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+9 zł), jednak wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł zwalnia z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Co z wypłatami z bankomatów? Te są darmowe bez żadnych ograniczeń.

Na koniec dodam, że Konto Santander jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Nie przegap!

Komentarze

 • W jaki sposób mogę zweryfikować kiedy miałem zamknięte konto u nich i czy kwalifikuję się do promocji?

  Konrad Odpowiedz
 • wplyw to tez wpłata we wpłatomacie?

  santanderos Odpowiedz
 • Pytanie do osób, które mają aktywną ofertę utrzymaniową w Santanderze: dostaliście już premię w wysokości 30 zł za transakcje wykonane w sierpniu na kwotę min. 300 zł kartą lub BLIKiem?

  pytanie Odpowiedz
 • Październik minął a premii brak mimo wpływu, logowań i transakcji na 300 zł, ktoś ma podobnie?

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy